Calendari Mensual Club

AGRUPACION DEPORTIVA RONDA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

AGRUPACION DEPORTIVA RONDA (POLIESPORTIU LLEFIA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/05/2024
09:00
U. B. LLEFIÀ BC SANT JOAN DESPI B C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
04/05/2024
09:00
U. B. LLEFIÀ A CB MANYANET LES CORTS VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
04/05/2024
09:00
U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
04/05/2024
10:45
U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA TRIOMF - UB MIR C. T. U12 - MINI MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
04/05/2024
10:45
U. B. LLEFIÀ C BÀSQUET SAFA CLAROR 3 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
04/05/2024
12:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. CABRERA VERMELL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
04/05/2024
12:30
U. B. LLEFIÀ B BASQUET NOU BARRIS B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
04/05/2024
16:00
U. B. LLEFIÀ B CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
04/05/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ B C. B. BON PASTOR C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/05/2024
12:30
U. B. LLEFIÀ C ESCOLAPIS SARRIA C C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/05/2024
12:30
U. B. LLEFIÀ - FIXALIA CB MANYANET LES CORTS VERD C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/05/2024
16:00
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES CBF CERDANYOLA U18 INTER C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/05/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA BASQUET NEUS C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/05/2024
19:30
U. B. LLEFIÀ C.B.COLL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/05/2024
09:00
U. B. LLEFIÀ A JOVENTUT BADALONA 2 C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/05/2024
09:00
U. B. LLEFIÀ A CB MANYANET LES CORTS VERD C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/05/2024
10:45
U. B. LLEFIÀ B CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/05/2024
10:45
U. B. LLEFIÀ E.B. ROSELLA C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/05/2024
12:30
U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL U.E. CLARET A C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/05/2024
16:00
U. B. LLEFIÀ A SAGRAT COR SARRIA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/05/2024
16:00
U. B. LLEFIÀ C CB REGINA C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/05/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA C.E SANT NICOLAU B C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
11/05/2024
19:30
U. B. LLEFIÀ B BÀSQUET ALELLA 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/05/2024
16:00
U. B. LLEFIÀ A C.B. MOLLET B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/05/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ A UE SANT ANDREU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/05/2024
19:30
U. B. LLEFIÀ B SOMRIU CLÍNICA DENTAL - C.B. RIPOLLET C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/05/2024
16:00
U. B. LLEFIÀ A REFORMIT ARENYS BÀSQUET C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/05/2024
17:45
U. B. LLEFIÀ B BC TECLA SALA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
18/05/2024
19:30
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119

Partits com a VISITANT

AGRUPACION DEPORTIVA RONDA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/05/2024
19:00
CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL U. B. LLEFIÀ A C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ C.E.I.P. PIT-ROIG
AGUILAR, 4
04/05/2024
09:00
SANT GABRIEL RIPOLLET U. B. LLEFIÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
04/05/2024
10:30
CLUB BÀSQUET ALISOS U. B. LLEFIÀ B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ A.A.A. COL.LEGI CAIXA PENSIONS
AGRICULTURA, 204
04/05/2024
11:00
CB ARTÉS NEGRE U. B. LLEFIÀ B C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
04/05/2024
16:00
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD U. B. LLEFIÀ A C. T. U12 - MINI FEMENÍ ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
04/05/2024
17:45
A.B.RONÇANA U. B. LLEFIÀ C C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO STA.EULALIA DE RONÇANA
CAMI DE LA ROVIRA S/N
04/05/2024
19:30
AE BADALONÈS U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
04/05/2024
20:00
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/05/2024
10:45
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT U. B. LLEFIÀ B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
05/05/2024
12:00
CB OLOT GREDA U. B. LLEFIÀ - MORA CLÍNICA DENTAL C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
05/05/2024
16:00
UE BARBERA U. B. LLEFIÀ B C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
05/05/2024
16:00
TRIOMF - UB MIR U. B. LLEFIÀ A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
05/05/2024
16:00
BASQUET NOU BARRIS A U. B. LLEFIÀ A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
05/05/2024
17:45
S.E SANT JOAN DE MATA U. B. LLEFIÀ A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
11/05/2024
09:00
C.B. ESPARREGUERA U. B. LLEFIÀ - FIXALIA C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
11/05/2024
09:00
C.B. LLIÇA DE VALL U. B. LLEFIÀ - VISTAOPTICA C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
11/05/2024
10:30
C.B. NAVAS U. B. LLEFIÀ - DIREXIS TUSGSAL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
11/05/2024
10:30
BC SANT JOAN DESPI B U. B. LLEFIÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
11/05/2024
10:45
CB. CORNELLÀ U. B. LLEFIÀ B C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
11/05/2024
11:00
BASQUET CANYELLES U. B. LLEFIÀ C C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA D'ART I DISSENY DEIA
IGNASI AGUSTI, 4
11/05/2024
12:00
C.E SANT NICOLAU 1 U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
11/05/2024
12:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU U. B. LLEFIÀ A C. T. U12 - MINI MASCULÍ B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
11/05/2024
12:30
BASQUET-CEISSA A U. B. LLEFIÀ B C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
11/05/2024
12:30
CADIAUTO BÀSQUET BERGA U. B. LLEFIÀ B C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
12/05/2024
17:30
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B U. B. LLEFIÀ B C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
12/05/2024
19:30
SALESIANS BADALONA U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/05/2024
19:30
C.E SANT NICOLAU 1 U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA C. C. PRIMERA CATEGORIA FEMENINA MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
17/05/2024
21:45
BASQUET NEUS U. B. LLEFIÀ C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
18/05/2024
09:30
ADE FUSTER MIXTE U. B. LLEFIÀ B C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ A.D.E. FUSTER
C/ DEL ROSARI, 6-8
18/05/2024
11:15
EL SOCIAL-BÀSQUET U. B. LLEFIÀ B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ C.S.C. BASQUET
FONT VELLA, 40
25/05/2024
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL U. B. LLEFIÀ B C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
25/05/2024
17:00
CB GRANOLLERS 2 U. B. LLEFIÀ - JJ FINQUES BADALONA C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL DE MOLLERUSSA
C/ TARRAGONA, 11
25/05/2024
17:45
AE BADALONÈS U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N