Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | LLUÏSOS DE GRÀCIA A | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | LA SALLE MANRESA 1 | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | BÀSQUET MANRESA VERMELL | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
02/12/2023
|
13:30
|
UESCOLETA | C.B. LLINARS ESCOBOL VERMELL | ESCOBOL | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
03/12/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB PREMIA DE DALT | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BQ MANYANET MOLINS B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERD | C.E GELIDA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.E.B. SANT JORDI BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.B. MARTORELL B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.E.B. SANT JORDI ROSA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT BLANC | GEFF CBSAPS- SDE A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
19:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
18/12/2023
|
18:30
|
UE SANT CUGAT GROC | SFERIC 2012 BLANC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | BASQUET NOU BARRIS | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
10:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB GRANOLLERS 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
12:15
|
UE SANT CUGAT GROC | CLUB NATACIÓ SABADELL B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | JOVENTUT BADALONA 1 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB CERVERA MOBEL LINEA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
19:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
02/12/2023
|
20:30
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SHAD CB MOLLET B | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASKET ALMEDA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT GROC | CN CALDES B | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
16:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | F.C. MARTINENC BÀSQUET A | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
UE SANT CUGAT 2009 | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CLUB NATACIO TERRASSA A | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT 2011 | UNIO ESPORTIVA BARBERA | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | VIROLAI GDV | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | F.C. MARTINENC BÀSQUET B | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT GROC | C.B.CASTELLAR A | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
16/12/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT VERMELL | AEC COLLBLANC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
12:30
|
UE SANT CUGAT 2007 | QBASKET SANT CUGAT NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
17:45
|
UE SANT CUGAT VERMELL | BASQUET SITGES | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT GROC | QBASKET SANT CUGAT TARONJA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/12/2023
|
19:15
|
UE SANT CUGAT BLAU | CB MATADEPERA TARONJA | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MLF | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
|
03/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT BLAU | C.E. MARISTES RUBÍ BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA VIARÓ AV. ALCALDE BARNILS, 2 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
16/12/2023
|
17:30
|
UE SANT CUGAT BLANC | E.B. ROSELLA NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
09:00
|
UE SANT CUGAT BLANC | SERVEIS MÈDICS PENEDÈS S.E. CASAL VILAFRANCA BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
UE SANT CUGAT NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MGF | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
12:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | JAC SANTS BARCELONA U12 2 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/12/2023
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | BC TECLA SALA B | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/12/2023
|
09:00
|
ESCOLAPIS SARRIA | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA IMMACULADA, 25-35 |
|
02/12/2023
|
09:00
|
CREU ALTA SABADELL VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO CAN BALSACH CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA) |
|
02/12/2023
|
09:00
|
EL CÍRCOL 2009 | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
JOVENTUT SANT VICENÇ | UE SANT CUGAT VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO SANT JOSEP AV. FERROCARRIL, S/N |
|
02/12/2023
|
09:00
|
E.B. ROSELLA | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU MUNICIPAL DE VACARISSES AV. TRIAS FARGAS, S/N |
|
02/12/2023
|
09:15
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
02/12/2023
|
09:30
|
C.B. VILADECANS VERMELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI SANT GABRIEL AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N |
|
02/12/2023
|
10:30
|
JOVENTUT BADALONA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
10:45
|
LESTONNAC - 07-08 | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI LESTONNAC PAU CLARIS 123 |
|
02/12/2023
|
12:00
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | UE SANT CUGAT 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/12/2023
|
12:00
|
BASQUETPIASABADELL B | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
02/12/2023
|
12:15
|
BASQUET MOLINS | UE SANT CUGAT BLANC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI SANT ANTONI Mª CLARET, S/N |
|
02/12/2023
|
16:00
|
JOVENTUT BADALONA 2 | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
02/12/2023
|
16:00
|
CONTENIDORS PENEDÈS SE CASAL VILAFRANCA VERMELL | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO JOAN MARQUES PASSATGE ALCOVER, 3 |
|
02/12/2023
|
16:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | UE SANT CUGAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
BASQUET SANT PERE A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
02/12/2023
|
19:00
|
MANYANET SANT ANDREU | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP C/ PARE MANYANET, 5 |
|
03/12/2023
|
09:00
|
AEC COLLBLANC MIXTE | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA ROSICH, 12 |
|
03/12/2023
|
09:15
|
C.B GRUP BARNA BLANC | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT ARAGON, 620 |
|
03/12/2023
|
10:30
|
C.E SANT NICOLAU 1 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | MÀGIC LAU JARDI, 72-74 |
|
03/12/2023
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U16 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
03/12/2023
|
12:45
|
BC MORABANC ANDORRA 2007 | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | CENTRE ESPORTIU SANT JULIÀ DE LÓRIA PLAÇA DE CALONGE - SANT ANTONI S/N |
|
03/12/2023
|
13:00
|
BASQUET SANT PERE B | UE SANT CUGAT BLANC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | SANT PERE TERRASSA MAJOR DE SANT PERE, 63 |
|
03/12/2023
|
16:00
|
SESE A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
03/12/2023
|
17:45
|
ELS MONJOS BC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 | PAVELLO D'ESPORTS MONJOS AV. CAL RUBIO, S/N |
|
03/12/2023
|
18:00
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT NEGRE | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/12/2023
|
09:00
|
ESCOBOL BSGR | UESCOLETA | ESCOBOL | COL. SANT GABRIEL RIPOLLET NORD, 32-36 |
|
16/12/2023
|
09:00
|
LA SALLE MANRESA A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
16/12/2023
|
09:30
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
UE SANT ANDREU GROC | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | ESCOLA SEGRE SEGRE, 35 |
|
16/12/2023
|
10:30
|
CN CALDES B | UE SANT CUGAT GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. MUNICIPAL LES CREMADES ZONA ESPORTIVA (PISCINES) |
|
16/12/2023
|
10:30
|
SALESIANS SABADELL | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS) AV. DON BOSCO, S/N |
|
16/12/2023
|
11:00
|
U.E. CLARET A | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/12/2023
|
11:00
|
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT CUGAT 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
12:00
|
CB LA MERCÈ | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1 |
|
16/12/2023
|
12:30
|
U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
16/12/2023
|
12:45
|
BASQUET SAFA CLAROR 2 | UE SANT CUGAT NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESPORTIU CLAROR SARDENYA, 333 |
|
16/12/2023
|
13:30
|
BASQUETPIASABADELL | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
16/12/2023
|
16:00
|
HOMS UE MATARÓ - JAM | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR LA RIERA S/N |
|
16/12/2023
|
16:00
|
GRAMENET BC | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY | PAVELLO DEL RAVAL GINESTA S/N, PARC DELS PINS |
|
16/12/2023
|
16:30
|
BQ MANYANET MOLINS A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL PARE MANYANET, S/N |
|
16/12/2023
|
18:00
|
TENEA - CB ESPARREGUERA | UE SANT CUGAT NEGRE | SUPER COPA MASCULINA | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
16/12/2023
|
19:45
|
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9 |
|
17/12/2023
|
10:30
|
CEB SANT JORDI | UE SANT CUGAT BLANC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAV. C.E.B. SANT JORDI CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT) |
|
17/12/2023
|
10:30
|
QBASKET SANT CUGAT BLAU | UE SANT CUGAT BLAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTITUT LEONARDO DA VINCI C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20 |
|
17/12/2023
|
11:00
|
C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA TAMARIT, 30 |
|
17/12/2023
|
12:15
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | UE SANT CUGAT VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
17/12/2023
|
12:30
|
BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA DOCTOR ANTIC ROCA, S/N |
|
17/12/2023
|
18:00
|
BASQUETPIASABADELL A | UE SANT CUGAT VERMELL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |
|
17/12/2023
|
19:15
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |