Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET AMPOSTA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET AMPOSTA (AMPOSTA - PAVELLÓ 4)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/02/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA PM CB.CALAFELL MAS C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
03/02/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MF CB VALLS OPTIQUES TEIXIDO C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
10/02/2024
16:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SF BASQUET TERESIANES 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
17/02/2024
09:30
CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC AMPA SANT JOSEP DE REUS C. T. U12 - MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
17/02/2024
10:45
CLUB BASQUET AMPOSTA MF AB VENDRELL C. T. U12 - MINI FEMENÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
17/02/2024
15:45
CLUB BASQUET AMPOSTA CM C.B.SALOU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
17/02/2024
17:30
CLUB BASQUET AMPOSTA CF AD TORREFORTA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
23/02/2024
20:45
CLUB BASQUET AMPOSTA SM EL CARME BÀSQUET A 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
24/02/2024
10:30
CLUB BASQUET AMPOSTA PM AB VENDRELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
24/02/2024
12:00
CLUB BASQUET AMPOSTA JM BÀSQUET L'ARBOÇ C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27
24/02/2024
18:30
CLUB BASQUET AMPOSTA SM CB.CALAFELL A 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ AMPOSTA - PAVELLÓ 4
C/ FRANÇA 23-27

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET AMPOSTA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/02/2024
10:15
CB VALLS PROZOVALLS CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ VALLS - PAVELLO XAVI TONDO I VOLPINI
PRESIDENT TARRADELLAS, 2
04/02/2024
10:45
C.B. CAMBRILS CLUB BASQUET AMPOSTA JM C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
17/02/2024
17:45
CB VILA-SECA WAVESOS CLUB BASQUET AMPOSTA SM 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ LA PINEDA - PAVELLÓ MUNICIPAL
AV. AMADEU VIVES, 27
22/02/2024
21:00
BASQUET TERESIANES CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ TARRAGONA - COL. TERESIANES
RAMBLA NOVA 79
24/02/2024
10:30
REUS DEPORTIU VIORCAM CLUB BASQUET AMPOSTA MF C. T. U12 - MINI FEMENÍ REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
24/02/2024
10:45
C.B. CAMBRILS B CLUB BASQUET AMPOSTA CF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CAMBRILS - PAVELLÓ MUNICIPAL
PLAÇA DE L'AJUNTAMENT, 1
24/02/2024
11:15
MANYANET REUS VERD CLUB BASQUET AMPOSTA MINI BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
24/02/2024
20:45
AD TORREFORTA CLUB BASQUET AMPOSTA SF 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ TARRAGONA - CASAL RIU CLAR
PROLONGACIO CARRER SEGARRA S/N
25/02/2024
11:00
CB SANT PERE I SANT PAU 08 VERMELL CLUB BASQUET AMPOSTA CM C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ TARRAGONA - PAVELLO SANT PERE I SANT PAU
S.P.S.P. DAVANT BLOC VENEÇUELA