Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
06/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | BÀSQUET MANRESA BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
06/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | CLUB BÀSQUET PUIG-REIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
06/04/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB ÀGUILES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
NOU BÀSQUET OLESA A | SANT GERVASI 1 | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
07/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | SANT GERVASI 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
07/04/2024
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | HIDROPRES C.B. L'HOSPITALET B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
07/04/2024
|
17:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB TORÀ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | CB ARTÉS VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | BASQUETPIASABADELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | LIMA-HORTA BARCELONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
16:00
|
ETIAM - NOU BÀSQUET OLESA A | BASQUETPIASABADELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
18:00
|
NOU BÀSQUET OLESA A | C.B. RIPOLLET A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
13/04/2024
|
19:45
|
NOU BÀSQUET OLESA B | C.B. RIPOLLET B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
14/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | MAXCOLCHON - BÀSQUET RIBES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
14/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB LA MERCÈ | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | SANT GERVASI 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | LA SALLE MANRESA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/04/2024
|
12:30
|
ETIAM - NOU BÀSQUET OLESA A | C.E. MARISTES RUBÍ GROC - RUBIZINC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/04/2024
|
17:45
|
NOU BÀSQUET OLESA A | QUALITAT DENTAL CMM - C.B. RIPOLLET | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/04/2024
|
19:30
|
NOU BÀSQUET OLESA B | C.B. NAVÀS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | CB LES FRANQUESES NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | C.B. BEGUES | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/04/2024
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/04/2024
|
17:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
21/04/2024
|
18:30
|
NOU BÀSQUET OLESA A | C.B. VILADECANS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | BÀSQUET LLOR B | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/04/2024
|
09:30
|
NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | CB ABRERA BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/04/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | PETROPINTO ASFE B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/04/2024
|
17:45
|
ETIAM - NOU BÀSQUET OLESA A | AE LES CORTS-UBAE A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
27/04/2024
|
19:30
|
NOU BÀSQUET OLESA A | PETROPINTO ASFE A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
28/04/2024
|
10:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | CB ABRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
28/04/2024
|
12:00
|
NOU BÀSQUET OLESA | SABADELL BQ VALLÈS 1 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
05/04/2024
|
19:15
|
ESCOLAPIS SARRIA | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
06/04/2024
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA B | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
06/04/2024
|
09:00
|
AESN CANYELLES | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | P.M. EMMA ROCA - CANYELLES Camí del Romanguer 80 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
BÀSQUET LLOR B | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
06/04/2024
|
16:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
06/04/2024
|
17:45
|
C.B. CENTELLES | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL DE CENTELLES RONDA DELS ESPORTS S/N |
|
06/04/2024
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | NOU BÀSQUET OLESA A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
06/04/2024
|
19:30
|
CB VILA-SECA MIALCAMPO | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL AV. AMADEU VIVES, 27 |
|
07/04/2024
|
10:45
|
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU | ETIAM - NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
07/04/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL A | NOU BÀSQUET OLESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
13/04/2024
|
09:00
|
PAIDOS-ASFE U12M VERD | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
SANT GABRIEL RIPOLLET | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
13/04/2024
|
09:30
|
C.E GELIDA VERD | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
13/04/2024
|
09:30
|
JAC SANTS BARCELONA U09 | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA GAYARRE C/ ALPENS 28 |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB BELLVITGE - JOAN XXIII | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
13/04/2024
|
17:45
|
PAIDOS-ASFE U14M VERD | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
14/04/2024
|
10:45
|
CB.CIUTAT VELLA | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
14/04/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT 2009 | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
CEJ L'HOSPITALET | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CLUB NATACIO TERRASSA B | NOU BÀSQUET OLESA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
14/04/2024
|
19:00
|
SD ESPANYOL | NOU BÀSQUET OLESA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
BÀSQUET RIBES A | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
20/04/2024
|
09:30
|
MANRESA CBF 3 | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BASKET ESPLUGUES | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
POU4SAS - S.A. SÚRIA | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT SANT JOSEP, S/N |
|
20/04/2024
|
13:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ BLANC | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
20/04/2024
|
15:30
|
C.B. NAVAS | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS PAU CASALS, S/N |
|
20/04/2024
|
16:00
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
20/04/2024
|
17:30
|
CB IPSI A | NOU BÀSQUET OLESA A | SUPER COPA MASCULINA | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
21/04/2024
|
19:30
|
CB SANTPEDOR - MARTISA | NOU BÀSQUET OLESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
26/04/2024
|
20:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
UE BARBERA B | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CAN SERRA PASSEIG DR. MORAGAS, 112 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | NOU BÀSQUET OLESA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
27/04/2024
|
10:30
|
GRAMENET BC | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB LA MERCÈ | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
27/04/2024
|
10:45
|
BBA CASTELLDEFELS 2010M | NOU BÀSQUET OLESA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
BASQUET SAFA CLAROR 1 | NOU BÀSQUET OLESA NEGRE | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
27/04/2024
|
11:00
|
FERRETERIA SISTACH BÀSQUET BERGA TARONJA | NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA GUILLEM DE BERGUEDA, S/N |
|
27/04/2024
|
16:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U18M NEGRE | NOU BÀSQUET OLESA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
27/04/2024
|
19:15
|
JAC SANTS BARCELONA A | NOU BÀSQUET OLESA A | SUPER COPA MASCULINA | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
27/04/2024
|
19:30
|
LA SAMARRETA ASFE | NOU BÀSQUET OLESA B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | NOU BÀSQUET OLESA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |