Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
09/03/2024
|
09:00
|
BASQUET-CEISSA A | C.B.CASTELLAR | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BASQUET-CEISSA A | BASQUET SITGES B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BASQUET-CEISSA B | C.E.B. PALLEJÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA | CB IMMA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA | B.F. CORNELLÀ B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
15:45
|
ALZINA-CEISSA | BASQUET CANYELLES B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
15:45
|
BASQUET-CEISSA | BARÇA CBS U21 | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA | CÀMPING BIANYA ROSER | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA A | C.B. BEGUES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
09/03/2024
|
19:15
|
BASQUET-CEISSA | DOMINIQUES BARCELONA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
23/03/2024
|
16:00
|
BASQUET-CEISSA C | CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
23/03/2024
|
17:30
|
BASQUET-CEISSA A | C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
09/03/2024
|
09:00
|
ALZINA-CEISSA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
ALZINA-CEISSA | BÀSQUET PB9 'U14' | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BASQUET-CEISSA B | BÀSQUET SANT BOI | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CEIP FERRAN I CLUA MANIGUA, 15 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
10/03/2024
|
09:30
|
BASQUET-CEISSA B | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM TURÓ DE LA PEIRA C/ SANT ISCLE, 50 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
BASQUET-CEISSA C | CE VILA OLÍMPICA GROC | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | CEM TURÓ DE LA PEIRA C/ SANT ISCLE, 50 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/03/2024
|
10:00
|
BASQUET-CEISSA | UE MATARÓ PANDO | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/03/2024
|
20:00
|
BASQUET CANYELLES | BASQUET-CEISSA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA IGNASI AGUSTI, 4 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
BASKET ALMEDA 09 | BASQUET-CEISSA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | BASQUET-CEISSA C | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CNB VILANOVA AKO IF2 | BASQUET-CEISSA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | ALZINA-CEISSA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | BASQUET-CEISSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT VERMELL | BASQUET-CEISSA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
02/03/2024
|
18:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | BASQUET-CEISSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CE LA MARINA | BASQUET-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
03/03/2024
|
10:00
|
CB SANT CLIMENT | BASQUET-CEISSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB.CIUTAT VELLA | BASQUET-CEISSA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CB SANT CLIMENT | BASQUET-CEISSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT AV. PRAT DE LA RIBA, S/N |
|
03/03/2024
|
17:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | BASQUET-CEISSA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB GRANOLLERS | BASQUET-CEISSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
BASQUET NOU BARRIS | ALZINA-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
16/03/2024
|
10:00
|
UE SANT ANDREU | BASQUET-CEISSA A | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:00
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | ALZINA-CEISSA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
16/03/2024
|
10:30
|
SANT IGNASI VERMELL | BASQUET-CEISSA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ C | BASQUET-CEISSA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CB TURO | BASQUET-CEISSA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF 3 | BASQUET-CEISSA B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESCOLA JOVIAT FOLCH I TORRES CANT PG. RIU |
|
16/03/2024
|
16:30
|
CB TURO | BASQUET-CEISSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
16/03/2024
|
16:30
|
C.B. SANT ANDREU NEGRE | BASQUET-CEISSA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
16/03/2024
|
17:30
|
BÀSQUET PÀLCAM | ALZINA-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO COTXERES BORBO RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS) |
|
16/03/2024
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | ALZINA-CEISSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | BASQUET-CEISSA B | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-2 | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | BASQUET-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB VILA DE MONTORNÈS | BASQUET-CEISSA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES GRAN VIAL, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | BASQUET-CEISSA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
17/03/2024
|
18:00
|
CB KOBRAS A | BASQUET-CEISSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
17/03/2024
|
18:15
|
NOU BÀSQUET OLESA | BASQUET-CEISSA A | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
20/03/2024
|
22:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | BASQUET-CEISSA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
24/03/2024
|
10:40
|
CB ARTÉS | BASQUET-CEISSA | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:40
|
C.B. VIC -UVIC UCC- THE 3X3 ACADEMY | BASQUET-CEISSA | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:20
|
3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | BASQUET-CEISSA | C. C. 3x3 Sènior Masculí | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
25/03/2024
|
19:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | BASQUET-CEISSA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |