Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | CB CALELLA VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | CANOVELLES BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | CEB SANT JORDI | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | JOVENTUT LES CORTS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
03/03/2024
|
12:00
|
A. BASQUET BUFALÀ | AE BADALONÈS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
09/03/2024
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
09/03/2024
|
19:15
|
A. BASQUET BUFALÀ | CEEB TORDERA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | SANT IGNASI B | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | ALZINA-CEISSA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
16/03/2024
|
19:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | CB VILANOVA DEL VALLÈS - NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
23/03/2024
|
17:30
|
A. BASQUET BUFALÀ | HOMS UE MATARÓ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ VERD | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTITUT MARIA ESPINALT CAMÍ ANTIC DE VALÈNCIA, 82 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS BLANC | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS AGRICULTURA, 204 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CN CALDES | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
03/03/2024
|
16:00
|
C.B. MARTORELL | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
MAE WEST - CANOVELLES BC | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
03/03/2024
|
19:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
A.E. MINGUELLA C - DRIVIM | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CN CALDES B | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U13M | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
JOVENTUT BADALONA 3 | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA 4 | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | MAGIC BADALONA CONCORDIA, 1 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB SENTMENAT | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
16/03/2024
|
12:00
|
FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
16/03/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 3 | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
16/03/2024
|
17:00
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
16/03/2024
|
19:15
|
CB LES FRANQUESES | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
UE MATARO - PRGM | A. BASQUET BUFALÀ | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
17/03/2024
|
16:30
|
C.B. VILADECAVALLS B | A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC |
|
17/03/2024
|
17:45
|
VALHALLA - CB ARGENTONA A | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
17/03/2024
|
19:45
|
CB QUART ASSISTRANS | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
22/03/2024
|
20:45
|
CB PARETS | A. BASQUET BUFALÀ | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |