Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CN TARREGA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CN TARREGA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA D | CB CERVERA MOBEL LINEA (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CN TARREGA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
NAYOX CBF LLEIDA B | BAR TITO CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | CENG INDEPENDENT SOFT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CENG CEVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | UB SANT ADRIA 3 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET SAFA CLAROR A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA B | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | JOVENTUT BADALONA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | CB PEÑA FRAGATINA 2012 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | 52MOMENTS CBS 1R ANY | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | SEDIS CHARTER MONTFERRER | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C.B. BELLVIS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
13:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | ENGLISH WITH JOHN CB BALAGUER | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | NATURAL OPTICS CB BALAGUER GRANA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER GRANA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA A | UE MATARO - MAM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | CB MONTPEDRÓS | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
NAYOX CBF LLEIDA | BC MORABANC ANDORRA A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/03/2024
|
11:00
|
NAYOX CBF LLEIDA B | INMOFINQUES CB BALAGUER GRANA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/03/2024
|
12:45
|
HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | CB VALLS DIC | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. TORREFARRERA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
12:45
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CB MOLLERUSSA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | MATARÓ PARC BOET 2009 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
09/03/2024
|
11:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | LA SALLE MANRESA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
09/03/2024
|
13:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
09/03/2024
|
17:30
|
NAYOX CBF LLEIDA C | CENG ESTISANER | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | BOSONIT UNIBASKET | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | AUTOESCOLA BARDES ESPARREGUERA-ALMEDA | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | BÀSQUET GIRONA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
13/03/2024
|
20:30
|
ICG FORÇA LLEIDA | SAN PABLO BURGOS | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
16/03/2024
|
13:15
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
22/03/2024
|
21:00
|
ICG FORÇA LLEIDA | BALONCESTO FUENLABRADA | LEB ORO | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
23/03/2024
|
12:30
|
NAYOX FORÇA LLEIDA A | HOMS UE MATARÓ - JAM | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
23/03/2024
|
19:00
|
ROBLES FORÇA LLEIDA | HGB AUSARTE BARAKALDO E.S.T | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
CENG TASHIA | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
GALA PERFUMERIES BC MORABANC ANDORRA | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
JAC SANTS BARCELONA U13 1 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
02/03/2024
|
11:45
|
AUTOESCOLA MOTOCAR CB BELLPUIG TARONJA (PRE) | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 VERMELL | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB TREMP | NAYOX CBF LLEIDA D (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
SANDÁ ELECTROCLIMA C.B. L’HOSPITALET A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
02/03/2024
|
16:00
|
52MOMENTS CBS U12 | NAYOX CBF LLEIDA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
02/03/2024
|
18:00
|
BASKET ALMEDA | ROBLES FORÇA LLEIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
02/03/2024
|
18:15
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
02/03/2024
|
19:45
|
BASQUET TERESIANES FARLAWSPORTS | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | TARRAGONA - PAVELLO CAMP CLAR RIU SIURANA S/N |
|
02/03/2024
|
20:00
|
ISPROX CB BELLPUIG | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
03/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
06/03/2024
|
21:30
|
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER A | HERRERUELA FORÇA LLEIDA A | COPA CATALUNYA FEMENINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B GRUP BARNA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CENG VUNKERS | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CN TARREGA A | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
20:00
|
CB ALPICAT | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT PARC DEL GRAO, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CENG ASADOS | NAYOX CBF LLEIDA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
FEMENÍ OSONA TARONJA - OVA PROJECTS | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
C.B. BELL-LLOC | NAYOX FORÇA LLEIDA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELL.LLOC D'URGELL C/ AFORES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:45
|
U.E. HORTA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | U.E. HORTA FELIU I CODINA 27 |
|
16/03/2024
|
15:45
|
52MOMENTS CBS | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB SANT JOSEP B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
BERGES-CLUB BASQUET SERÒS (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS C/ MONTMANEU, S/N |
|
16/03/2024
|
17:15
|
BC MORABANC ANDORRA 2009 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
16/03/2024
|
18:15
|
CLUB BASQUET BORGES GARRIGUES | NAYOX CBF LLEIDA B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU FRANCESC MACIA DE BORGES BLANQUES C/ CATALUNYA, S/N |
|
16/03/2024
|
18:30
|
UNILEVER VILADECANS DISHELEC 65 | ROBLES FORÇA LLEIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/03/2024
|
18:30
|
TEIXIDÓ ASSOCIATS CB BALAGUER A | NAYOX FORÇA LLEIDA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE C/ URGELL, 96 |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CALLES ADVOCATS - CAPPONT | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CB PEÑA FRAGATINA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
CLUB DE BÀSQUET OLIANA (MIXTE) | NAYOX CBF LLEIDA A (PRE) | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL D'OLIANA C/ ZONA ESPORTIVA, S/N |
|
17/03/2024
|
13:00
|
BC MORABANC ANDORRA B | NAYOX FORÇA LLEIDA D | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
17/03/2024
|
17:30
|
TRANVISA - CB IGUALADA CMA | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
23/03/2024
|
10:30
|
BC MORABANC ANDORRA 2011 | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
23/03/2024
|
12:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
23/03/2024
|
12:15
|
BC MORABANC ANDORRA VERMELL | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |