Calendari Mensual Club

CB LA VALL D'EN BAS

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CB LA VALL D'EN BAS (CENTRE ESPORTIU D'EN BAS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/11/2020
10:15
CB LA VALL D'EN BAS B C.B. SANT GREGORI C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
01/11/2020
12:00
CB LA VALL D'EN BAS A C.B. FARNERS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
07/11/2020
11:00
CB LA VALL D'EN BAS CB OLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
07/11/2020
16:00
CB LA VALL D'EN BAS B ESCOLÀPIES FIGUERES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
07/11/2020
17:30
CB LA VALL D'EN BAS A CB SALT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
14/11/2020
09:30
CB LA VALL D'EN BAS CLUB ESPORTIU JOVENTUT CELRA C.T. MINI MASC. CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
14/11/2020
11:00
CB LA VALL D'EN BAS CB SALT VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
14/11/2020
16:00
CB LA VALL D'EN BAS SOLDATAL CB CAMPDEVANOL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
14/11/2020
17:30
CB LA VALL D'EN BAS CB BESCANO C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
14/11/2020
19:00
CB LA VALL D'EN BAS AE FORNELLS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
14/11/2020
20:30
CB LA VALL D'EN BAS B UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
15/11/2020
12:00
CB LA VALL D'EN BAS BC FONTAJAU IN2IN C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
21/11/2020
12:30
CB LA VALL D'EN BAS BÀSQUET VILAFANT C.T. CADET FEM. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
21/11/2020
17:30
CB LA VALL D'EN BAS PROAUTO CE CALDES DE MALAVELLA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
21/11/2020
19:00
CB LA VALL D'EN BAS CLUB BÀSQUET SANT GREGORI C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
22/11/2020
12:00
CB LA VALL D'EN BAS CB BESCANO C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-1 CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
28/11/2020
16:00
CB LA VALL D'EN BAS B CB ROSES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N
28/11/2020
20:30
CB LA VALL D'EN BAS B CB OLOT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE ESPORTIU D'EN BAS
C/ PISCINA S/N

Partits com a VISITANT

CB LA VALL D'EN BAS

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
07/11/2020
11:00
PRISCO-L'ESCALA CB LA VALL D'EN BAS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE L'ESPORT DE L'ESCALA
RUSIÑOL, 4
07/11/2020
12:00
UNIÓ GIRONA BLAU CB LA VALL D'EN BAS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
07/11/2020
12:00
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB LA VALL D'EN BAS C.T. MINI MASC. PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
07/11/2020
16:00
BASQUET PORQUERES CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
07/11/2020
16:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB LA VALL D'EN BAS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
07/11/2020
17:30
CB BESCANO CB LA VALL D'EN BAS B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL DE BESCANÓ
ZONA ESPORTIVA
07/11/2020
19:30
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB LA VALL D'EN BAS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
14/11/2020
12:30
ESCOLA PIA OLOT CB LA VALL D'EN BAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
14/11/2020
16:00
UNIÓ GIRONA BLAU CB LA VALL D'EN BAS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
15/11/2020
16:00
CB BANYOLES CB LA VALL D'EN BAS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
21/11/2020
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB LA VALL D'EN BAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
21/11/2020
12:15
CEB GIRONA B CB LA VALL D'EN BAS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
21/11/2020
12:30
BASQUET PORQUERES CB LA VALL D'EN BAS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE PORQUERES
MONTSENY S/N
21/11/2020
16:00
C.B. FARNERS B CB LA VALL D'EN BAS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS
AVGDA SALVADOR SPRIU S/N
21/11/2020
18:30
SOLDATAL CB CAMPDEVANOL CB LA VALL D'EN BAS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLÓ MERCE GUIX DE CAMPDEVANOL
Ctra. N-260 Km 121
21/11/2020
18:45
F.D CASSANENC CB LA VALL D'EN BAS B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
28/11/2020
09:00
UNIÓ ESPORTIVA CELLERA AMER LES PLANES HIPRA CB LA VALL D'EN BAS C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'AMER
AVGDA DEL FAR
28/11/2020
10:30
BÀSQUET VILAFANT CB LA VALL D'EN BAS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE VILAFANT
CTRA. DE VILAFANT S/N
28/11/2020
11:30
CLUB BASQUET GRIFEU LLANÇÀ CB LA VALL D'EN BAS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE LLANÇA
PARATGE LES ESPLANES
28/11/2020
16:00
C.B. FONTCOBERTA CB LA VALL D'EN BAS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA
AV. DE LA PEDRERA
28/11/2020
17:30
CB ANGLÉS CB LA VALL D'EN BAS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU D'ANGLES
ZONA POLIDEPORTIVA
28/11/2020
18:00
ESCOLA PIA OLOT CB LA VALL D'EN BAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT
PLAÇA JOSEP CLARA, 9
29/11/2020
12:00
CB SALT CB LA VALL D'EN BAS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N