Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE JAC SANTS A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/10/2020
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE SESE A C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/10/2020
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE SEDIS EFAUSA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/10/2020
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE GRAMENET BC C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/10/2020
20:30
UE SANT CUGAT VERMELL AEC COLLBLANC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/10/2020
09:00
UE SANT CUGAT BLANC UE BARBERA VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/10/2020
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/10/2020
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/10/2020
10:30
UE SANT CUGAT VERD C.E. SFERIC VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/10/2020
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE NAYOX FORÇA LLEIDA CE C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/10/2020
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL RIPOTRANS LLIÇÀ D'AMUNT C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/10/2020
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB CASTELLET C.T. SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/10/2020
20:30
UE SANT CUGAT BLANC AEC COLLBLANC B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
25/10/2020
09:00
UE SANT CUGAT BLAU CB NAVÀS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
31/10/2020
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE BASQUET SANT PERE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
31/10/2020
10:30
UE SANT CUGAT BLANC C.E. SFERIC BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
31/10/2020
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE UE BARBERA C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
31/10/2020
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE JET ROSA C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
31/10/2020
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. SANT CELONI A C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
31/10/2020
20:30
UE SANT CUGAT BLANC GRAMENET BC B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
31/10/2020
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.E.B.SANT JORDI C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
31/10/2020
09:00
UE SANT CUGAT BLAU SALESIANS BADALONA C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
31/10/2020
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.E. MARISTES RUBÍ - INSTALACIONES INTEGRALES ELNA C.T. PRE-INFANTIL FEM. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
31/10/2020
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
12:00
UE BARBERA BLANC UE SANT CUGAT VERD C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
17/10/2020
12:15
SESE A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
17/10/2020
16:00
CB. CORNELLÀ A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
17/10/2020
17:30
C.B. SANT PERE - SOLMANIA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
18/10/2020
17:30
C.B. SANTPEDOR B UE SANT CUGAT VERMELL C.T. SENIOR FEMENI PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
18/10/2020
19:30
NOU BÀSQUET OLESA UE SANT CUGAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
18/10/2020
19:30
DIAGONAL MAR FRONT MARÍTIM NEGRE UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. C.E. MONTSENY
PALLARS, 410
24/10/2020
13:00
SEDIS ESQUITX UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESPORTS DE SEU D'URGELL
CAMI RAL DE CERDANYA, 31
24/10/2020
16:00
CLUB NATACIO TERRASSA B UE SANT CUGAT BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
24/10/2020
17:45
CLUB NATACIÓ SABADELL UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
25/10/2020
12:30
C.B. MOLLET A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
25/10/2020
12:30
CEB GIRONA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASC. PREFERENT C.P. SANT JOSEP - PAVELLO RAMON SITJA
DOCTOR ANTIC ROCA, S/N
25/10/2020
12:30
CB REGINA CARMELI UE SANT CUGAT NEGRE C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO REGINA CARMELI
SANT SEBASTIA, 34
25/10/2020
16:00
C.B.VILADECAVALLS UE SANT CUGAT NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
31/10/2020
09:00
SANT IGNASI UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
31/10/2020
10:30
BÀSQUET-CEISSA B UE SANT CUGAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
31/10/2020
10:30
C.B. SANTA PERPETUA NEGRE UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
31/10/2020
10:30
SANTA CATERINA DE SIENA UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI SANTA CATERINA SIENA
CAMPOAMOR, 49-59
31/10/2020
12:15
CB NOU ESPLUGUES A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
31/10/2020
12:45
NAYOX FORÇA LLEIDA CE UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
31/10/2020
13:00
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA JMA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. PREFERENT C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
31/10/2020
13:15
CREU ALTA SABADELL UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
31/10/2020
16:00
C.B. L'HOSPITALET A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
31/10/2020
18:00
NOU BÀSQUET OLESA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
31/10/2020
18:00
C.B. CASTELLAR NEGRE UE SANT CUGAT GROC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N