Calendari Mensual Club

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME (PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2018
16:15
MATCLIMA - AECAM BÀSQUET GIRONA U17 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
01/12/2018
18:00
ESCOBAR - AECAM MALGRAT 07 AE BOET MATARO TARONJA C.C. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
01/12/2018
19:45
PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.B. LA GARRIGA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
14/12/2018
21:45
PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT LES FRANQUESES A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
15/12/2018
17:00
ESPAIS SUSANNA - AECAM FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. SOTS 21 FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
15/12/2018
18:45
MONICA RO UNGLES - AECAM HYUNDAI PADRO VILAFANT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
16/12/2018
16:00
RAMON MAS. ARQUITECTE - AECAM 2 LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
16/12/2018
17:30
CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.B. ARGENTONA B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N

Partits com a LOCAL

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME (PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
22/12/2018
09:15
RAMON MAS. ARQUITECTE - AECAM 2 ARENYS BÀSQUET B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
22/12/2018
09:15
MECANICS - AECAM 1 C.E. VALLDEMIA-MARISTES MMA C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
22/12/2018
09:15
KIDS&US - AECAM ARENYS BÀSQUET 2 MIXT C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
22/12/2018
10:45
LA DIDA - AECAM GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
22/12/2018
10:45
CAMPING BONA VISTA - AECAM C.B. LLINARS 2 C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
22/12/2018
12:15
MECANICS - AECAM C.B. LLINARS C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER

Partits com a VISITANT

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2018
09:00
FEMENI MARESME B LLAVANERES MECANICS - AECAM C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
01/12/2018
09:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET LA DIDA - AECAM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
01/12/2018
10:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL CAMPING BONA VISTA - AECAM C.T. MINI FEM. GIMNAS MUNICIPAL
CARRER MONTSIÀ, 31 (Costat Escola Les Llisses)
01/12/2018
12:00
BASQUET SANT POL 07 FRENOS SAULEDA RAMON MAS. ARQUITECTE - AECAM 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
01/12/2018
16:30
C.B. VILASSAR DE MAR CARBOGARDEN - AECAM SANTA SUSANNA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
01/12/2018
18:00
C.E. ONYAR MONICA RO UNGLES - AECAM C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
02/12/2018
10:30
A.E.MINGUELLA - CITROEN AUTOMOCIO BADALONA ESPAIS SUSANNA - AECAM C.T. SOTS 21 FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
02/12/2018
11:00
CBF CERDANYOLA B MSP - AECAM 1 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
15/12/2018
09:00
BASQUET SANT POL 07 KIDS&US - AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
15/12/2018
09:00
BASQUET SANT POL 07 LA DIDA - AECAM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
15/12/2018
10:30
AE BOET MATARO A MECANICS - AECAM 1 C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
15/12/2018
12:00
C.B. CALELLA B RAMON MAS. ARQUITECTE - AECAM 2 C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
15/12/2018
12:30
CANOVELLES BC MECANICS - AECAM C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
16/12/2018
10:30
U.E. MATARO-MGF CAMPING BONA VISTA - AECAM C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
16/12/2018
11:00
BÀSQUET ALELLA ESCOBAR - AECAM MALGRAT 07 C.C. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
16/12/2018
12:00
BADALONÈS B - FRUITS SECS CORBERA PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
16/12/2018
16:00
C.B. PREMIÀ DE DALT KIDS&US - AECAM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
16/12/2018
19:30
C.B. LLIÇA D'AMUNT 3 MATCLIMA - AECAM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
23/12/2018
16:00
GRAMENET BC RAMON MAS. ARQUITECTE - AECAM 2 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD