Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2019
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
01/12/2019
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL BÀSQUET GIRONA U15 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
01/12/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE SESE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
01/12/2019
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE CB VILADECAVALLS C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
01/12/2019
16:15
UE SANT CUGAT VERMELL CREU ALTA SABADELL 1 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
01/12/2019
17:45
UE SANT CUGAT BLANC A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
04/12/2019
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/12/2019
21:45
UE SANT CUGAT NEGRE REUS DEPORTIU C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/12/2019
10:30
UE SANT CUGAT BLAU C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 04 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/12/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.E. MARISTES RUBÍ - RUBIZINC C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/12/2019
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE MEGA SO - CB IGUALADA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/12/2019
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/12/2019
19:15
UE SANT CUGAT NEGRE CENTRE CATÒLIC L'H A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/12/2019
09:00
UE SANT CUGAT BLANC UE BARBERA B C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/12/2019
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL CONDORCHEM - AB PREMIA A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/12/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE TGN BÀSQUET C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/12/2019
16:15
UE SANT CUGAT BLANC C.E.B. PALLEJÀ - FURGOLINE C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/12/2019
16:15
UE SANT CUGAT BLANC CB CERDANYOLA AL DIA B C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/12/2019
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL JOVENTUT LES CORTS B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/12/2019
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.E.B. SANT JORDI C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/12/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. ESPARREGUERA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/12/2019
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CBF CERDANYOLA B C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/12/2019
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.E. SANT NICOLAU 1 C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/12/2019
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.E. SANT NICOLAU C C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
09:00
UE SANT CUGAT BLANC MONTSENY CET-10 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL AE BADALONÈS A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE FUSTMAR - C.B. CALELLA A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
16:15
UE SANT CUGAT VERMELL BOSCO HORTA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
17:45
UE SANT CUGAT BLAU C.E MARISTES SANTS LES CORTS C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
22/12/2019
17:45
UE SANT CUGAT BLANC AE MVP CERVELLÓ - BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/12/2019
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB CERDANYOLA AL DIA C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/12/2019
10:30
UE SANT CUGAT VERD ASME C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/12/2019
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL LA SALLE BONANOVA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/12/2019
17:30
UE SANT CUGAT BLAU C.B. SANT CELONI 2007 VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/12/2019
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE BÀSQUET LLOR A C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/12/2019
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL BC SANT JOAN DESPÍ C.T. INFANTIL FEMENI INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/12/2019
10:30
UE SANT CUGAT GROC C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
01/12/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ 06 UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
01/12/2019
10:30
VEDRUNA CARME SABADELL UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
01/12/2019
12:15
A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
01/12/2019
18:00
C.B. GAVÀ 2 UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
07/12/2019
12:30
BC MORABANC ANDORRA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
14/12/2019
10:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
14/12/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL VERMELL UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
14/12/2019
12:00
CBF CERDANYOLA INTER04 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
14/12/2019
13:00
CB. MATADEPERA TARONJA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO EPIC
CASTELLASSA 14
14/12/2019
16:00
REUS DEPORTIU UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU
CARRER ANTONI GAUDI 66
14/12/2019
16:30
C.B. NOU BADIA B UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
14/12/2019
19:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
15/12/2019
09:30
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV UE SANT CUGAT NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
15/12/2019
10:00
EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 EUROPA SPORTS CENTRE
AV. PLA DEL VINYET 110
15/12/2019
10:00
C.B.CASTELLAR UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
15/12/2019
10:45
SANT GERVASI 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
15/12/2019
11:00
JOVENTUT LES CORTS B UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
15/12/2019
11:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
15/12/2019
11:15
B.C. TECLA SALA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO SECTOR SANFELIU
ESTRONCI, S/N
15/12/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CBM UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
15/12/2019
12:30
MEGA SO - CB IGUALADA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
20/12/2019
17:45
C.E. MARISTES RUBÍ - RUBIZINC UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
21/12/2019
09:00
C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2007 UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
21/12/2019
09:00
C.E.B. SANT JORDI-CLÍNICA DENTAL PIFARRÉ UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
21/12/2019
09:00
QBASKET SANT CUGAT NEGRE UE SANT CUGAT VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/12/2019
09:00
CREU ALTA SABADELL 2 UE SANT CUGAT BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
21/12/2019
10:30
AE LES CORTS-UBAE B UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/12/2019
10:30
UE BÀSQUET MARTORELLES UE SANT CUGAT BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
21/12/2019
12:00
CB CERDANYOLA AL DIA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
21/12/2019
16:00
JOVENTUT LES CORTS C UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ARISTIDES MAILLOL
AV. JOAN XXIII, 1
21/12/2019
16:00
TEVEX - CB. MATADEPERA TARONJA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
21/12/2019
17:00
C. B. SOLSONA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
21/12/2019
17:45
MANYANET REUS UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. REUS - PAVELLO COL. PARE MANYANET
PARE MANYANET 25
21/12/2019
18:15
SEINTOSOFT CN TARREGA UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
22/12/2019
09:30
C.E. SANT NICOLAU 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
22/12/2019
11:00
CLUB NATACIO TERRASSA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
22/12/2019
16:15
C.E. SFERIC VERD UE SANT CUGAT BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES
AV. TRIAS FARGAS, S/N
22/12/2019
16:30
B.C. TECLA SALA UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18