Calendari Mensual Club

AGRUPACION DEPORTIVA RONDA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

AGRUPACION DEPORTIVA RONDA (POLIESPORTIU LLEFIA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.B. SANT CELONI 2007 VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.B. ALISOS C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B SALESIANS BADALONA C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ A RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
05/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A BLANCOROURE ADVOCATS - C.B. ARGENTONA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
06/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B CEJ L'HOSPITALET C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ ASME C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS JESUÏTES EL CLOT C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ S.E. SANT JOAN DE MATA C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS BASQUET DRAFT GRAMENET GROC C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ B C.B. LA ROCA C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ A FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ UB SANT ADRIA 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
12/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. PEDAGOGIUM C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ GRAMENET BC 'BLAU' C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A CLINICA DENTAL CAN PARELLADA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
13/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB NOU ESPLUGUES U21 C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A GRAMENET BC 'BLAU' C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B CB GRUP BARNA BLANC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B CLUB JOVENTUT BADALONA 4 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
12:45
U. B. LLEFIÀ B CB VILA DE MONTORNÈS 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A AGRUPACIO ESPORTIVA TEIA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
19/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B CB LA SALLE HORTA “B” C.T. SENIOR A MASCULI. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
20/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
09:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A BÀSQUET ALELLA A C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A MARISTES ADEMAR C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
10:45
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS SANT GERVASI 4 C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
12:30
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B BÀSQUET NOU BARRIS C C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ A GRAMENET BC 'GRIS' C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS MATARO PARC BOET TARONJA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ GRAMENET BC 'TARONJA' C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
26/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B C.B. SANTPEDOR B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/10/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ C.N. CALDES B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/10/2019
17:45
U. B. LLEFIÀ A ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/10/2019
19:30
U. B. LLEFIÀ B BASKET CORAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119

Partits com a VISITANT

AGRUPACION DEPORTIVA RONDA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
10:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES CM U. B. LLEFIÀ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
05/10/2019
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
05/10/2019
12:00
C.B. SANT CLIMENT U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CLIMENT
AV. PRAT DE LA RIBA, S/N
05/10/2019
12:15
CB PARETS U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
05/10/2019
17:00
CB LES FRANQUESES NEGRE U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
05/10/2019
17:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
05/10/2019
19:30
A.E.S.E. B U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
06/10/2019
10:45
ACB PALAU U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
06/10/2019
12:15
CB IPSI U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
06/10/2019
12:15
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
06/10/2019
19:00
BASQUET NEUS A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
12/10/2019
10:45
S.E. SANT JOAN DE MATA B U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. MINI MASC. INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
12/10/2019
10:45
A.E. MINGUELLA DRIVIM A U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
12/10/2019
16:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/10/2019
16:00
UE SANT CUGAT BLAU U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/10/2019
19:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
13/10/2019
10:30
BÀSQUET PRATENC 2 - LISANT U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
19/10/2019
09:00
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
19/10/2019
09:30
SALESIANS BADALONA U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. MINI FEM. A.E. DOSA (COL.LEGI SALESIA)
ALFONS XII, 111
19/10/2019
11:15
BASQUET NEUS B U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
19/10/2019
12:30
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
19/10/2019
13:00
CE VILA OLÍMPICA U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/10/2019
16:00
CB VILADECANS U. B. LLEFIÀ B C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
19/10/2019
16:00
S.E. SANT JOAN DE MATA U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRES I BAGES
PASSEIG TORRES I BAGES, 170-172
20/10/2019
16:15
RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT2 U. B. LLEFIÀ C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
20/10/2019
17:45
B.C. TECLA SALA A U. B. LLEFIÀ C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
20/10/2019
17:45
C.B. CIC B U. B. LLEFIÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA JESUS MARIA SANT GERVASI
C/ JESUS I MARIA, 1-25
20/10/2019
18:00
FINQUES EDUARD - C.B. ARGENTONA U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
25/10/2019
18:30
BÀSQUET ALELLA U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
26/10/2019
09:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU U. B. LLEFIÀ C.T. INFANTIL FEMENI I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
26/10/2019
09:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. PRE-INFANTIL FEM. EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
26/10/2019
09:45
UB SANT ADRIA GROC U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS B C.T. PRE-MINI MASC. SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
26/10/2019
10:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B U. B. LLEFIÀ B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
26/10/2019
16:00
EPSA A U. B. LLEFIÀ C.T. CADET FEM. PROMOCIO C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
27/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/10/2019
18:30
C.N. CALDES A U. B. LLEFIÀ A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
27/10/2019
19:45
GRAMENET BC 'B' U. B. LLEFIÀ B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD