Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/11/2019
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE DECO TEBA'S CB LLEIDA C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/11/2019
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE CB CASTELLET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/11/2019
19:15
UE SANT CUGAT VERMELL CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/11/2019
20:45
UE SANT CUGAT BLANC CB LLÍVIA-PUIGCERDÀ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL UB MIR A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/11/2019
12:15
UE SANT CUGAT NEGRE SURTIDOR-BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-SFA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE SEDIS GDOS C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/11/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.E.B. SANT JORDI-CLÍNICA DENTAL PIFARRÉLÍNICA DENT C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/11/2019
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. PRAT-AIGÜES DEL PRAT 2007 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/11/2019
18:05
UE SANT CUGAT NEGRE REUS PLOMS SALLE A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/11/2019
20:00
UE SANT CUGAT VERMELL MARTISA C.B. SANTPEDOR A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/11/2019
09:15
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. BLANES B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/11/2019
10:45
UE SANT CUGAT NEGRE B.F. CORNELLA - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/11/2019
12:15
UE SANT CUGAT NEGRE LLUÏSOS DE GRÀCIA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/11/2019
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. CABRERA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/11/2019
16:15
UE SANT CUGAT VERMELL QBASKET SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/11/2019
17:45
UE SANT CUGAT BLANC C.E. SFERIC VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/11/2019
17:45
UE SANT CUGAT BLAU AE LES CORTS-UBAE B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/11/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE MATARO PARC BOET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/11/2019
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE JET BLAU GECKO WALLS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/11/2019
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE LA SALLE MANRESA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/11/2019
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE C.N. SABADELL A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/11/2019
19:15
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. SANTPEDOR C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/11/2019
20:45
UE SANT CUGAT BLANC C.B. CORBERA NEGRE C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/11/2019
10:45
UE SANT CUGAT VERMELL U.E. MONTGAT - B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/11/2019
16:15
UE SANT CUGAT VERMELL SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/11/2019
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE C.N. SABADELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/11/2019
17:45
UE SANT CUGAT BLANC CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT BLAU ESCOLAPIS SARRIA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/11/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CREU ALTA SABADELL C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/11/2019
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/11/2019
19:15
UE SANT CUGAT NEGRE BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/11/2019
20:45
UE SANT CUGAT VERMELL CAMPING BIANYA ROSER C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/11/2019
10:45
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET NEUS B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/11/2019
12:15
UE SANT CUGAT NEGRE CB MORELL A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/11/2019
16:15
UE SANT CUGAT VERMELL QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/11/2019
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/11/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.N. SABADELL A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/11/2019
12:15
UE SANT CUGAT NEGRE SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/11/2019
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE SEDIS ESQUITX C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/11/2019
19:15
UE SANT CUGAT VERMELL EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/11/2019
20:45
UE SANT CUGAT BLANC A.E. L'ESQUITX ST. SADURNÍ C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
09/11/2019
09:00
UE SANT CUGAT BLANC B.C. TECLA SALA C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
09/11/2019
10:15
UE SANT CUGAT VERD JOVENTUT LES CORTS C C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
09/11/2019
11:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.B.VILADECAVALLS C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
09/11/2019
12:45
UE SANT CUGAT VERMELL C.E.B. PALLEJÀ C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/11/2019
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. INFANTIL FEMENI INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT BLANC EUROPEAN INTERNATIONAL SCHOOL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/11/2019
12:00
UE SANT CUGAT GROC CB CERDANYOLA AL DIA C C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
23/11/2019
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. REGINA CARMELI A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
23/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT VERD ESCOLA IPSI 05 B C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
23/11/2019
12:00
UE SANT CUGAT BLAU JESUITES CASP B C.T. CADET FEM. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/11/2019
09:00
UE SANT CUGAT BLANC BASQUETPIASABADELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/11/2019
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/11/2019
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL UE BARBERA C.T. INFANTIL FEMENI INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/11/2019
12:00
UE SANT CUGAT GROC BASQUETPIASABADELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (C.E.I.P. CATALUNYA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
09/11/2019
16:00
UE SANT CUGAT BLAU UE BÀSQUET MARTORELLES C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
09/11/2019
19:00
UE SANT CUGAT BLANC CREU ALTA SABADELL 2 C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
16/11/2019
16:00
UE SANT CUGAT BLAU BASQUET NEUS C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
16/11/2019
