Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET MIR

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET MIR (PAVELLO MIQUEL POBLET)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
18/10/2020
18:00
EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR CB PARETS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
18/10/2020
19:30
UB MIR U:E. CLARET C C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
25/10/2020
18:00
UB MIR CB TONA 1 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
25/10/2020
19:30
UB MIR C C.E.B.SANT JORDI B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
31/10/2020
09:00
UB MIR B CN CALDES C C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
31/10/2020
10:30
UB MIR A EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET MIR (GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/10/2020
17:00
UB MIR B CB LA ROCA - THE ROCKS C.T. SENIOR A MASCULI. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
24/10/2020
19:00
UB MIR C.B. ARGENTONA NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
31/10/2020
09:00
UB MIR B SANT GERVASI 1 MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
31/10/2020
10:30
UB MIR A C.B. SANT CELONI 2010 C.T. MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
31/10/2020
12:00
UB MIR SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. MINI FEM. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
31/10/2020
12:00
UB MIR A.E.S.E. A C.T. PRE-INFANTIL MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET MIR

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
18/10/2020
12:00
UE.MONTGAT - A UB MIR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
18/10/2020
18:00
OPEN SPORTS - ARENYS BÀSQUET UB MIR C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
18/10/2020
19:00
LA VALLALTA- BÀSQUET SANT POL 07 UB MIR C C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
24/10/2020
19:15
CB LES FRANQUESES A EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
25/10/2020
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM TARONJA UB MIR C.T. SENIOR FEMENI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
25/10/2020
19:45
CANOVELLES BC UB MIR C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
31/10/2020
09:30
MAS DE SANT LLEÏ CBVV - BLAU UB MIR B C.T. MINI MASC. P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
31/10/2020
10:30
MATARÓ PARC MARESME 2011 UB MIR A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
31/10/2020
19:00
C.B. VILASSAR DE MAR UB MIR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
31/10/2020
19:30
UE.MONTGAT UB MIR C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N