Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U10 VERMELL | UCAP U10 TXOT'S | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 | SESE B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 | TGN BÀSQUET 09A | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U17 | CN TARREGA 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
20/03/2024
|
18:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 VERMELL | CB BESCANO | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
23/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 BLANC | BÀSQUET VILAFANT | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/03/2024
|
17:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 | SEGLE XXI | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | BARÇA CBS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
10/03/2024
|
18:00
|
SPAR GIRONA | PERFUMERIAS AVENIDA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
|
28/03/2024
|
20:00
|
SPAR GIRONA | CELTA ZORKA RECALVI | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO | PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/03/2024
|
19:15
|
CEEB TORDERA B - UNI GIRONA | A.B. SANT JULIÀ DE RAMIS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
09/03/2024
|
17:15
|
CEEB TORDERA B - UNI GIRONA | CB LA VALL D'EN BAS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
09/03/2024
|
20:00
|
CEEB TORDERA UNIGIRONA | DOMUSA TEKNIK ISB | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
|
23/03/2024
|
17:00
|
CEEB TORDERA UNIGIRONA | FEMENINO ALCORCON | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO MUNICIPAL TORDERA AV. PAISOS CATALANS, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 BLANC | CB LA VALL D'EN BAS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 | FEMENÍ OSONA 2011 - OVA PROJECTS | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
17/03/2024
|
11:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | JOVENTUT BADALONA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO POLIESPORTIU STA EUGENIA DE GIRONA PASSEIG D'OLOT, 41 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | C.E. ONYAR BLAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 VERMELL | VEDRUNA GIRONA U11 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
BASQUET VEDRUNA PALAMÓS BLANC | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESCOLA VEDRUNA DE PALAMOS C/ XALOC N. 22 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
CB QUART GRUES CRUZ | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO ESPORTIU MUNICIPAL QUART C/ MODEGUER S/N |
|
02/03/2024
|
13:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
FEMENÍ OSONA 2010 - OVA PROJECTS | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
09/03/2024
|
09:15
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA LILA | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U10 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
EEM CALDES MALAVELLA U12 | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U12 BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE CALDES DE MALAVELLA CTRA DE CALDES DE MALAVELLA |
|
09/03/2024
|
13:30
|
SERTRANS FEMENÍ SANT ADRIÀ A | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
LOQUILLO FEMENÍ SANT ADRIÀ A | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM IAF | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
16/03/2024
|
09:15
|
C.B. FARNERS | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U10 VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL ELS SAIONERS-STA COLOMA DE FARNERS AVGDA SALVADOR SPRIU S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
23/03/2024
|
10:45
|
BARÇA CBS | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
24/03/2024
|
16:00
|
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CAF | BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |
|
30/03/2024
|
18:00
|
BASKET ALMEDA | CEEB TORDERA UNIGIRONA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |