Calendari Mensual Club

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ESCOLAR VERGE DE LES NEUS DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ESCOLAR VERGE DE LES NEUS DE SANTA COLOMA DE GRAMENET (PAVELLO LA COLINA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/01/2021
16:00
BASQUET NEUS B AB PREMIA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
17/01/2021
17:30
BASQUET NEUS C CE VILA OLÍMPICA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
17/01/2021
19:00
BASQUET NEUS A AECAM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/01/2021
16:00
BASQUET NEUS GRAMENET BC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/01/2021
17:30
BASQUET NEUS CB SAGRAT COR DIPUTACIO C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
24/01/2021
19:00
BASQUET NEUS CB TONA C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
30/01/2021
11:15
BASQUET NEUS GRAMENET BC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
30/01/2021
11:15
BASQUET NEUS VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
30/01/2021
11:15
BASQUET NEUS A A.E.S.E. A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
30/01/2021
12:45
BASQUET NEUS B U. B. LLEFIÀ A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
30/01/2021
12:45
BÀSQUET NEUS A GRAMENET BC TARONJA C.T. MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
30/01/2021
12:45
BÀSQUET NEUS A A.E. MINGUELLA - DRIVIM A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ESCOLAR VERGE DE LES NEUS DE SANTA COLOMA DE GRAMENET (COL.LEGI VERGE DE LES NEUS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
30/01/2021
11:00
BÀSQUET NEUS A VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. MINI FEM. COL.LEGI VERGE DE LES NEUS
CAMI DEL FONDO 50

Partits com a VISITANT

ASSOCIACIÓ ESPORTIVA ESCOLAR VERGE DE LES NEUS DE SANTA COLOMA DE GRAMENET

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
16/01/2021
17:30
CB TONA BASQUET NEUS C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
16/01/2021
19:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO BASQUET NEUS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
17/01/2021
17:45
GRAMENET BC A BASQUET NEUS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/01/2021
10:15
GRAMENET BC TARONJA BÀSQUET NEUS A C.T. MINI MASC. PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/01/2021
10:45
A.E. MINGUELLA - DRIVIM A BÀSQUET NEUS A C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
23/01/2021
12:30
AECAM BASQUET NEUS A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL PARC COLOMER
ZONA ESP. PARC DEL COLOMER
23/01/2021
13:00
GRAMENET BC BASQUET NEUS C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
23/01/2021
16:00
U. B. LLEFIÀ A BASQUET NEUS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/01/2021
17:45
AB PREMIA A BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
24/01/2021
09:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL BÀSQUET NEUS A C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
24/01/2021
10:30
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL BASQUET NEUS C.T. CADET FEM. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
24/01/2021
11:30
A.E.S.E. A BASQUET NEUS A C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
24/01/2021
13:15
CE VILA OLÍMPICA BASQUET NEUS C C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)