Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT 2010 TGN BÀSQUET 10A C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT 2008 COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT 2006 BC MORABANC ANDORRA 2006 AUTOESCOLA OLÍMPICA C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE B.F. CORNELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL CB VILA DE MONTORNÈS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. CORBERA NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/11/2022
20:30
UE SANT CUGAT BLANC S.A. SÚRIA B C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB CALELLA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT GROC BASQUET NEUS B C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT GROC CLUB NATACIÓ SABADELL B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLANC BASQUET SANT PERE VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT TARONJA QBASKET SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL MANYANET SANT ANDREU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL SANT GABRIEL RIPOLLET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE COALCI - CB SANT JOSEP C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT 2008 SANT GERVASI 1 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE JET TERRASSA SERMATEC C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB GRANOLLERS 1 C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/11/2022
20:30
UE SANT CUGAT VERMELL MVP CERVELLÓ & CB CORBERA CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
13:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. ESPARREGUERA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. MOLLET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE REDIS GESTIÓ CB MOLLERUSSA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT TARONJA UE BARBERA D C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLANC SFERIC 08 BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/11/2022
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE AE BADALONES COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL JOVENTUT BADALONA A C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT 2008 JAC SANTS BARCELONA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB PEDAGOGIUM C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE PUJOL CB MOLLERUSSA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLAU CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT 2006 CAPPONT C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/11/2022
20:30
UE SANT CUGAT BLANC SALESIANS SABADELL C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. SANTA COLOMA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE WINTYM FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE NAYOX CBF LLEIDA C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE BÀSQUET MANRESA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT 2008 CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE QBASKET SANT CUGAT C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL NAYOX CBF LLEIDA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE REUS PLOMS SALLE U16 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL JOVENTUT BADALONA 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT BLANC SFERIC VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE BARÇA CBS B C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLANC CE LA SALLE BONANOVA NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/11/2022
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. RIPOLLET A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SENTMENAT VERMELL C.T. PRE-MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
05/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT BLANC DOMINIQUES BARCELONA C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
05/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT BLANC CBSAPS-SD ESPANYOL B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT BLAU RIPOTRANS CB LLIÇÀ D’AMUNT C.T. MINI MASCULI 1R. ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT BLANC F.C. MARTINENC BÀSQUET C C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.E. MARISTES RUBÍ C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/11/2022
13:30
UE SANT CUGAT BLAU SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT BLAU C,B, CASTELLAR MIXTE C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT - BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
19/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT GROC QBASKET SANT CUGAT TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
19/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE BASKET ALMEDA C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
19/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT BLANC UE SANT ANDREU GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERD SANT GERVASI 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT BLANC CLUB NATACIÓ SABADELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
26/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL CEB SANT JORDI BLAU C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
26/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT BLAU CEB SANT JORDI BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
26/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT BLANC UE BARBERA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
26/11/2022
13:30
UE SANT CUGAT NEGRE U. B. LLEFIÀ B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
27/11/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL NOU BÀSQUET OLESA C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
27/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (C.E.I.P. CATALUNYA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
13/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLANC C.T. PRE-MINI FEM. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
13/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. MINI FEM. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
13/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL SABADELL BQ VALLES MM U11 C.T. MINI MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
20/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT GROC C.B. ALISOS C.T. MINI MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
20/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT BLANC BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI MASCULI 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
20/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB MATADEPERA TARONJA C.T. MINI FEM. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
20/11/2022
13:30
UE SANT CUGAT NEGRE BASQUETPIASABADELL BLAU C.T. PRE-MINI MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
26/11/2022
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL VEDRUNA CARME SABADELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
26/11/2022
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE CBF CERDANYOLA MINI VERD C.T. MINI FEM. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
27/11/2022
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
27/11/2022
10:30
UE SANT CUGAT BLAU GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
27/11/2022
12:00
UE SANT CUGAT BLAU BÀSQUET LA VALLALTA - BSP07 C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
27/11/2022
13:30
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET SANT PERE VERMELL C.T. MINI FEM. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/11/2022
09:45
BC TECLA SALA B UE SANT CUGAT BLANC C.T. MINI MASCULI 1R. ANY COL.LEGI NTRA. SRA. FATIMA
BARON DEL MALDA, 27
05/11/2022
10:30
BASQUET SANT PERE BLANC UE SANT CUGAT BLAU C.T. MINI MASCULI 1R. ANY SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/11/2022
10:45
CBF CERDANYOLA MINI BLANC UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI FEM. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
05/11/2022
11:15
UE BARBERA A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
05/11/2022
11:45
BASQUETPIASABADELL BLAU UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
05/11/2022
12:00
CREU ALTA SABADELL 1 UE SANT CUGAT BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
05/11/2022
12:15
CB VALLS AGBAR UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL VALLS - PAVELLO JOANA BALLART
CARRER DEL VILAR S/N
05/11/2022
12:15
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
05/11/2022
12:45
CLUB NATACIÓ SABADELL UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
05/11/2022
16:00
A.E.S.E. A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
05/11/2022
16:00
C.B. L'HOSPITALET A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
05/11/2022
16:00
C.B. VILADECAVALLS UE SANT CUGAT BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
05/11/2022
16:15
SEDIS EFAUSA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
05/11/2022
17:30
CEB SANT JORDI BLANC UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
05/11/2022
19:00
BASQUET SANT PERE FEMENI UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
05/11/2022
19:00
CENTRE CATÒLIC L'H UE SANT CUGAT VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
05/11/2022
19:30
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE SANT CUGAT NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
06/11/2022
09:00
CONTROL GROUP - UE MATARÓ FM - CBF UE SANT CUGAT 2008 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/11/2022
10:15
BASQUET NOU BARRIS UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
06/11/2022
11:15
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
06/11/2022
11:30
AE LES CORTS-UBAE UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS-25 FEMENI A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/11/2022
12:00
BASQUETPIASABADELL TARONJA UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
06/11/2022
12:45
CB TARRAGONA B UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
06/11/2022
12:45
NAYOX CBF LLEIDA A UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
06/11/2022
17:45
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
12/11/2022
09:00
CREU ALTA SABADELL BLANC UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
12/11/2022
09:00
C.B. SANTFELIUENC A UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
12/11/2022
10:00
UE SANT ANDREU QUADRIBARRAT UE SANT CUGAT GROC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
12/11/2022
10:30
CREU ALTA SABADELL BLAU UE SANT CUGAT BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
12/11/2022
10:30
FISIOS C.B.L'HOSPITALET UE SANT CUGAT VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
12/11/2022
10:45
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA B UE SANT CUGAT 2010 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
12/11/2022
11:15
CLUB NATACIÓ SABADELL UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI FEM. CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
12/11/2022
16:00
C.B. SANT QUIRZE A UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
12/11/2022
16:00
C.B. RIPOLLET UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
12/11/2022
16:00
CENTRE CATÒLIC L'H B UE SANT CUGAT BLANC C.T. MINI MASCULI 1R. ANY CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
12/11/2022
17:45
UER PINEDA DE MAR UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
13/11/2022
09:00
BÀSQUET PRATENC 3 - LISANT UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR B MASCULI C.E.M. JULIO MENDEZ
AV.REMOLAR-CANT.RIU LLOBREGAT
13/11/2022
09:15
LIMA-HORTA BARCELONA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU SA.FA. HORTA
TORRENT DEL CARMEL, 1
13/11/2022
09:30
C.B GASSÓ UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
13/11/2022
12:00
SANT GERVASI 1R ANY UE SANT CUGAT 2006 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
13/11/2022
12:00
C.E. MARISTES RUBÍ UE SANT CUGAT BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
13/11/2022
13:00
BC MORABANC ANDORRA 2008 UE SANT CUGAT 2008 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
18/11/2022
20:40
COALCI - CB SANT JOSEP A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT EUROFITNESS CAN CUIAS - CIUTAT MERIDIANA
RASOS DE PEGUERA 242
18/11/2022
21:30
C.E GELIDA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
19/11/2022
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA B UE SANT CUGAT BLAU C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/11/2022
09:30
BÀSQUET PÀLCAM UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI FEM. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
19/11/2022
10:45
CB CERDANYOLA AL DIA A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
19/11/2022
11:00
CB TARRAGONA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
19/11/2022
11:00
AB PREMIÀ BLAU UE SANT CUGAT BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
19/11/2022
12:00
CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA NEGRE UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
19/11/2022
12:00
CB LA MERCÈ UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
19/11/2022
12:30
CB PARETS VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL PARETS
AV. FRANCESC MACIA, S/N
19/11/2022
12:30
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA VERD UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
19/11/2022
16:00
C.B GRUP BARNA VERMELL UE SANT CUGAT 2008 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/11/2022
16:00
SFERIC 08 VERD UE SANT CUGAT TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
19/11/2022
16:30
SANT GERVASI 3 UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
19/11/2022
17:45
CB. CORNELLÀ 07 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
19/11/2022
18:15
BARICENTRO BARBERA UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
20/11/2022
09:00
CLUB BÀSQUET SANTA PERPETUA UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
20/11/2022
09:00
QBASKET SANT CUGAT UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI FEM. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/11/2022
11:00
CB CERDANYOLA AL DIA B UE SANT CUGAT BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2022
12:30
INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA U14M UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
20/11/2022
12:30
CB CERDANYOLA AL DIA A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
20/11/2022
12:45
TGN BÀSQUET 09B UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
20/11/2022
17:30
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA TARONJA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
20/11/2022
17:45
C.E.B. PALLEJÀ UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS-25 FEMENI PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
20/11/2022
18:00
INTERSPORT OLARIA SAMÀ VILANOVA USAF UE SANT CUGAT VERMELL CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
20/11/2022
18:45
CEB SANT JORDI DE RUBÍ A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
26/11/2022
09:00
CREU ALTA SABADELL VERMELL UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
26/11/2022
09:00
MANYANET SANT ANDREU UE SANT CUGAT GROC C.T. MINI MASC. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
26/11/2022
09:00
C.B. SANT QUIRZE A UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
26/11/2022
09:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B UE SANT CUGAT BLANC C.T. MINI MASCULI 1R. ANY JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
26/11/2022
11:00
A.E.S.E. A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. PISTA GASOMETRO
GASOMETRO CANT. AV. CARRILET
26/11/2022
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' UE SANT CUGAT 2010 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
26/11/2022
13:30
QBASKET SANT CUGAT UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/11/2022
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
26/11/2022
16:00
CEB SANT JORDI UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
26/11/2022
17:00
FREDERIC MISTRAL UE SANT CUGAT BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B ESCOLA .FREDERIC MISTRAL (F.M.T.E.) SARRIA
PERE II DE MONTCADA, 8
26/11/2022
17:30
C.B. SANT QUIRZE B UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
26/11/2022
17:30
CB REGINA UE SANT CUGAT TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
26/11/2022
17:45
BASQUET LLOR UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
27/11/2022
12:45
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
27/11/2022
13:00
UE BARBERA C UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
27/11/2022
14:00
VINS DEL TROS - C.E SANT NICOLAU GRANA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI MASC. MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
27/11/2022
17:45
QBASKET SANT CUGAT 1 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/11/2022
19:30
CB LES FRANQUESES B UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO ESPAI CAN PRAT
PLAÇA DE CAN PRAT, S/N