Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | BÀSQUET SANT BOI - TARONJA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC VERMELL | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PRATENC NEGRE | CB GAVÀ 1 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
03/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | C.B. CORBERA GROC | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
03/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | BÀSQUET PB9 'BLAU' | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
03/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | BC TECLA SALA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC | CLUB BÀSQUET ALISOS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
09/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! | BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
09/03/2024
|
13:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | CLUB BÀSQUET CUBELLES | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC - LISANT | C.E.B SANT JORDI BLAU | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
10/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'B' | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
10/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C.B. VILADECANS A | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
16/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PRATENC | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! | VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
17/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | BÀSQUET UD SAN MAURO | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
17/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | BASQUET-CEISSA | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
17/03/2024
|
12:30
|
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
|
24/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET PRATENC - LISANT | U.E. HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | C.E.M. JULIO MENDEZ AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
22/03/2024
|
22:00
|
BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | VIROLAI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
10:30
|
SANT IGNASI | BÀSQUET PRATENC - PRAT ACTIU!! | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT C | BÀSQUET PRATENC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
13:00
|
AESE | BÀSQUET PRATENC - LISANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU SANTA EULALIA JACINT VERDAGUER, 15-17 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA | BÀSQUET PRATENC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
B.F. CORNELLÀ A | BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BÀSQUET PIERA TARONJA | BÀSQUET PRATENC NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORTIVES PIERA PASSEIG DEL PRAT, 7 |
|
10/03/2024
|
08:45
|
MVP CERVELLÓ | BÀSQUET PRATENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ZONA ESPORTIVA CERVELLO AV. CATALUNYA, 19 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
BÀSQUET RIBES B | BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES CRISTOFOL MESTRES S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
BASKET ESPLUGUES | BÀSQUET PRATENC 1 - PRAT ACTIU!! | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
BASQUET NOU BARRIS | BÀSQUET PRATENC 2 - PRAT ACTIU!! | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CE VILA OLÍMPICA | BÀSQUET PRATENC VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CLOT DE LA MEL ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA) |
|
16/03/2024
|
09:30
|
CB VILADECANS VERMELL | BÀSQUET PRATENC | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
16/03/2024
|
11:00
|
BÀSQUET SANT SADURNÍ | BÀSQUET PRATENC NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI PASSEIG CAN FERRER, S/N |
|
16/03/2024
|
13:30
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLAU | BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
FUNDACIÓN PHILIPPE COUSTEAU CEJ L'HOSPITALET | BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CE GELIDA | BÀSQUET PRATENC 1 - LISANT | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL GELIDA MONTCAU, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET PRATENC - LISANT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |