Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA BLANC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
02/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
09/03/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | ESCOLA IPSI 13 | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | BASKET ALMEDA GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | JAC SANTS BARCELONA U09 | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA A | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
10/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | SALESIANS BADALONA | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | U.E. CLARET C | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | CB LES FRANQUESES VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
17/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | EL CÍRCOL A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | CB TARRAGONA | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | BASKET ESPLUGUES B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA | HIERROS DIAZ MIRALVALLE | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA BLANC | UER PINEDA DE MAR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
03/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | C.B. MOLLET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
03/03/2024
|
16:15
|
C.B GRUP BARNA A | LIMA-HORTA BARCELONA | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
03/03/2024
|
18:00
|
C.B GRUP BARNA A | CN TARREGA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
03/03/2024
|
19:45
|
C.B GRUP BARNA B | CÀMPING BIANYA ROSER C | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.B GRUP BARNA A | BAM BLAU - PORTECA | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
C.B GRUP BARNA BLANC | LESTONNAC - 2011 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
C.B GRUP BARNA A | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
09/03/2024
|
20:00
|
C.B GRUP BARNA NEGRE | CB PEDAGOGIUM A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
10/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | BASQUET MOLINS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
C.B GRUP BARNA BLANC | JAC SANTS BARCELONA U15 2 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B | AB VENDRELL | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | BC MORABANC ANDORRA 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA A | BC SANT JOAN DESPI A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
C.B GRUP BARNA BLANC | CB ROQUETES | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA | SEGLE XXI | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
16/03/2024
|
20:30
|
THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A | 52MOMENTS CBS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
17/03/2024
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
C.B GRUP BARNA BLANC | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
17/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA BLANC | PAK MOTO - U.E. HORTA B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
C.B GRUP BARNA A | TRIOMF - UB MIR | COPA CATALUNYA MASCULINA | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
C.B GRUP BARNA B | BÀSQUET SAFA CLAROR B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
20/03/2024
|
16:00
|
THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A | CB IPSI A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
C.B GRUP BARNA A | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | NAU PARC CLOT CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
BÀSQUET LLOR B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | E.E. LLOR LLUIS COMPANYS, 50 |
|
02/03/2024
|
09:30
|
BQ MANYANET MOLINS B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
TALENOM BOET MATARÓ 2009 | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB L'AMETLLA | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
02/03/2024
|
10:45
|
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 | C.B GRUP BARNA A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
NAYOX FORÇA LLEIDA B | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 10A | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
02/03/2024
|
11:00
|
AESE BLANC | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PISTA GASOMETRO GASOMETRO CANT. AV. CARRILET |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BARÇA CBS BLAU | C.B GRUP BARNA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CEIP NADAL DOCTOR FLEMING, S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
U.E. CLARET A | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
QBASKET SANT CUGAT | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/03/2024
|
16:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER B | THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
02/03/2024
|
18:30
|
CB.CIUTAT VELLA A | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB.CIUTAT VELLA A | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM PARC DE LA CIUTADELLA P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA) |
|
03/03/2024
|
09:00
|
C.B.CASTELLAR | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT PAIS VALENCIA, S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 BLAU | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
07/03/2024
|
21:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.B. BEGUES VERD | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO JAUME VIÑAS PI DELS ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
BC TECLA SALA | C.B GRUP BARNA A | COPA CATALUNYA MASCULINA | COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD MANUEL AZAÑA, S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
C. B. RAMON LLULL A | C.B GRUP BARNA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU | C.B GRUP BARNA A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
10/03/2024
|
09:00
|
AE LES CORTS-UBAE | C.B GRUP BARNA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB GRANOLLERS 2 | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS C/ SANTS MARTIRS, S/N |
|
10/03/2024
|
12:00
|
C.B. L'HOSPITALET 2011 | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
16/03/2024
|
09:00
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - BLANC | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
10:15
|
CB LES FRANQUESES VERD | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
LESTONNAC B- 2007 | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
SEDIS LA LOLA | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
16/03/2024
|
12:15
|
BASKET CORAS - SD ESPANYOL | C.B GRUP BARNA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | C O R A Z O N I S T A S EDUARDO CONDE, 17-23 |
|
16/03/2024
|
17:30
|
AB SALLE CBT 2 | C.B GRUP BARNA A | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE AVGDA PAISOS CATALANS S/N |
|
16/03/2024
|
18:00
|
CN TARREGA 2007 | C.B GRUP BARNA A | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU C/ SANT PERE CLAVER, 31 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA | THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO NOU LA GAMBA AV. CATALUNYA S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U14 | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
17/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U15 | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) | C.B GRUP BARNA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANLLEU AV. DEL TER, S/N |
|
19/03/2024
|
18:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
23/03/2024
|
10:30
|
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL LA BOBILA AV. EDUARD FERRES, 190-206 |
|
24/03/2024
|
12:30
|
HOMS UE MATARÓ - FM | WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA | LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 | PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO PASSEIG CARLES PADROS, 12 |