Calendari Mensual Club

GRAMENET BASQUET CLUB

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

GRAMENET BASQUET CLUB (PAVELLO DEL RAVAL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
18/10/2020
16:00
GRAMENET BC BLAU U.E.MATARÓ - GERMANS HOMS - JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
18/10/2020
17:45
GRAMENET BC EPSA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
18/10/2020
19:30
GRAMENET BC B VIROLAI B C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
25/10/2020
16:00
GRAMENET BC TARONJA F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
25/10/2020
17:45
GRAMENET BC A C.B. MOLLET C C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
25/10/2020
19:30
GRAMENET BC TARONJA LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS

Partits com a LOCAL

GRAMENET BASQUET CLUB (PAVELLO JOAN DEL MORAL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
25/10/2020
09:30
GRAMENET BC CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
25/10/2020
18:00
GRAMENET BC AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
25/10/2020
19:30
GRAMENET BC B DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49

Partits com a VISITANT

GRAMENET BASQUET CLUB

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
10:30
AE BADALONES A GRAMENET BC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
17/10/2020
16:00
U.B. SANT ADRIÀ 2 GRAMENET BC TARONJA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
18/10/2020
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE GRAMENET BC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/10/2020
12:30
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC GRAMENET BC TARONJA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
18/10/2020
18:00
CB KOBRAS A GRAMENET BC B C.T. SENIOR A MASCULI. COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
18/10/2020
18:00
SO JC - CANOVELLES BC GRAMENET BC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
24/10/2020
17:45
C.E. MARISTES RUBÍ GRAMENET BC C.C. SOTS-25 FEMENI MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
25/10/2020
13:15
JOVENTUT LES CORTS S25 GRAMENET BC B C.T. SOTS 25 MASCULI B. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
31/10/2020
12:00
C.E.VALLDEMIA-MARISTES B GRAMENET BC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
31/10/2020
16:00
VILABASQUET VILADECANS BLAU GRAMENET BC TARONJA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
31/10/2020
20:30
UE SANT CUGAT BLANC GRAMENET BC B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N