Calendari Mensual Club

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME (PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
11:00
MECÀNICS - AECAM C.B. SANTA PERPETUA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
05/10/2019
12:30
MATCLIMA - AECAM UNIÓ GIRONA BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
05/10/2019
17:00
ESCOBAR - AECAM MALGRAT 07 U.E. MONTGAT - SARAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
05/10/2019
18:45
ESPAIS SUSANNA - AECAM CB TONA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
12/10/2019
12:00
RAMON MAS ARQUITECTE-AECAM 1 BASQUETPIASABADELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
12/10/2019
19:15
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA BC TORROELLA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
27/10/2019
10:30
MECÀNICS - AECAM JOIERIA GRATOVIL - C.B.CALELLA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
27/10/2019
12:00
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA CESET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER

Partits com a LOCAL

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME (PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
16:45
MONICA RO UNGLES - AECAM CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
05/10/2019
18:30
PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/10/2019
09:15
PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM BASQUET SANT POL 07 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/10/2019
09:15
CAMPING BONA VISTA - AECAM CB. LLINARS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/10/2019
10:45
MECÀNICS - AECAM LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/10/2019
10:45
KIDS&US - AECAM BASQUET SANT POL 07 C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/10/2019
12:15
LA DIDA - AECAM BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
12/10/2019
12:15
RAMON MAS ARQUITECTE - AECAM NAIFAR - C.B. CABRILS C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
19/10/2019
16:00
MATCLIMA - AECAM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
19/10/2019
17:45
MONICA RO UNGLES - AECAM C. B. VILABLAREIX C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
19/10/2019
19:30
PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
20/10/2019
09:15
ESPAIS SUSANNA - AECAM C.B. LLIÇÀ DE VALL C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
20/10/2019
10:45
ESCOBAR - AECAM MALGRAT 07 MATARO PARC BOET TARONJA C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N

Partits com a VISITANT

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
C.B. CANET PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
05/10/2019
10:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM KIDS&US - AECAM C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/10/2019
12:15
UE BÀSQUET MARTORELLES CAMPING BONA VISTA - AECAM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
05/10/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR A RAMON MAS ARQUITECTE - AECAM C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
05/10/2019
19:45
C.E. ONYAR CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
06/10/2019
09:00
A.E. MINGUELLA DRIVIM BLANC LA DIDA - AECAM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
06/10/2019
11:00
CB VILA DE MONTORNÈS RAMON MAS ARQUITECTE-AECAM 1 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
12/10/2019
17:45
C.B. CABRERA PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
12/10/2019
19:15
C.N. CALDES B ESCOBAR - AECAM MALGRAT 07 C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
12/10/2019
20:30
F.D CASSANENC MONICA RO UNGLES - AECAM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS MATCLIMA - AECAM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/10/2019
17:45
AE BADALONÈS A ESPAIS SUSANNA - AECAM C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
19/10/2019
09:00
C.B. SANT CELONI 2011 PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
19/10/2019
10:30
ARENYS BÀSQUET BLANC RAMON MAS ARQUITECTE - AECAM C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
19/10/2019
10:30
C.B. ARGENTONA LA DIDA - AECAM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/10/2019
11:45
C.B. ARGENTONA CAMPING BONA VISTA - AECAM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
19/10/2019
12:00
CLUB NATACIÓ CALDES B KIDS&US - AECAM C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
19/10/2019
16:00
UER PINEDA DE MAR MECÀNICS - AECAM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
19/10/2019
16:00
C.B. PREMIA DE DALT MECÀNICS - AECAM C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
20/10/2019
10:45
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA BLAU RAMON MAS ARQUITECTE-AECAM 1 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
20/10/2019
17:45
BASQUET LLORET SAMBA HOTELS CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
26/10/2019
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA MECÀNICS - AECAM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
26/10/2019
09:15
CB PARETS KIDS&US - AECAM C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
26/10/2019
10:30
C.B. PREMIA DE DALT RAMON MAS ARQUITECTE - AECAM C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
26/10/2019
10:30
CONDORCHEM - AB PREMIA LA DIDA - AECAM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
26/10/2019
10:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL RAMON MAS ARQUITECTE-AECAM 1 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
26/10/2019
12:00
C.B. PREMIÀ DE DALT 1986 PIZZERIA CLÀSSIC - AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
26/10/2019
17:30
UER PINEDA DE MAR ESPAIS SUSANNA - AECAM C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
27/10/2019
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS CAMPING BONA VISTA - AECAM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
27/10/2019
10:30
C.B. SINERA ESCOBAR - AECAM MALGRAT 07 C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
27/10/2019
16:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET A' MATCLIMA - AECAM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
27/10/2019
18:30
CB SANT NARCÍS PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
27/10/2019
19:30
ERGASIA - C.B. CALELLA MONICA RO UNGLES - AECAM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD