Calendari Mensual Club

BADALONA BASQUET CLUB

Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

BADALONA BASQUET CLUB

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
03/11/2018
16:00
C.B. CALELLA A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARONJA VERD PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
03/11/2018
17:45
PLATGES MATARO-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GROGA GROC PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
03/11/2018
19:30
MARQUÈS CB LLEIDA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VERMELLA VERMELL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
04/11/2018
09:00
C.B. VILASSAR DE MAR C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VERDA NEGRA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
10/11/2018
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM C.T. INFANTIL FEMENI NEGRE NEGRE PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
10/11/2018
12:30
CONDORCHEM - AB PREMIA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. BLANCA BLAU PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
10/11/2018
17:45
LIMA-HORTA BÀSQUET A C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT SALMÓ SALMÓ PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
11/11/2018
09:00
CB GRANOLLERS 3 C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY BLANCA BLAU PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
11/11/2018
10:45
C.B. BLANES A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL NEGRA I GROGA NEGRE I GROC PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/11/2018
12:30
SESE A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
11/11/2018
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A TARONJA TARONJA PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
17/11/2018
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA 1 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO BLANCA BLAU PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
17/11/2018
09:00
SANT IGNASI C.T. INFANTIL FEMENI VERMELLA/NEGRA NEGRE PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
17/11/2018
10:45
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT VERDA VERD PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
17/11/2018
12:30
CLUB NATACIO CALDES A C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A BLAVA BLAU PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
17/11/2018
17:45
CB BANYOLES C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
17/11/2018
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VERMELL I NEGRE NEGRE PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/11/2018
12:30
COALCI - C.B. SANT JOSEP A C.T. PRE-INFANTIL FEM. GROC LILA PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
24/11/2018
16:00
CAMPING BIANYA ROSER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. VERMELLA VERMELL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/11/2018
17:45
LLEIDA.NET CB LLEIDA C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT VERMELLA VERMELL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/11/2018
19:30
REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. VERMELLA I NEGRE NEGRE PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/11/2018
09:00
JET BLAU C.T. MINI FEM. BLAU BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/11/2018
09:00
AE BOET MATARO TARONJA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A TARONJA TARONJA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/11/2018
10:45
AE BOET MATARO A C.T. MINI FEM. TARONJA TARONJA PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/11/2018
10:45
CÍRCOL CATÒLIC BADALONA C.T. PRE-MINI FEM. BLANCA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/11/2018
12:30
C.B. CORNELLÀ B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
25/11/2018
12:30
U.E. SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELL/GROC NEGRE PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT

Partits com a VISITANT

BADALONA BASQUET CLUB

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
03/11/2018
10:30
CE PALAMOS GROC C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL GROC I BLAU BLAU PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
03/11/2018
16:00
JAC SANTS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL LILA LILA CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
03/11/2018
17:45
BARÇA CBS BLAU C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY BLAUGRANA BLAU PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
03/11/2018
18:00
BASQUET DRAFT GRAMENET C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT GROGA/NEGRE GROC/NEGRE PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
04/11/2018
18:00
DOMINIQUES DE L'ENSENYAMENT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERDA BLAVA DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
10/11/2018
09:00
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA - A C.T. PRE-INFANTIL FEM. BLAVA BLAU POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
10/11/2018
10:45
AE BADALONÈS A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERMELLA NEGRE C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
10/11/2018
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA 1 C.T. MINI FEM. NEGRA VERMELL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/11/2018
12:00
SALESIANS BADALONA C.T. PRE-MINI FEM. BLAU FOSC BLAU FOSC A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
10/11/2018
16:00
SNATT'S FEMENI SANT ADRIA B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT LILA LILA PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
10/11/2018
19:15
S.E. SANT JOAN DE MATA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A BLAU I VERMELL BLAU INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
11/11/2018
10:45
FEMENÍ OSONA - TARONJA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARONJA I NEGRA TARONJA I NEGRE PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
11/11/2018
16:00
LLUISOS DE GRACIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. BLAVA BLAU PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 8
17/11/2018
10:30
MARISTES ADEMAR A C.T. PRE-MINI FEM. VERMELLA VERMELL COL.LEGI MARISTES CHAMPAGNAT
COLOM, 66-A
17/11/2018
10:45
BASKET ALMEDA GROC C.T. MINI FEM. NEGRA NEGRO PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
17/11/2018
11:00
CN TÀRREGA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY BLAU BLAU PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
17/11/2018
11:30
C.B. SANT PERE - ELLAS DECIDEN C.T. MINI FEM. VERMELLA VERMELL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
17/11/2018
12:00
CBF CERDANYOLA B C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VERDA VERD PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
17/11/2018
13:00
CB LES FRANQUESES C.T. PRE-INFANTIL FEM. VERD VERD PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
17/11/2018
16:00
BF VILADECANS A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL AZUL AZUL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
17/11/2018
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARONJA TARONJA ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
17/11/2018
19:30
LIMA-HORTA BÀSQUET C C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A SALMÓ SALMÓ PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
18/11/2018
19:15
JET BLAU SERMATEC C.C. JUNIOR FEM. PREFERENT BLAU BLAU POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
24/11/2018
09:30
LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI VERMELLA NEGRE COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
24/11/2018
11:00
OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL NEGRA VERMELL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/11/2018
12:00
CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT BLANCA BLAU PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
24/11/2018
12:15
SESE B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY BLAVA BLAU PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
25/11/2018
12:00
C.B. VILASSAR DE MAR A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERDA NEGRA PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD