Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
04/05/2024
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | VEDRUNA GRÀCIA VERD | ESCOBOL | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
04/05/2024
|
16:00
|
MANYANET SANT ANDREU | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/05/2024
|
09:00
|
MANYANET SANT ANDREU 2 | S.E SANT JOAN DE MATA - BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU | C.B. PRAT - MONTIBELLO B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
MANYANET SANT ANDREU 1 | SALESIANS BADALONA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU 09 | LA FORMIGUETA-AECAM SANTA SUSANNA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
11/05/2024
|
12:00
|
MANYANET SANT ANDREU | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
26/05/2024
|
16:00
|
MANYANET SANT ANDREU | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/05/2024
|
21:00
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | MANYANET SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
04/05/2024
|
09:30
|
CB LA SALLE HORTA | MANYANET SANT ANDREU 2 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
04/05/2024
|
10:30
|
BÀSQUET LLOR | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
04/05/2024
|
10:45
|
C.B.COLL | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
04/05/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
05/05/2024
|
09:00
|
AE BADALONÈS VERMELL | MANYANET SANT ANDREU 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
05/05/2024
|
17:45
|
BASQUET MOLINS | MANYANET SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
05/05/2024
|
19:30
|
TALENOM BOET MATARÓ TARONJA | MANYANET SANT ANDREU 09 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
11/05/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
11/05/2024
|
12:30
|
GEFF CBSAPS-SDE B | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
19/05/2024
|
17:45
|
C.E SANT NICOLAU 2 | MANYANET SANT ANDREU | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
22/05/2024
|
19:30
|
BC TECLA SALA | MANYANET SANT ANDREU 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |