Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET CORNELLA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET CORNELLA (PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
12:30
CB. CORNELLÀ A C.E.SANT NICOLAU 1 C.C. CADET MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/10/2020
12:30
CB. CORNELLÀ A CEJ L'HOSPITALET A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/10/2020
17:45
CB. CORNELLÀ B AUTONAYOX CB LLEIDA C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
24/10/2020
19:30
CB. CORNELLÀ A CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/10/2020
09:00
CB. CORNELLÀ B LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/10/2020
10:45
CB. CORNELLÀ A LIMA-HORTA BÀSQUET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
25/10/2020
12:15
CB. CORNELLÀ B C.B. SANT ANDREU C.C. TERCERA CATEGORIA FEM PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
31/10/2020
09:00
CB. CORNELLÀ B BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
31/10/2020
10:45
CB. CORNELLÀ A C.B. SANT ANDREU NEGRE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
31/10/2020
12:15
CB. CORNELLÀ 05 BASQUET SITGES C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET CORNELLA (PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
16:00
CB. CORNELLÀ A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/10/2020
20:00
CB. CORNELLÀ B C.B.SANTFELIUENC B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
18/10/2020
17:45
CB. CORNELLÀ B SARSA LA SALLE MANRESA 1 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
18/10/2020
19:30
CB. CORNELLÀ A COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/10/2020
16:00
CB. CORNELLÀ B BC SANT JOAN DESPÍ 08 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/10/2020
17:45
CB. CORNELLÀ B NAYOX FORÇA LLEIDA CE C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
24/10/2020
19:30
CB. CORNELLÀ 04 C.E. GELIDA 03-04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
31/10/2020
16:00
CB. CORNELLÀ A CB GRANOLLERS 1 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
31/10/2020
20:00
CB. CORNELLÀ B VIROLAI A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET CORNELLA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/10/2020
17:00
C.B. PRAT C.B. CORNELLA LEB PLATA C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
17/10/2020
10:30
SESE B CB. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/10/2020
10:30
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL CB. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
17/10/2020
12:45
LIMA-HORTA BÀSQUET CB. CORNELLÀ A C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
17/10/2020
18:00
CEJ L'HOSPITALET B CB. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR FEMENI 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
17/10/2020
19:30
CAMPING BIANYA ROSER A CB. CORNELLÀ A COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
18/10/2020
11:00
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2004 CB. CORNELLÀ 04 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
18/10/2020
11:45
BARÇA CBS B CB. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
18/10/2020
12:30
LA SALLE MANRESA 1 CB. CORNELLÀ B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
18/10/2020
12:45
C.B. PRAT - MONTIBELLO B CB. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
18/10/2020
17:45
C.B. MOLLET B CB. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
24/10/2020
16:00
BARÇA A CB. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT CIUTAT ESPORTIVA JOAN GAMPER
DEL SOL, S/N
24/10/2020
20:30
C.B. IGUALADA A CB. CORNELLÀ A C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
25/10/2020
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' CB. CORNELLÀ B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
25/10/2020
18:15
B.F. CORNELLA A CB. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
31/10/2020
10:30
CB NOU ESPLUGUES A CB. CORNELLÀ B C.T. MINI MASC. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
31/10/2020
10:45
NOU BÀSQUET OLESA CB. CORNELLÀ B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
31/10/2020
11:00
CN TARREGA A CB. CORNELLÀ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
31/10/2020
11:00
NAYOX FORÇA LLEIDA CE CB. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
31/10/2020
12:00
CENG ROS CB. CORNELLÀ B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
31/10/2020
12:15
BBA 2009 CB. CORNELLÀ A C.T. MINI MASC. COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
31/10/2020
12:30
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA CMA CB. CORNELLÀ 06 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
31/10/2020
16:00
JAC SANTS A CB. CORNELLÀ A C.C. CADET MASC. PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
31/10/2020
19:00
C.B. CORBERA NEGRE CB. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N