Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET GAVA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET GAVA (PAVELLO CAN TINTORE)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
10:30
C.B. GAVÀ 1 AEC COLLBLANC A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
05/10/2019
12:00
C.B. GAVÀ 05 C.B. SANTFELIUENC B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
05/10/2019
16:15
C.B. GAVÀ 03 CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
05/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ 1 C.B. CIUTAT VELLA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
05/10/2019
19:45
C.B. GAVÀ 2 C.B. MANYANET LES CORTS C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
06/10/2019
16:15
C.B. GAVÀ 1 BASQUET SITGES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
06/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ C.B. CIUTAT VELLA C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
09:00
CB GAVÀ 08 A.E.S.E. 1 C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
09:00
CB GAVÁ BÀSQUET PÀLCAM A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
09:00
C.B. GAVÀ 2 CB MONTPEDRÓS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
10:30
CB GAVÀ 2 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA GROC - AKO C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
10:30
CB GAVÀ 09 CB SANT JUST B C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
10:30
CB GAVÀ BASQUET FEMENI CORNELLA C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
12:00
C.B. GAVÀ 06 IGUANA GROUP BBA 2006 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
16:15
C.B. GAVÀ 02 BASQUETPIASABADELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
12/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ B BASQUET MOLINS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
13/10/2019
16:15
C.B. GAVÀ INT. CB VALLS HOTEL CLASS C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
13/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ 04 AD TORREFORTA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
13/10/2019
19:45
C.B. GAVÀ 2 C.E.B. PALLEJÀ - FURGOLINE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/10/2019
09:00
CB GAVÀ CE LA MARINA VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/10/2019
10:30
CB GAVÀ 07 BÀSQUET SITGES C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/10/2019
12:00
C.B. GAVÀ 05 MUNDOCLIMA C.B. L'HOSPITALET B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/10/2019
16:15
C.B. GAVÀ 2 C.B. CASTELLAR C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ 1 CB MOLLERUSSA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
19/10/2019
19:45
C.B. GAVÀ 03 C.B. SANTA COLOMA B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
20/10/2019
16:15
CB GAVÀ UE SANT ANDREU C.T. MINI FEM. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
20/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ BÀSQUET LLOR C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
20/10/2019
19:45
C.B. GAVÀ 1 BF VILADECANS B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/10/2019
09:00
CB GAVÀ 07 CLUB NOU BÀSQUET VILANOVA VERD - AKO C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/10/2019
09:00
CB GAVÀ 08 CENTRE CATÒLIC L'H C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/10/2019
09:00
CB GAVÀ BC SANT JOAN DESPÍ C.T. MINI FEM. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/10/2019
10:30
C.B. GAVÀ 1 C.B. CORNELLÀ 05 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/10/2019
16:00
C.B. GAVÀ 02 CB NOU ESPLUGUES C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
26/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ B BÀSQUET RIBES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
27/10/2019
16:15
C.B. GAVÀ 04 BASKET ALMEDA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
27/10/2019
18:00
C.B. GAVÀ 2 C.B. CORNELLÀ BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
27/10/2019
19:45
C.B. GAVÀ INT. LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET GAVA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
11:00
ENGEL & VÖLKERS-CB VILADECANS VERD CB GAVÀ 08 C.T. MINI MASC. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
05/10/2019
11:00
A.E.S.E. 2 CB GAVÀ 09 C.T. MINI MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
05/10/2019
12:00
CE LA MARINA B CB GAVÀ 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
05/10/2019
12:00
BÀSQUET SITGES A C.B. GAVÀ 06 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
05/10/2019
12:15
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLANC CB GAVÁ C.T. PRE-MINI MASC. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/10/2019
12:45
B.C. TECLA SALA C.B. GAVÀ 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
05/10/2019
16:00
C.N. SABADELL A C.B. GAVÀ 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/10/2019
11:00
CB VILADECANS VERMELL C.B. GAVÀ B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
06/10/2019
12:30
BF VILADECANS A C.B. GAVÀ INT. C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
06/10/2019
12:45
CB VILADECANS VERD C.B. GAVÀ 02 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
12/10/2019
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR CB GAVÀ C.T. MINI FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
12/10/2019
12:00
C.E.B. PALLEJÀ CB GAVÀ 07 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
12/10/2019
18:00
C.B. PRAT-TAXI LINE C.B. GAVÀ 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
12/10/2019
19:30
EPSA A C.B. GAVÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA ESPORTIU ROCAFORT
FLORIDABLANCA, 42
12/10/2019
20:00
C.B. PRAT-MONTIBELLO C.B. GAVÀ 1 C.T. CADET FEM. PROMOCIO CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
12/10/2019
20:15
SABADELL SUD CB A C.B. GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
13/10/2019
11:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2003 C.B. GAVÀ 03 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
13/10/2019
12:30
BM VILADECANS A C.B. GAVÀ 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
13/10/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ B C.B. GAVÀ 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/10/2019
09:00
C.E.B. PALLEJÀ CB GAVÁ C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
19/10/2019
10:30
C.E.B. PALLEJÀ CB GAVÀ 09 C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
19/10/2019
10:45
C.B. PRAT-MONTIBELLO CB GAVÀ C.T. INFANTIL FEMENI PISTA BASQUET XAVIER MARCILLA
PL. VENTURA I TORT S/N
19/10/2019
12:45
B.C. TECLA SALA CB GAVÀ 08 C.T. MINI MASC. COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
19/10/2019
16:00
MARISTES ADEMAR C.B. GAVÀ 04 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
19/10/2019
20:15
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT A C.B. GAVÀ 02 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
20/10/2019
09:15
C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS CB GAVÀ 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN ROCA
CASTANYER 1
20/10/2019
10:15
TGN BÀSQUET A C.B. GAVÀ INT. C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/10/2019
10:45
C.B. SANTFELIUENC B C.B. GAVÀ 06 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
20/10/2019
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ '2' C.B. GAVÀ B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
20/10/2019
16:15
UE SANT CUGAT BLANC C.B. GAVÀ 2 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/10/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' C.B. GAVÀ 06 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
26/10/2019
11:30
LYÇÉE INTERNATIONAL BON SOLEIL C.B. GAVÀ 2 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B LYCÉE FRANÇAIS GAVA - BON SOLEIL
CAMI DE LA PAVA, 15
26/10/2019
17:45
B.C. TECLA SALA A C.B. GAVÀ 1 C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
26/10/2019
19:00
MANYANET SANT ANDREU C.B. GAVÀ 2 C.C. SOTS-25 MASCULI A COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
27/10/2019
09:00
C.B. SANTFELIUENC B CB GAVÀ 09 C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
09:15
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2005 C.B. GAVÀ 05 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
27/10/2019
10:45
ESCOLA CBS-M CB GAVÁ C.T. PRE-MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
10:45
MINERVA ESPORTS CBC 2005 CB GAVÀ 2 C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
27/10/2019
12:30
BARÇA CBS BLAU C.B. GAVÀ 1 C.T. CADET FEM. PROMOCIO PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
19:00
C.B. SANT ANDREU C.B. GAVÀ C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
27/10/2019
19:30
CBTARRAGONA 1 C.B. GAVÀ 03 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
30/10/2019
19:00
JOVENTUT SANT VICENÇ C.B. GAVÀ 2 C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD