Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | BASQUET NEUS B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
02/03/2024
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB CALELLA | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB MANLLEU (U13M GROC) | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB MONTPEDRÓS | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU - RUBIZINC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
09/03/2024
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | BASQUET NEUS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
C.B. LLIÇA DE VALL | CB SANT CLIMENT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
16/03/2024
|
12:30
|
C.B. LLIÇA DE VALL | U. B. LLEFIÀ B | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
16/03/2024
|
19:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | SANT GERVASI 2 | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
C.B. LLIÇA DE VALL | C.B. MOLLET A | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 2 | C.B. LLIÇA DE VALL | ESCOBOL | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
UE BÀSQUET MARTORELLES | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL MARTORELLES CAN PUIG, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
A.E. SALLENT TARONJA | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SALLENT VERGE DEL PILAR S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CANOVELLES BC MIXTO | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT DIAGONAL, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
U. B. LLEFIÀ | C.B. LLIÇA DE VALL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
SANT GERVASI 2 | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
DIN INSTAL.LACIONS-AECAM MALGRAT | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER ZONA ESP. PARC DEL COLOMER |
|
09/03/2024
|
19:15
|
CN CALDES B | C.B. LLIÇA DE VALL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CN CALDES C | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET SANT CELONI MIXTE | C.B. LLIÇA DE VALL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI ESTEVE CARDELUS, S/N |
|
16/03/2024
|
16:30
|
S.E. SANT MEDIR | C.B. LLIÇA DE VALL | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU SANT MEDIR PASSATGE TOLEDO, 12-14 |