Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET MIR

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET MIR (PAVELLO MIQUEL POBLET)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/01/2021
16:00
UB MIR UE.MONTGAT C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
17/01/2021
18:00
EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
17/01/2021
19:30
UB MIR AE BADALONES A C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
23/01/2021
10:30
UB MIR A CB VILA DE MONTORNÈS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
24/01/2021
18:00
UB MIR VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
24/01/2021
19:30
UB MIR C C.B. SANT CELONI B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET MIR (GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
23/01/2021
09:00
UB MIR B U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
23/01/2021
10:30
UB MIR A C.B. SANTA PERPETUA NEGRE MIXT C.T. MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
23/01/2021
12:00
UB MIR EL CÍRCOL BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
23/01/2021
16:30
UB MIR C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
23/01/2021
18:30
UB MIR B CB LA ROCA - THE ROCKS C.T. SENIOR A MASCULI. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
30/01/2021
09:00
UB MIR B VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. PRE-MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
30/01/2021
10:30
UB MIR A C.B. L'HOSPITALET BLANC C.T. PRE-MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
30/01/2021
12:00
UB MIR CB PARETS VERMELL C.T. MINI FEM. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET MIR

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
16/01/2021
16:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL UB MIR C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
16/01/2021
17:45
C.B. SANT CELONI UB MIR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
17/01/2021
16:00
C.B. SANT CELONI B UB MIR C C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
17/01/2021
18:00
CB LA ROCA - THE ROCKS UB MIR B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. LA ROCA
HERMENEGILD CARRERA, S/N
23/01/2021
09:00
C.B. L'HOSPITALET BLANC UB MIR A C.T. PRE-MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
23/01/2021
09:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL UB MIR B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
23/01/2021
11:00
CB PARETS VERMELL UB MIR C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
24/01/2021
16:00
UE.MONTGAT UB MIR C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
24/01/2021
18:00
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
24/01/2021
19:30
AE BADALONES A UB MIR C.T. SENIOR FEMENI POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
30/01/2021
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE MIXT UB MIR A C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
30/01/2021
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A UB MIR B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
30/01/2021
17:45
EL CÍRCOL BLANC UB MIR C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
31/01/2021
11:00
CB VILA DE MONTORNÈS VERD UB MIR A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N