Calendari Mensual Club

CLUB ESPORTIU VILA OLIMPICA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB ESPORTIU VILA OLIMPICA (CLOT DE LA MEL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
11:30
CE VILA OLÍMPICA A.E. MINGUELLA DRIVIM B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
01/02/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA LLUÏSOS DE GRÀCIA C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
08/02/2020
11:30
CE VILA OLÍMPICA C.N. CALDES B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
08/02/2020
13:00
CE VILA OLÍMPICA ARENYS BÀSQUET C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
09/02/2020
19:45
CE VILA OLÍMPICA C.B. RAMON LLULL C C.T. SENIOR B MASCULI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
16/02/2020
09:00
CE VILA OLÍMPICA U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
29/02/2020
16:00
CE VILA OLÍMPICA U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)

Partits com a VISITANT

CLUB ESPORTIU VILA OLIMPICA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
19:00
C.B. SANTA PERPETUA CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
02/02/2020
16:15
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
02/02/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
08/02/2020
12:00
DOMINIQUES BARCELONA CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
08/02/2020
16:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
15/02/2020
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ TARONJA CE VILA OLÍMPICA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
22/02/2020
17:45
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' CE VILA OLÍMPICA C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
22/02/2020
21:15
LIMA-HORTA BÀSQUET C CE VILA OLÍMPICA C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/02/2020
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL FEMENI COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
29/02/2020
16:00
A. BÀSQUET BUFALÀ CE VILA OLÍMPICA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43