Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/03/2024
|
21:00
|
C.B. FONTCOBERTA | VDS AUTOMATISMES CASSÀ F,D CASSANENC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. FONTCOBERTA | SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
02/03/2024
|
10:30
|
C.B. FONTCOBERTA | CB ADEPAF TXOT'S U9 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
02/03/2024
|
12:00
|
C.B. FONTCOBERTA | CB.ROSES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
02/03/2024
|
15:45
|
C.B. FONTCOBERTA | CBGX SANTJOANENC | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
03/03/2024
|
18:00
|
C.B. FONTCOBERTA | BASQUET PORQUERES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B. FONTCOBERTA | BC TORROELLA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
16/03/2024
|
09:00
|
C.B. FONTCOBERTA | CB BANYOLES MIXTE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
16/03/2024
|
16:30
|
C.B. FONTCOBERTA | CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
23/03/2024
|
10:00
|
C.B. FONTCOBERTA | BC FONTAJAU IN2IN GROC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
|
23/03/2024
|
16:30
|
C.B. FONTCOBERTA | CB BESCANO B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL FONTCOBERTA AV. DE LA PEDRERA |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
BC FONTAJAU IN2IN | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
02/03/2024
|
21:15
|
C.B. FARNERS | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B.LLAGOSTERA | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU DE LLAGOSTERA AVINGUDA DE L' ESPORT S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B.GUIXOLS 2 | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL LA CORCHERA DE SANT FELIU DE GUIXOLS C/ CALLAO S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
C.B. FARNERS | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
09/03/2024
|
20:00
|
AE FORNELLS | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU MUNICIPAL DE FORNELLS DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA EL MOLI |
|
10/03/2024
|
19:15
|
CB BANYOLES | C.B. FONTCOBERTA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES PASSEIG DE MAS RIERA |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CLUB BÀSQUET SANT HILARI | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL D' ESPORTS SANT HILARI SACALM CTRA FONT PICANT S/N |
|
16/03/2024
|
12:45
|
FD CASSANENC | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL |
|
16/03/2024
|
19:30
|
PIA OLOT | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO GERMA SOLA D'OLOT PLAÇA JOSEP CLARA, 9 |
|
23/03/2024
|
11:00
|
CB QUART GRUES CRUZ VERD | C.B. FONTCOBERTA | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
23/03/2024
|
16:00
|
CB QUART | C.B. FONTCOBERTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |