Calendari Mensual Club

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME (PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/12/2022
09:15
COMELECTREC-AECAM MALGRAT JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
03/12/2022
09:15
AECAM BLAU ADVISORIA BOET MATARÓ TARONJA C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
03/12/2022
09:15
PIZZERIA CLASIC-AECAM REFORMIT ARENYS BÀSQUET VERD C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
03/12/2022
10:45
KIDS&US-AECAM CANOVELLES BC C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
03/12/2022
10:45
INSTAL-A2-AECAM REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
03/12/2022
10:45
INSTALA2-AECAM CANOVELLES BC C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
03/12/2022
19:15
PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT C.B. CABRERA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
04/12/2022
09:00
AECAM-MADERAS SAN PASCUAL COALCI - CB SANT JOSEP B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
04/12/2022
10:45
ESCOBAR-AECAM MALGRAT 07 REFORMIT ARENYS BÀSQUET A C.T. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
04/12/2022
12:30
RAMON MAS-AECAM BÀSQUET ALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
18/12/2022
12:00
MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N

Partits com a LOCAL

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME (PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/12/2022
09:30
AECAM CM BLAU C.B. PREMIA DE DALT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
17/12/2022
16:00
LA DIDA-AECAM SANTA SUSANNA EL CÍRCOL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
17/12/2022
17:45
CARBOGARDEN-AECAM SANTA SUSANNA MATARÓ PARC BOET C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
17/12/2022
19:30
AECAM-ESPAIS SANTA SUSANNA UE BARBERA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER

Partits com a VISITANT

AGRUPACIO ESPORTIVA CLUBS ALT MARESME

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/12/2022
10:30
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD AECAM CM BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
03/12/2022
10:45
SAMATECHNICS - BÀSQUET LA VALLALTA - BSP07 AECAM SANTA SUSANNA BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
03/12/2022
16:00
C. B. VILABLAREIX MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAVELLO MUNICIPAL VILABLAREIX
C/ MARROC S/N
03/12/2022
17:45
MARISTES ADEMAR B CARBOGARDEN-AECAM SANTA SUSANNA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
03/12/2022
19:30
UE BÀSQUET MARTORELLES AECAM-ESPAIS SANTA SUSANNA C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
04/12/2022
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 RAMON MAS-AECAM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
04/12/2022
16:15
C.B. LLINARS LA DIDA-AECAM SANTA SUSANNA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
17/12/2022
09:00
CB PARETS KIDS&US-AECAM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
17/12/2022
09:15
ARI GELI - C.B. VILASSAR DE MAR AECAM BLAU C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
17/12/2022
10:30
TRIOMF - UB MIR COMELECTREC-AECAM MALGRAT C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU MPAL. MONTCADA
BONAVISTA, S/N (PISCINES)
17/12/2022
10:30
SANT GERVASI 1 INSTALA2-AECAM C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
17/12/2022
10:30
UER PINEDA DE MAR A PIZZERIA CLASIC-AECAM C.T. MINI MASC. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
17/12/2022
12:30
C.B. CABRILS RAMON MAS-AECAM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
18/12/2022
10:30
CB LES FRANQUESES MÒNICA RO UNGLES-AECAM MALGRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
18/12/2022
17:45
U. B. LLEFIÀ B ESCOBAR-AECAM MALGRAT 07 C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/12/2022
18:00
TRIOMF - UB MIR PIZZERIA CLASSIC-AECAM MALGRAT C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N