Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/03/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL GROC | C.B. PRAT - MONTIBELLO | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL LILA | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
03/03/2024
|
13:30
|
CB CASTELLBISBAL NEGRE | C.B. NAVAS | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL B | BQ MANYANET MOLINS | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB CASTELLBISBAL B | B.F. CORNELLÀ B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL A | AESE A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CB CASTELLBISBAL A | AEC COLLBLANC - ÍTACA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
CB CASTELLBISBAL C | CUMSA - CB SANT JUST | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | GEFF CBSAPS-SDE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB CASTELLBISBAL | BÀSQUET RIBES A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
CB CASTELLBISBAL | BÀSQUET SANT SADURNÍ NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB CASTELLBISBAL B | AESE B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB CASTELLBISBAL B | CB MONTPEDRÓS | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
09/03/2024
|
17:00
|
CB CASTELLBISBAL | CB ABRERA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT AV. PAU CASALS 20 |
|
09/03/2024
|
18:30
|
CB CASTELLBISBAL | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT AV. PAU CASALS 20 |
|
10/03/2024
|
11:00
|
CB CASTELLBISBAL | C.E.B. PALLEJÀ - AEGAS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT AV. PAU CASALS 20 |
|
10/03/2024
|
12:30
|
CB CASTELLBISBAL | CB ABRERA BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CEIP MARE DE DEU DE MONTSERRAT AV. PAU CASALS 20 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E.B. PALLEJÀ | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL PALLEJA AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
JESUÏTES CASP | CB CASTELLBISBAL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI CASP ROGER DE LLURIA, 19 |
|
02/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB ABRERA | CB CASTELLBISBAL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA PG. DE L'ESGLESIA, 20-22 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
C.B GRUP BARNA VERMELL | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
CB ÀGUILES - PLASFOC | CB CASTELLBISBAL A | COPA CATALUNYA MASCULINA | STA. COLOMA QUERALT - PAVELLÓ MUNICIPAL FRANCESC MACIA S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | CB CASTELLBISBAL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
SFERIC 08 VERD | CB CASTELLBISBAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
02/03/2024
|
19:45
|
OPENLLAR VILÀBASQUET VILADECANS SMB | CB CASTELLBISBAL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
03/03/2024
|
09:15
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT B | CB CASTELLBISBAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
DOMINIQUES BARCELONA | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | DOMINICAS MALLORCA MALLORCA, 349 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E. MARISTES RUBÍ | CB CASTELLBISBAL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | MARISTES RUBI CA N'ORIOL, 25 |
|
09/03/2024
|
10:15
|
BASQUET SANT PERE 2N ANY VERMELL | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B | CB CASTELLBISBAL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova C/ PRIORAT s/n |
|
09/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | CB CASTELLBISBAL GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CB TORELLÓ JF - BY JESI | CB CASTELLBISBAL LILA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL TORELLO PASSATGE DEL ESPORTS, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
C-B- RODA DE TER | CB CASTELLBISBAL NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER CRTA. OLOT S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CNB VILANOVA AKO SF | CB CASTELLBISBAL B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/03/2024
|
19:00
|
ASME A | CB CASTELLBISBAL B | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA BINEFAR, 10-14 |
|
16/03/2024
|
08:45
|
BÀSQUET SANT BOI - NEGRE | CB CASTELLBISBAL MIXTE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |
|
16/03/2024
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA BLAU | CB CASTELLBISBAL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
16/03/2024
|
13:00
|
CREU ALTA SABADELL 1 | CB CASTELLBISBAL GROC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB GAVÀ 1 | CB CASTELLBISBAL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO CAN TINTORE RAMBLA POMPEU FABRA, 144 |
|
16/03/2024
|
18:30
|
CB MANYANET LES CORTS VERD | CB CASTELLBISBAL LILA | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI PARE MANYANET PRAT D'EN RULL, 6 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
NOU BÀSQUET OLESA B | CB CASTELLBISBAL NEGRE | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
17/03/2024
|
12:45
|
CÀMPING BIANYA ROSER B | CB CASTELLBISBAL A | C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
B.F. CORNELLÀ B | CB CASTELLBISBAL C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
BÀSQUET SANT BOI | CB CASTELLBISBAL A | COPA CATALUNYA MASCULINA | POLIESPORTIU LA PARELLADA MOSSEN PERE TARRES, S/N |