Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET MIR

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET MIR (PAVELLO MIQUEL POBLET)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/04/2020
18:00
UB MIR A CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
18/04/2020
09:30
UB MIR A CENTRE CATÒLIC L'H A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
19/04/2020
16:00
UB MIR B THE ROCK C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
19/04/2020
18:00
EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR A LA CONCÒRDIA - C.B. CABRILS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
19/04/2020
18:00
UB MIR A CB CERDANYOLA AL DIA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
25/04/2020
09:00
UB MIR B BÀSQUET ALELLA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
26/04/2020
16:00
UB MIR B CB MANLLEU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
26/04/2020
18:00
EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR A CB VILA DE MONTORNÈS A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
26/04/2020
19:30
EL CAPITÀ PORT GINESTA-UB MIR C.B. RAMON LLULL BLANC C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET MIR (GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
18/04/2020
10:30
UB MIR CLUB NATACIÓ CALDES B C.T. PRE-MINI FEM. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
25/04/2020
09:00
UB MIR A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. PRE-MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
25/04/2020
10:30
UB MIR B RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.T. MINI MASC. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N
26/04/2020
12:00
UB MIR 2012 C.B. SANT PERE TERRASSA PRE-MINI MIXTE E. GIMNAS MUNICIPAL MONTCADA
BONAVISTA, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET MIR

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/04/2020
16:15
C.B. ARGENTONA B UB MIR B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
18/04/2020
10:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL UB MIR B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
18/04/2020
12:00
MATARO PARC BOET 1 UB MIR A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
19/04/2020
17:30
A.B. RONÇANA NEGRE UB MIR B C.T. MINI MASC. PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
25/04/2020
10:30
C.B. LLINARS UB MIR C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
25/04/2020
12:00
MARISTES ADEMAR UB MIR B C.T. PRE-MINI MASC. COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
25/04/2020
12:30
CB SAGRAT COR DIPUTACIO UB MIR C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
25/04/2020
17:45
C.B. CASTELLBISBAL UB MIR A C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
25/04/2020
17:45
C.B. SANTA COLOMA UB MIR A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
26/04/2020
17:30
CB MANLLEU GROC UB MIR B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N