Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/03/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U10 | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U13 | BASKET ALMEDA NEGRE | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 BLAU | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 ROSA | FRENOS SAULEDA - LA VALLALTA BC LILA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
AL PANINO JET TERRASSA U15 | BARÇA CBS 1R ANY | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
JET TERRASSA U17 | FEMENÍ OSONA 2007 - OVA PROJECTS | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
JAMON&ART JET TERRASSA U16 | ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U11 | FEMENÍ SANT ADRIÀ B | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U16 BLAU | SINDREU FARMACIA - CB ARGENTONA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U14 | TALENOM BOET MATARÓ 2010 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U12 | SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H A | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U11 BLAU | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U17 | LLUÏSOS DE GRÀCIA B | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
JET TERRASSA U18 | DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
ODONTOMED JET TERRASSA | JOVENTUT BADALONA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
10/03/2024
|
19:30
|
SERMATEC JET TERRASSA | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U10 | CLUB NATACIÓ SABADELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
JET TERRASSA U14 | C.B GRUP BARNA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 BLAU | U.E. CLARET A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
JET TERRASSA U14 ROSA | C.B. VILADECANS | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
JET TERRASSA U18 | TALENOM BOET MATARÓ 2006 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
20/03/2024
|
19:00
|
JET TERRASSA U13 | SABADELL BQ VALLÈS U13F | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
22/03/2024
|
18:45
|
JET TERRASSA U12 | JOVENTUT BADALONA 1 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
22/03/2024
|
20:00
|
AL PANINO JET TERRASSA U15 | JOVENTUT BADALONA B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
|
24/03/2024
|
10:45
|
JAMON&ART JET TERRASSA U16 | SABADELL BQ VALLÈS U16F | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | POLIESPORTIU CAN JOFRESA BADALONA, 4 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/03/2024
|
10:00
|
CHOCOBUÑU | UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:40
|
THE BLUE QUEENS | CHOCOBUÑU | C. C. 3x3 Infantil Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:40
|
BANANA TEAM | UE MATARÓ U12F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
11:20
|
ONE SEVEN ONE | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:00
|
THE BLUE QUEENS | UE MATARÓ U14F JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
15:20
|
BLUE QUARTET | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:00
|
BLUE QUARTET | UE MATARÓ U13F LILA JUNIOR REPORT | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
17:00
|
ARALIN | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E.THAU A | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB TONA 2 | JET TERRASSA U11 BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL TONA JAUME BALMES, S/N |
|
02/03/2024
|
15:45
|
CEJL'HOSPITALET A | JET TERRASSA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
02/03/2024
|
18:00
|
FEMENÍ OSONA - OVA PROJECTS | ODONTOMED JET TERRASSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
02/03/2024
|
19:45
|
FEMENÍ OSONA B - OVA PROJECTS | SERMATEC JET TERRASSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
BAM BLAU - PORTECA | JET TERRASSA U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ PREFERENT | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
03/03/2024
|
12:30
|
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U12F | JET TERRASSA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
08/03/2024
|
19:15
|
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | JET TERRASSA U11 BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | COL.LEGI CULTURAL TERMES ROMANES 10 |
|
08/03/2024
|
22:00
|
SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D | JET TERRASSA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CLUB BÀSQUET CERVERA MOBEL LINEA | JET TERRASSA U13 | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA CARRETERA DE GUISSONA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | JET TERRASSA U10 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
10/03/2024
|
10:00
|
CB OLOT GREDA | JET TERRASSA U14 BLAU | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA - 1 | JET TERRASSA U14 ROSA | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN PARELLADA C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL |
|
10/03/2024
|
16:00
|
TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 | JAMON&ART JET TERRASSA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
17:30
|
VILÀBASQUET VILADECANS BLANC | AL PANINO JET TERRASSA U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
LLUÏSOS DE GRÀCIA A | JET TERRASSA U12 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | LLUISOS DE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 7-10 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
TGN BÀSQUET O8A | JAMON&ART JET TERRASSA U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB SANT GREGORI VALL DE LLÉMENA A | SERMATEC JET TERRASSA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAVELLO MUNICIPAL DE SANT GREGORI C/ TORRENT VIDAL S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
BASQUET NOU BARRIS B | JET TERRASSA U11 BLAU | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
17/03/2024
|
12:15
|
BASQUET SANT PERE FEMENI 2ON ANY | JET TERRASSA U11 | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | ODONTOMED JET TERRASSA | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU JOCS OLIMPICS, S/N |
|
17/03/2024
|
18:00
|
AB SALLE CBT 1 | JET TERRASSA U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO JOSEP CATALA I RUFA S/N |
|
23/03/2024
|
11:00
|
TGN BÀSQUET 06A | JET TERRASSA U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | TARRAGONA - COL. SAGRAT COR STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10 |
|
24/03/2024
|
09:20
|
TALENOM BOET MATARÓ | THE BLUE QUEENS | C. C. 3x3 Infantil Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
09:20
|
TALENOM BOET MATARÓ | BANANA TEAM | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
10:00
|
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT | ONE SEVEN ONE | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
12:40
|
TALENOM BOET MATARÓ | CHOCOBUÑU | C. C. 3x3 Infantil Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
13:00
|
UE MATARÓ U12F JUNIOR REPORT | ONE SEVEN ONE | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
13:20
|
UE MATARÓ U11F JUNIOR REPORT | BANANA TEAM | C. C. 3x3 Mini Femení | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
15:40
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | ARALIN | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |