Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET GRUP BARNA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET GRUP BARNA (ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:15
C.B GRUP BARNA BLANC UE SANT CUGAT BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA VERMELL CB CASTELLBISBAL C. T. U12 - MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
09/03/2024
09:15
C.B GRUP BARNA VERMELL JOVENTUT BADALONA 1 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
09/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL ESCOLA IPSI 13 C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
09/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA NEGRE BASKET ALMEDA GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
10/03/2024
09:00
C.B GRUP BARNA VERMELL JAC SANTS BARCELONA U09 C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
10/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA A CLUB BÀSQUET SANT CELONI U10M C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
10/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA NEGRE BASQUET NOU BARRIS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
16/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL SALESIANS BADALONA C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
16/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA NEGRE U.E. CLARET C C. T. U12 - MINI MASCULÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
17/03/2024
09:00
C.B GRUP BARNA VERMELL SANT GABRIEL RIPOLLET C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
17/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA NEGRE CB LES FRANQUESES VERD C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
17/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA A EL CÍRCOL A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET GRUP BARNA (NAU PARC CLOT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL CB TARRAGONA C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA A BASKET ESPLUGUES B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
02/03/2024
17:30
WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA HIERROS DIAZ MIRALVALLE LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA BLANC UER PINEDA DE MAR C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA A C.B. MOLLET A C. T. U12 - MINI MASCULÍ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/03/2024
16:15
C.B GRUP BARNA A LIMA-HORTA BARCELONA C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/03/2024
18:00
C.B GRUP BARNA A CN TARREGA A COPA CATALUNYA MASCULINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
03/03/2024
19:45
C.B GRUP BARNA B CÀMPING BIANYA ROSER C 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/03/2024
10:30
C.B GRUP BARNA A BAM BLAU - PORTECA C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/03/2024
12:00
C.B GRUP BARNA NEGRE CLUB BÀSQUET SANT CELONI U14F C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/03/2024
13:30
C.B GRUP BARNA BLANC LESTONNAC - 2011 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/03/2024
16:00
C.B GRUP BARNA A NAYOX FORÇA LLEIDA A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/03/2024
17:45
C.B GRUP BARNA VERMELL VEDRUNA GRÀCIA VERD C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
09/03/2024
20:00
C.B GRUP BARNA NEGRE CB PEDAGOGIUM A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/03/2024
09:15
C.B GRUP BARNA NEGRE CB PARETS NEGRE C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL CBF CERDANYOLA U15 1ER ANY C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA A BASQUET MOLINS C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/03/2024
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL VILÀBASQUET VILADECANS BLANC C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/03/2024
17:45
C.B GRUP BARNA BLANC JAC SANTS BARCELONA U15 2 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
10/03/2024
19:30
THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B AB VENDRELL C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA VERMELL BC MORABANC ANDORRA 2011 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA A BC SANT JOAN DESPI A C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/03/2024
16:00
C.B GRUP BARNA BLANC CB ROQUETES C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/03/2024
18:00
WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA SEGLE XXI LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
16/03/2024
20:30
THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A 52MOMENTS CBS U18 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/03/2024
09:15
C.B GRUP BARNA VERMELL CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/03/2024
10:45
C.B GRUP BARNA BLANC CB GRANOLLERS 1 C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/03/2024
16:00
C.B GRUP BARNA BLANC PAK MOTO - U.E. HORTA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/03/2024
17:45
C.B GRUP BARNA A TRIOMF - UB MIR COPA CATALUNYA MASCULINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
17/03/2024
19:30
C.B GRUP BARNA B BÀSQUET SAFA CLAROR B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
20/03/2024
16:00
THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A CB IPSI A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
24/03/2024
12:15
C.B GRUP BARNA A LLUÏSOS DE GRÀCIA A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET GRUP BARNA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:00
BÀSQUET LLOR B C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
02/03/2024
09:30
BQ MANYANET MOLINS B C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
02/03/2024
10:30
TALENOM BOET MATARÓ 2009 C.B GRUP BARNA VERMELL C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
02/03/2024
10:30
CB L'AMETLLA C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA
LA MINA
02/03/2024
10:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.B GRUP BARNA A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
02/03/2024
11:00
NAYOX FORÇA LLEIDA B C.B GRUP BARNA VERMELL C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
02/03/2024
11:00
TGN BÀSQUET 10A C.B GRUP BARNA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
02/03/2024
11:00
AESE BLANC C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U12 - MINI MASCULÍ PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
02/03/2024
12:00
BARÇA CBS BLAU C.B GRUP BARNA A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL CEIP NADAL
DOCTOR FLEMING, S/N
02/03/2024
16:00
U.E. CLARET A C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
02/03/2024
16:00
QBASKET SANT CUGAT C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
02/03/2024
16:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA C.B GRUP BARNA BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
02/03/2024
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER B THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
02/03/2024
18:30
CB.CIUTAT VELLA A C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
03/03/2024
09:00
CB.CIUTAT VELLA A C.B GRUP BARNA NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
03/03/2024
09:00
C.B.CASTELLAR C.B GRUP BARNA BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
03/03/2024
10:45
JET TERRASSA U14 BLAU C.B GRUP BARNA NEGRE C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/03/2024
21:30
BC SANT JOAN DESPI A THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
09/03/2024
09:00
C.B. BEGUES VERD C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
09/03/2024
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.B GRUP BARNA BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
09/03/2024
16:00
BC TECLA SALA C.B GRUP BARNA A COPA CATALUNYA MASCULINA COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
09/03/2024
18:00
C. B. RAMON LLULL A C.B GRUP BARNA B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
09/03/2024
18:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU C.B GRUP BARNA A C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
10/03/2024
09:00
BAM BLAU - PORTECA C.B GRUP BARNA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
10/03/2024
09:00
AE LES CORTS-UBAE C.B GRUP BARNA A C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
10/03/2024
09:00
CB GRANOLLERS 2 C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
10/03/2024
09:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL THISTINTAS - C.B GRUB BARNA A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
10/03/2024
10:45
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC C.B GRUP BARNA BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
10/03/2024
12:00
C.B. L'HOSPITALET 2011 C.B GRUP BARNA VERMELL C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
16/03/2024
09:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
16/03/2024
09:00
UE.MONTGAT - BLANC C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
16/03/2024
10:15
CB LES FRANQUESES VERD C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
16/03/2024
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU C.B GRUP BARNA VERMELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
16/03/2024
10:45
LESTONNAC B- 2007 C.B GRUP BARNA NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
16/03/2024
12:00
SEDIS LA LOLA C.B GRUP BARNA NEGRE C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
16/03/2024
12:15
BASKET CORAS - SD ESPANYOL C.B GRUP BARNA A C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ C O R A Z O N I S T A S
EDUARDO CONDE, 17-23
16/03/2024
12:45
UB SANT ADRIA VERMELL C.B GRUP BARNA A C. T. U12 - MINI MASCULÍ SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
16/03/2024
16:00
SANT GERVASI 3 C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
16/03/2024
16:15
CN TARREGA 2007 C.B GRUP BARNA A C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ SANT PERE CLAVER, 31
16/03/2024
17:30
AB SALLE CBT 2 C.B GRUP BARNA A C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - PAVELLÓ COL. LA SALLE
AVGDA PAISOS CATALANS S/N
16/03/2024
19:30
SALUT DENTAL PENEDÈS- C.E.XAMBA THISTINTAS - C.B GRUP BARNA B C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
17/03/2024
09:00
JET TERRASSA U14 C.B GRUP BARNA A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
17/03/2024
09:45
JOVENTUT LES CORTS U15 C.B GRUP BARNA VERMELL C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
17/03/2024
10:30
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) C.B GRUP BARNA BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANLLEU
AV. DEL TER, S/N
23/03/2024
10:30
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 C.B GRUP BARNA NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
24/03/2024
12:30
HOMS UE MATARÓ - FM WESTFIELD GLORIES - CB GRUP BARNA LIGA FEMENINA DE BALONCESTO 2 PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12