Calendari Mensual Club

BADALONA BASQUET CLUB

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

BADALONA BASQUET CLUB (PAVELLO LA PLANA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B JET AL PANINO C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/10/2021
10:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/10/2021
12:30
CLUB JOVENTUT BADALONA B CB BANYOLES C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
02/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A ADVISORIA MATARÓ MARESME 2008 C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
10/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 MANYANET SANT ANDREU C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
12/10/2021
12:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A JET JAMON & ART C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
16/10/2021
12:45
CLUB JOVENTUT BADALONA B MANRESA CBF U17 C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
23/10/2021
10:45
CLUB JOVENTUT BADALONA 1 GRAMENET BC TARONJA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
23/10/2021
12:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A FEMENÍ OSONA TARONJA - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B CB LES FRANQUESES C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
30/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A JET C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N

Partits com a LOCAL

BADALONA BASQUET CLUB (PALAU D'ESPORTS DE BADALONA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
10/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
10/10/2021
10:45
CLUB JOVENTUT BADALONA A CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A BARÇA CBS - A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
12/10/2021
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA A LIMA-HORTA BARCELONA C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/10/2021
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA CB GRANOLLERS C.T. PRE-MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
23/10/2021
12:00
CLUB JOVENTUT BADALONA UE MATARO - ALLE FM - PRAF C.T. PRE-MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
31/10/2021
12:15
CLUB JOVENTUT BADALONA A TGN BÀSQUET 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT

Partits com a LOCAL

BADALONA BASQUET CLUB (PAVELLO PAISOS CATALANS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
16/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
16/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
16/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 BASQUET NEUS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/10/2021
09:00
CLUB JOVENTUT BADALONA B C.B GRUP BARNA BLANC C.T. MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA 2 AE MINGUELLA-DRIVIM C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
30/10/2021
16:00
CLUB JOVENTUT BADALONA A C.B GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77

Partits com a VISITANT

BADALONA BASQUET CLUB

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/10/2021
09:00
C.B. MANYANET LES CORTS GROC CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI FEM. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
02/10/2021
09:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
02/10/2021
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
02/10/2021
12:45
MANRESA CBF U15 CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
02/10/2021
13:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
02/10/2021
16:00
CB TONA CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
02/10/2021
19:30
TGN BÀSQUET 1 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/10/2021
11:00
UE MATARO - FM CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
03/10/2021
19:30
U. B. LLEFIÀ CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
06/10/2021
20:45
UER PINEDA DE MAR CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
09/10/2021
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
09/10/2021
13:00
C.E.SANT NICOLAU 1 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
09/10/2021
16:00
GEIEG UNIGIRONA A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
09/10/2021
16:00
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2005 CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
16/10/2021
11:00
ESCOLAPIS SARRIA CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
16/10/2021
12:30
NOU BÀSQUET OLESA 1 CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
16/10/2021
18:00
FARMACIA 1925 SANT ADRIA A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
16/10/2021
19:15
CB GRANOLLERS 1 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
17/10/2021
16:00
COALCI - CB SANT JOSEP A CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. P. CAN CUYAS CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA S/N
17/10/2021
18:00
CB SANT CELONI CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
22/10/2021
18:30
ESCOLAPIS SARRIA CLUB JOVENTUT BADALONA A C.T. MINI FEM. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
23/10/2021
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET CLUB JOVENTUT BADALONA B C.T. MINI FEM. PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
23/10/2021
11:30
WINTYM FEMENI SANT ADRIA B CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
23/10/2021
12:15
BASKET ALMEDA CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
23/10/2021
16:00
PUNTRECARREGACOTXE.CAT - CB. CORNELLÀ A CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
23/10/2021
17:30
A. BASQUET BUFALÀ CLUB JOVENTUT BADALONA 2 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
24/10/2021
11:00
CONTROL GROUP - U.E. MATARÓ - FEMENI MARESME CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
24/10/2021
16:00
LIMA-HORTA BARCELONA CLUB JOVENTUT BADALONA B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
30/10/2021
10:45
FEMENÍ OSONA LIBERTY - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK CLUB JOVENTUT BADALONA C.T. PRE-MINI FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
30/10/2021
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
30/10/2021
20:15
ADVISORIA MATARÓ MARESME 2008 CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146