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE CB NOU ESPLUGUES C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/11/2019
10:00
CB VILA DE MONTORNÈS UE SANT CUGAT NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
02/11/2019
11:00
UB SANT ADRIA 3 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
02/11/2019
12:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
02/11/2019
19:15
C.B. MATADEPERA TARONJA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
02/11/2019
19:30
CB NOU ESPLUGUES UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
03/11/2019
16:00
SESE A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
03/11/2019
19:00
GALVAL MOTOR - C.B. RIPOLLET UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
03/11/2019
19:30
C.B. MATADEPERA TARONJA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
03/11/2019
19:30
NOU BÀSQUET OLESA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
09/11/2019
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
09/11/2019
09:00
MONTSENY CET-10 UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
09/11/2019
10:30
C.E MARISTES SANTS LES CORTS UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO MARISTES LES CORTS
COMTES DE BELL-LLOC, 149
09/11/2019
10:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
09/11/2019
16:30
C.E.B. SANT JORDI UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
09/11/2019
17:45
MARISTES ADEMAR B UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
09/11/2019
19:30
C.B. CORNELLÀ A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
10/11/2019
09:30
C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
10/11/2019
11:15
CBF CERDANYOLA B UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
10/11/2019
12:30
CEB GIRONA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
10/11/2019
17:45
CB CASTELLET UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET
BARCELONA, S/N
10/11/2019
19:00
C.E. SANT NICOLAU A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
10/11/2019
19:15
C.B. MATADEPERA TARONJA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
16/11/2019
10:30
SANT IGNASI UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/11/2019
11:00
C.N. SABADELL B UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
16/11/2019
11:00
U. E. GAUDI-HOLMES PLACE E UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
16/11/2019
11:00
BÀSQUET PÀLCAM UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
16/11/2019
12:30
C.E. THAU UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
16/11/2019
12:30
C.B. RIPOLLET - SANT GABRIEL UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEM. PROMOCIO COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
16/11/2019
16:00
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM TARONJA UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
16/11/2019
17:30
C.B. SANT PERE - SOLMANIA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
16/11/2019
19:30
C.E. SANT NICOLAU UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
16/11/2019
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
16/11/2019
19:45
C.B. GAVÀ 02 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
17/11/2019
10:30
VEDRUNA CARME SABADELL UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
17/11/2019
10:45
C.B. CORNELLÀ BLAU UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/11/2019
16:30
CANOVELLES BC UE SANT CUGAT NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
17/11/2019
18:45
C.B. CASTELLBISBAL A UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
23/11/2019
10:30
SABADELL SUD CB BLANC UE SANT CUGAT BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
23/11/2019
10:30
BASQUETPIASABADELL UE SANT CUGAT VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
23/11/2019
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA-PIMA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
23/11/2019
12:00
BASQUET MOLINS UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
23/11/2019
16:00
U. B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS UE SANT CUGAT BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
23/11/2019
18:45
SANT GERVASI 4 UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
23/11/2019
19:30
C.E.B. SANT JORDI UE SANT CUGAT BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
24/11/2019
10:30
URBAN SOLUTIONS - CB IGUALADA B UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
24/11/2019
10:30
C.E. SFERIC BLANC UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
24/11/2019
12:30
ROCA BORRÀS-CAPPONT GRIS UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL CAPPONT DE LLEIDA
C/ DOCTORA CASTELLS, S/N
24/11/2019
12:30
CEB GIRONA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI 1R. ANY C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
24/11/2019
16:00
BASQUET MOLINS A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
24/11/2019
16:15
BASQUETPIASABADELLL UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
24/11/2019
17:30
CB GRANOLLERS 2-AGC ASSEGURANCES UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
24/11/2019
17:30
BC MORABANC ANDORRA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
24/11/2019
18:15
C.B. LA GARRIGA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
24/11/2019
19:00
CB VILADECAVALLS UE SANT CUGAT VERMELL C.T. SENIOR FEMENI POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
24/11/2019
19:15
C.B. REGINA CARMELI B UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
30/11/2019
09:00
C.B. SANT PERE TERRASSA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
30/11/2019
09:45
AE LES CORTS-UBAE UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
30/11/2019
10:30
CE LA MARINA UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
30/11/2019
10:30
MATARO PARC BOET TARONJA UE SANT CUGAT BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
30/11/2019
16:00
ESCOLA IPSI 05 A UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
30/11/2019
16:00
C.B. CORNELLÀ 06 UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
30/11/2019
16:00
QBASKET SANT CUGAT BLAU UE SANT CUGAT BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/11/2019
16:15
CBSAPS A UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET FEM. PROMOCIO PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
30/11/2019
18:00
A.E.S.E. A UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
30/11/2019
18:00
CANOVELLES BC UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
30/11/2019
18:30
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
30/11/2019
19:30
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - 05 BLANC UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
30/11/2019
20:00
PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA B UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD