Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET ALPICAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET ALPICAT (PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/02/2020
12:00
CB ALPICAT SEDIS PIRINEUS AUTOMOCIÓ C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
02/02/2020
17:45
CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
08/02/2020
17:30
DENTFERMA CB ALPICAT MAZANA GRUPO EMPRESARIAL CB BINEFAR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
09/02/2020
11:00
MUNTATGES ELECTRICS TEIXIDO CB ALPICAT MARISTES MONTSERRAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
09/02/2020
16:00
CB ALPICAT C CB SECÀ SANT PERE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
09/02/2020
17:45
CB ALPICAT PEÑA FRAGATINA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
09/02/2020
19:30
CB ALPICAT CB NAVÀS VISCOLA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
23/02/2020
09:30
CB ALPICAT TORRONS VICENS FORÇA LLEIDA C C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
23/02/2020
11:00
MUNTATGES ELECTRICS TEIXIDO CB ALPICAT CB MOLLERUSSA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
23/02/2020
16:00
CB ALPICAT RÚBIES-ABAT CEP VALLFOGONA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
23/02/2020
17:45
CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N
23/02/2020
19:30
CB ALPICAT UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO ANTONI ROURE D'ALPICAT
PARC DEL GRAO, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET ALPICAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/02/2020
16:00
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE DENTFERMA CB ALPICAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
01/02/2020
17:00
BC ALMENAR CB ALPICAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO MUNICIPAL D'ALMENAR
C/ ESPADOS, S/N
01/02/2020
19:00
CLUB BASQUET SERÒS MUNTATGES ELECTRICS TEIXIDO CB ALPICAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE SERÒS
C/ MONTMANEU, S/N
01/02/2020
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A CB ALPICAT COPA CATALUNYA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
01/02/2020
20:00
COPISTERIA PAPERS C.B. BELLPUIG CB ALPICAT C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
09/02/2020
18:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA CAFE BAR RIBERA CB ALPICAT B C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
16/02/2020
11:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA DENTFERMA CB ALPICAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
16/02/2020
12:30
IBARZ NADAL MATERIALES A CB BINEFAR MUNTATGES ELECTRICS TEIXIDO CB ALPICAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR
C/ ORDESA, 1
16/02/2020
19:00
C.B. CASTELLAR CB ALPICAT COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
16/02/2020
19:30
CB TORREFARRERA B CB ALPICAT C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU MUNICICIPAL DE TORREFARRERA
AV. EUROPA, S/N
23/02/2020
16:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA CB ALPICAT C C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
29/02/2020
17:00
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA MUNTATGES ELECTRICS TEIXIDO CB ALPICAT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N