Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET CORBERA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET CORBERA (INSTAL. ESPORTIVES CORBERA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/01/2023
17:00
C.B. CORBERA NEGRE QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
14/01/2023
20:00
AUTOCORB - C.B CORBERA ODENA CLUB BASQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/01/2023
09:00
C.B. CORBERA NEGRE VILABASQUET VILADECANS C.T. MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/01/2023
09:00
C.B. CORBERA NEGRE JET TERRASSA ROSA C.T. MINI FEM. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/01/2023
10:30
C.B. CORBERA NEGRE BÀSQUET SITGES C C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/01/2023
17:30
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA A.E. SALLENT C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
21/01/2023
19:00
C.B. CORBERA VERMELL MVP CERVELLÓ GROC C.T. SENIOR B MASCULI INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
28/01/2023
09:00
CB CORBERA NEGRE BÀSQUET SITGES B C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
28/01/2023
09:00
C.B. CORBERA VERMELL DIAGONAL MAR L'ARENAL DE LLEVANT C.T. MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
28/01/2023
12:30
C.B. CORBERA NEGRE C.B. PRAT - MONTIBELLO B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
28/01/2023
16:00
C.B. CORBERA NEGRE CBSAPS-SD ESPANYOL B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET CORBERA (POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
15/01/2023
11:00
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO
CANIGO 9
15/01/2023
12:45
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA CBSAPS-SD ESPANYOL B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO
CANIGO 9
29/01/2023
11:00
C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA C.B.SANTPEDOR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESP. LA PALMA DE CERVELLO
CANIGO 9

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET CORBERA (ZONA ESPORTIVA CERVELLO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
22/01/2023
13:15
MVP CERVELLÓ & CB CORBERA INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA USAF CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET CORBERA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
15/01/2023
16:00
C.B.BEGUES C.B. CORBERA VERMELL C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
15/01/2023
20:00
ENDINSA'T A LA MARCA - BF CASTELLVÍ DE LA MARCA SF MVP CERVELLÓ & CB CORBERA CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO D'ESPORTS MONJOS
AV. CAL RUBIO, S/N
21/01/2023
09:00
CBC 2013 CB CORBERA NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
21/01/2023
09:00
VIROLAI GDV C.B. CORBERA NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
21/01/2023
10:30
CB SANT JUST BLAU C.B. CORBERA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
21/01/2023
12:00
BC SANT JOAN DESPI C.B. CORBERA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
21/01/2023
16:00
AE CASP C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
21/01/2023
16:00
LA SALLE MANRESA B C.B. CORBERA NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/01/2023
20:00
CB VILATORRADA AUTOCORB - C.B CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV.MPAL. ST.JOAN VILATORRADA
CTRA. DE CALAF, S/N
22/01/2023
16:00
PIZZERIA CARLOS - CB SANT JUST C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
28/01/2023
10:30
BÀSQUET SITGES A C.B. CORBERA NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
28/01/2023
12:30
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.B. CORBERA NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
28/01/2023
16:00
CB ROQUETES B C.B. CORBERA VERMELL C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
28/01/2023
18:00
CB ROQUETES AUTOCORB - C.B CORBERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
29/01/2023
09:30
NOU BÀSQUET OLESA B C.B. CORBERA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
29/01/2023
12:00
A.E. SALLENT C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL SALLENT
VERGE DEL PILAR S/N
29/01/2023
17:30
UNIÓ ESPORTIVA CAPELLADES C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL CAPELLADES
MATIAS GUASCH, S/N
29/01/2023
19:00
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA C.B. CORBERA NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3