Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC BLANC | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC BLAU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC | INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U13M BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC BLANC | C.E. JESUITES EL CLOT A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
AEC COLLBLANC BLAU | CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
AEC COLLBLANC | CB GRANOLLERS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
AEC COLLBLANC | CB CERDANYOLA AL DIA B | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
02/03/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | SALAS C.E SANT NICOLAU | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC | CEJ L'HOSPITALET A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
03/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC MIXTE | C. B. BON PASTOR | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
03/03/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC B | GRAMENET BC A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
03/03/2024
|
12:15
|
AEC COLLBLANC C | CNB VILANOVA SM2 | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
AEC COLLBLANC | CE SAGRAT COR DIPUTACIO | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
09/03/2024
|
16:00
|
AEC COLLBLANC | BASQUET MOLINS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
09/03/2024
|
17:45
|
AEC COLLBLANC B | JAC SANTS BARCELONA B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
09/03/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER A | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
10/03/2024
|
12:15
|
AEC COLLBLANC | S.E. SANT MEDIR | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC BLANC | CB LA SALLE HORTA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC BLANC | BÀSQUET MEDIONA IM | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
AEC COLLBLANC BLAU | BC SANT JOAN DESPI A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
AEC COLLBLANC | GRAMENET BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
AEC COLLBLANC | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
AEC COLLBLANC | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
16/03/2024
|
19:30
|
AEC COLLBLANC - ÍTACA | CB ÀGUILES - PLASFOC | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC MIXTE | U.E. CLARET B | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
AEC COLLBLANC BLAU | CB,CIUTAT VELLA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
17/03/2024
|
12:15
|
AEC COLLBLANC C | VILANOVA DEL CAMI ENDAVANT | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
AEC COLLBLANC | C.E SANT NICOLAU 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
16:15
|
SEDIS EFAUSA | AEC COLLBLANC - ÍTACA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL CAMI RAL DE CERDANYA, 31 |
|
02/03/2024
|
19:00
|
MANYANET SANT ANDREU | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
03/03/2024
|
12:30
|
EL CÍRCOL A | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
03/03/2024
|
19:45
|
BASQUET NEUS | AEC COLLBLANC | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO LA COLINA GRAN BRETANYA, S/N |
|
09/03/2024
|
11:00
|
CB VILADECANS VERD | AEC COLLBLANC BLAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
09/03/2024
|
18:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | AEC COLLBLANC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BASQUET MOLINS B | AEC COLLBLANC BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
10/03/2024
|
16:30
|
FREDERIC MISTRAL A | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES AV. VALLVIDRERA, 10 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
CB CASTELLBISBAL A | AEC COLLBLANC - ÍTACA | COPA CATALUNYA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
10/03/2024
|
18:00
|
CEB NAVARCLES | AEC COLLBLANC C | 3A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES JOAQUIM BLUME S/N |
|
10/03/2024
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | AEC COLLBLANC BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BOSCO HORTA | AEC COLLBLANC | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | COL·LEGI SALESIA S. JOAN BOSCO PG. LA VALL D'HEBRON, 258-260 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA B | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
16/03/2024
|
20:15
|
ALAIN AFFLELOU - CB IGUALADA SFB | AEC COLLBLANC - ÍTACA | C. C. SEGONA CATEGORIA FEM. | POLIESPORTIU LES COMES CARLES RIBA S/N |
|
17/03/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA BLANC | AEC COLLBLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | FORUS SARDENYA SARDENYA, 549-553 |
|
17/03/2024
|
18:00
|
GRAMENET BC | AEC COLLBLANC B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
23/03/2024
|
13:00
|
C. B. BON PASTOR | AEC COLLBLANC | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | POLIESPORTIU BON PASTOR COSTA DAURADA, S/N |