Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET CUBELLES

Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET CUBELLES (PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2019
10:30
SAMI'S - C.B. CUBELLES BASQUET ATENEU MONTSERRAT B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
01/12/2019
12:00
EL RACÓ D'EN CONA - C.B. CUBELLES EEM MEDIONA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
14/12/2019
10:00
C.B. CUBELLES BLAU BÀSQUET SITGES B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
14/12/2019
11:45
C.B. CUBELLES BÀSQUET LLOR B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
15/12/2019
09:30
C.B. CUBELLES VERD AE MVP CERVELLÓ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
15/12/2019
11:00
EL RACÓ D'EN CONA - C.B. CUBELLES CE XAMBA VILAFRANCA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
15/12/2019
12:30
C.B. CUBELLES ASME C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
15/12/2019
16:30
CAVA&ROLL - C.B. CUBELLES VERD FORN ARMAND - C.B. MARTORELL C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
15/12/2019
18:30
CAVA&ROLL - CB CUBELLES C.B. PRAT-MONTIBELLO A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
21/12/2019
11:30
C.B. CUBELLES A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
21/12/2019
13:00
C.B. CUBELLES C.E. GELIDA C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N
21/12/2019
20:00
SAMI'S - C.B. CUBELLES CB MONTPEDRÓS B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL DE CUBELLES
ONZE DE SETEMBRE, S/N

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET CUBELLES

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2019
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-IMC C.B. CUBELLES VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
14/12/2019
09:00
ESCOLA PIA IGUALADA C.B. CUBELLES C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU ESCOLA PIA
CARRETERA DE VALLS, 5
15/12/2019
16:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-JFB C.B. CUBELLES C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
15/12/2019
18:30
E.E. BRAFA A SAMI'S - C.B. CUBELLES C.T. SENIOR A MASCULI. ESCOLA BRAFA
ARTESANIA, 75
21/12/2019
09:00
CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA VERD - AKO C.B. CUBELLES BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
21/12/2019
09:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS B C.B. CUBELLES C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
21/12/2019
10:00
EEM MEDIONA EL RACÓ D'EN CONA - C.B. CUBELLES C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU MUNICIPAL ANTONI RAMALLETS
ZONA ESPORTIVA, S/N
21/12/2019
16:00
CB NOU ESPLUGUES CAVA&ROLL - CB CUBELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
21/12/2019
16:00
C.B. BEGUES C.B. CUBELLES C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
22/12/2019
10:45
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS CAVA&ROLL - C.B. CUBELLES VERD C.T. SENIOR FEMENI POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1