Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | ESPORTS MONTSEC CEP VALLFOGONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | CB PONTS BIATRANS | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | C.E. MARISTES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
02/03/2024
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
03/03/2024
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA | PINTURAS LEPANTO-MAZANA CB BINÉFAR | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
03/03/2024
|
19:00
|
C.B. TORREFARRERA | CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA - GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA | ALUTHERM CB BELLPUIG B (MIXTE) | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | CB TREMP | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
C.B. TORREFARRERA (PRE) | C.B. BELLVIS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
10/03/2024
|
17:30
|
C.B. TORREFARRERA A | C.B. CORBERA NEGRE | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA | COCA I TECA CEP VALLFOGONA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA BLANC | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | CENG CEVA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
C.B. TORREFARRERA | NAYOX CBF LLEIDA C | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
C.B. TORREFARRERA BLAU | CB PEÑA FRAGATINA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
C.B. TORREFARRERA | BAR TITO CB BALAGUER | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLÓ MANEL BOSCH DE TORREFARRERA AV. EUROPA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | C.B. TORREFARRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB CERVERA MOBEL LINEA | C.B. TORREFARRERA BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
02/03/2024
|
18:30
|
BÀSQUET LLOR | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
02/03/2024
|
19:15
|
UE BELLCAIRE | C.B. TORREFARRERA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLCAIRE C/ FRANCESC LLANES, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES B | C.B. TORREFARRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA AV. DE MADRID, 40 |
|
03/03/2024
|
11:00
|
CB CERVERA MOBEL LINEA NEGRE | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CLUB BÀSQUET PARDINYES LLEIDA NEGRE | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARDINYES DE LLEIDA AV. TORTOSA, 74 |
|
03/03/2024
|
16:30
|
SEDIS CHARTER MONTFERRER | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
AUTOCARS DEL PLA CB BELLPUIG TARONJA | C.B. TORREFARRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG AV. DE LES GARRIGUES, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CENG MIG SEGRE | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
10/03/2024
|
10:00
|
BC MORABANC ANDORRA B | C.B. TORREFARRERA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CENG REFORMES ISMAEL | C.B. TORREFARRERA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE CRTA. MONTSONIS, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
SICORIS | C.B. TORREFARRERA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MARTIN CANO DE LLEIDA AV. CANAL, S/N |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB TREMP (MIXTE) | C.B. TORREFARRERA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP EL JUNCAR DE TREMP C/ ACADEMIA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:00
|
ASESORÍA AMÉRICA-PORTAVET CB BINÉFAR | C.B. TORREFARRERA (PRE) | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PABELLON "EL SEGALAR" DE BINEFAR C/ ORDESA, 1 |
|
16/03/2024
|
11:00
|
CB PEÑA FRAGATINA | C.B. TORREFARRERA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL CORTES DE ARAGON DE FRAGA AV. DE LA CONSTITUCION, S/N |
|
17/03/2024
|
11:00
|
AGROVERTEX - CAPPONT | C.B. TORREFARRERA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA C/ DOCTORA CASTELLS, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET SANT BOI | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B. TORREFARRERA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA C/ BARO DE MAIALS, 117 |
|
23/03/2024
|
10:00
|
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | C.B. TORREFARRERA A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |