Calendari Mensual Club

CLUB DE BASQUET CABRILS

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB DE BASQUET CABRILS (PAVELLO MUNICIPAL CABRILS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:00
C.B. CABRILS CB LA GARRIGA C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/03/2024
10:45
C.B. CABRILS CB VILA DE MONTORNÈS C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
02/03/2024
12:30
C.B. CABRILS UE BARBERA B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
06/03/2024
18:00
C.B. CABRILS SANT VICENÇ MARESME C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
09/03/2024
16:00
C.B. CABRILS CB LA GARRIGA 2015 C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
09/03/2024
17:45
C.B. CABRILS C.B. LLINARS B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
09/03/2024
19:15
C.B. CABRILS B C.B. CABRERA B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB DE BASQUET CABRILS

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:30
UER PINEDA DE MAR A C.B. CABRILS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
02/03/2024
16:15
REFORMIT ARENYS BÀSQUET C.B. CABRILS 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
03/03/2024
16:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.B. CABRILS B 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/03/2024
09:00
CB PREMIA DE DALT VERMELL C.B. CABRILS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
09/03/2024
09:00
CB CALELLA TARONJA C.B. CABRILS C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
09/03/2024
16:15
CANOVELLES BC 2 C.B. CABRILS C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
10/03/2024
09:00
CB SANTA PERPETUA C.B. CABRILS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
16/03/2024
09:00
A.E. TEIÀ C.B. CABRILS C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU EL CIM
JOSEP PUIGORIOL, S/N
16/03/2024
10:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.B. CABRILS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
16/03/2024
10:30
SALESIANS BADALONA C.B. CABRILS C. T. U12 - MINI FEMENÍ A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
16/03/2024
16:00
CB SANTA COLOMA C.B. CABRILS C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
17/03/2024
09:00
SANT VICENÇ MARESME C.B. CABRILS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
17/03/2024
18:15
C.B. LA GARRIGA B C.B. CABRILS 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PISTA POLIESPORTIVA Nº 2
Carrer MIL·LENARI DE CATALUNYA