Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
07/04/2024
|
10:30
|
CB MATADEPERA VERD | C. B. BON PASTOR | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
07/04/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.B. CORBERA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | SANT GERVASI 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
07/04/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CORAS - SD ESPANYOL | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
07/04/2024
|
19:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUETPIASABADELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
13/04/2024
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
13/04/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUET SANT PERE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
13/04/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB IGUALADA IMB | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
13/04/2024
|
16:30
|
CB MATADEPERA VERD | CB VILADECAVALLS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
14/04/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA VERD | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
14/04/2024
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CNB VILANOVA AKO S21F | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
14/04/2024
|
19:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | MARISTES ADEMAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/04/2024
|
11:30
|
CB MATADEPERA VERD | CB.CANET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/04/2024
|
13:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CES BOSCO ROCAFORT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/04/2024
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB REGINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/04/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CB SOLSONA U18M | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
21/04/2024
|
19:15
|
CB MATADEPERA TARONJA | A.E. SANT ANDREU NATZARET | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/04/2024
|
09:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | C.B. NAVAS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/04/2024
|
10:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | JOVENTUT BADALONA 3 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/04/2024
|
12:00
|
CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C.B. RODA DE TER | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
27/04/2024
|
16:30
|
CB MATADEPERA VERD | C.B GASSÓ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/04/2024
|
09:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/04/2024
|
11:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/04/2024
|
12:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | LA SALLE MANRESA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/04/2024
|
16:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | B.F. CORNELLÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/04/2024
|
17:30
|
CB MATADEPERA TARONJA | CE VILA OLÍMPICA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
|
28/04/2024
|
19:00
|
CB MATADEPERA TARONJA | SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA ENRIC GENESCA CORTES S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
06/04/2024
|
09:00
|
A.E. SALLENT | CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
NOU BÀSQUET OLESA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
06/04/2024
|
12:30
|
U.E. CLARET A | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
06/04/2024
|
13:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
06/04/2024
|
16:30
|
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS | CB MATADEPERA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO ESPORTIU D'ARTES BARCELONA, S/N |
|
06/04/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA B | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
07/04/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
07/04/2024
|
12:00
|
CB SANT JUST BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27 |
|
07/04/2024
|
16:00
|
CB SANTPEDOR | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ CTRA NAVARCLES, S/N |
|
13/04/2024
|
10:30
|
SANT GERVASI 2 | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
14/04/2024
|
12:15
|
CB PARETS | CB MATADEPERA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
14/04/2024
|
17:30
|
LONECESITO - BÀSQUET PIERA A | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
14/04/2024
|
19:30
|
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
20/04/2024
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
20/04/2024
|
10:30
|
BÀSQUET SANT BOI | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
20/04/2024
|
11:00
|
CB REGINA | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO REGINA CARMELI SANT SEBASTIA, 34 |
|
20/04/2024
|
13:45
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
21/04/2024
|
11:00
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | CB MATADEPERA TARONJA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
21/04/2024
|
11:30
|
BASQUET SANT PERE 1R ANY BLANC | CB MATADEPERA TARONJA MIXT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
21/04/2024
|
12:45
|
CLUB NATACIÓ SABADELL C | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus) MONTCADA, 21 |
|
21/04/2024
|
13:30
|
BASQUET NOU BARRIS | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
21/04/2024
|
16:15
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
21/04/2024
|
17:45
|
JOVENTUT BADALONA VERD | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
21/04/2024
|
18:00
|
LÀCTICS LLÍVIA - PUIGCERDÀ | CB MATADEPERA VERD | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO FORUM DE LLIVIA C/ DE L-ESPORT S/N |
|
27/04/2024
|
15:45
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
28/04/2024
|
10:30
|
VEDRUNA CARME SABADELL | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
28/04/2024
|
12:15
|
CB IPSI A | CB MATADEPERA VERD | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
28/04/2024
|
14:00
|
BARPE BUILDING - BBA CASTELLDEFELS 2006F | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
28/04/2024
|
19:30
|
EL CÍRCOL B | CB MATADEPERA TARONJA | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |