Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/05/2023
12:00
UE SANT CUGAT 2006 C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE LA SALLE MANRESA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/05/2023
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/05/2023
20:30
UE SANT CUGAT BLANC A.E. SALLENT C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
07/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT BLAU CB LES FRANQUESES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
07/05/2023
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL PIMPAM CREATIONS ROSER VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
07/05/2023
19:00
UE SANT CUGAT BLANC VIROLAI A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/05/2023
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB NATACIO TERRASSA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/05/2023
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.E. VILATORTA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT 2008 FARMACIA 1925 FEMENÍ SANT ADRIÀ B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/05/2023
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/05/2023
20:30
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET SITGES LA OCA CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/05/2023
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL LLAVANERES MARESME C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/05/2023
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE PETROPINTO ASFE VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT BLAU U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/05/2023
17:30
UE SANT CUGAT GROC LESTONNAC B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/05/2023
17:30
UE SANT CUGAT BLANC C.E SANT NICOLAU 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/05/2023
17:30
UE SANT CUGAT BLANC MONTMELÓ C.B. MIXTE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/05/2023
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE COMODALITY - U.B.SANT ADRIA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/05/2023
19:00
UE SANT CUGAT TARONJA U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA LILA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/05/2023
12:00
UE SANT CUGAT 2006 MARISTES ADEMAR C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE BASKET ESPLUGUES C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/05/2023
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL ESTUDIO MODULAR SFERIC C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/05/2023
20:30
UE SANT CUGAT BLANC C.B GASSÓ C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/05/2023
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL UE.MONTGAT - A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/05/2023
19:00
UE SANT CUGAT BLANC JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/05/2023
19:00
UE SANT CUGAT VERD BASQUET NOU BARRIS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/05/2023
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE TGN BÀSQUET 09A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CLÍNICA DENTAL UNZETA - C.B. ESPARREGUERA C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/05/2023
12:00
UE SANT CUGAT BLANC BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI MASCULI 1R. ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
07/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT BLANC JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
07/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. LLIÇÀ DE VALL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
07/05/2023
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE UE.MONTGAT C.C. SOTS-25 FEMENI INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/05/2023
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.T. MINI FEM. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/05/2023
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE VEDRUNA GRÀCIA C.T. PRE-MINI FEM. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/05/2023
10:30
UE SANT CUGAT BLANC BÀSQUET LLOR C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/05/2023
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL MESON EL ABUELO CB IGUALADA IFC C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/05/2023
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/05/2023
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB CENTELLES- JUNIOR FEMENI C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/05/2023
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL UE MATARO FM - MNF C.T. MINI FEM. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/05/2023
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/05/2023
12:00
UE SANT CUGAT BLANC AESE BLAU C.T. MINI MASCULI 1R. ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/05/2023
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. RIPOLLET C.C. SOTS-25 FEMENI INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
28/05/2023
16:00
UE SANT CUGAT BLANC LESTONNAC A C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (C.E.I.P. CATALUNYA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/05/2023
10:30
UE SANT CUGAT GROC CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. MINI MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
21/05/2023
09:00
UE SANT CUGAT BLAU C.B. MANYANET LES CORTS GROC C.T. MINI MASCULI 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/05/2023
09:00
C.B.TORELLÓ IM UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
06/05/2023
09:00
BASQUET MOLINS UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
06/05/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
06/05/2023
10:30
SFERIC 2011 VERD UE SANT CUGAT GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
06/05/2023
11:45
CREU ALTA SABADELL BLAU UE SANT CUGAT BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
06/05/2023
12:00
C.B. MANYANET LES CORTS VERD UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
06/05/2023
12:00
CB SANT JUST GROC UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27
06/05/2023
12:00
BÀSQUET SITGES A UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
06/05/2023
13:30
BASQUETPIASABADELL TARONJA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
06/05/2023
16:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
06/05/2023
16:00
QBASKET SANT CUGAT BLANC UE SANT CUGAT TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
06/05/2023
16:30
CLUB NATACIO TERRASSA A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
06/05/2023
17:45
BC TECLA SALA A UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
06/05/2023
18:00
UE MATARO - MBM UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
06/05/2023
18:30
C.B. LLIÇÀ DE VALL UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
07/05/2023
09:00
JET TERRASSA ROSA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
07/05/2023
09:30
ZIGA ZAGA - VILABASQUET VILADECANS UE SANT CUGAT 2008 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
07/05/2023
09:30
A.E.S.E. 1 UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANTA EULALIA
JACINT VERDAGUER, 15-17
07/05/2023
09:30
VEDRUNA GRÀCIA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
07/05/2023
10:00
AE LES CORTS-UBAE UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
07/05/2023
10:30
QBASKET SANT CUGAT BLAU UE SANT CUGAT BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
07/05/2023
12:00
SANT QUIRZE B.C. UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
07/05/2023
12:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA BLAU UE SANT CUGAT NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
07/05/2023
16:00
MATARÓ PARC BOET UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
07/05/2023
17:30
BASQUET MOLINS A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
07/05/2023
19:15
BASQUET MOLINS B UE SANT CUGAT VERMELL CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
07/05/2023
19:30
BÀSQUET SANT SADURNÍ GROC UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL SANT SADURNI
PASSEIG CAN FERRER, S/N
13/05/2023
09:00
EL CÍRCOL B UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
13/05/2023
09:00
KIA A.R.MOTORS MATARO - CB. ARGENTONA NEGRE UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
13/05/2023
09:00
SESE B UE SANT CUGAT BLANC C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
13/05/2023
10:30
B.I.M. UE SANT CUGAT BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C B. I. M.
SANT CRIST, 60
13/05/2023
11:30
UE SANT ANDREU VERMELL UE SANT CUGAT BLAU C.T. MINI MASCULI 1R. ANY POLIESPORTIU BON PASTOR
COSTA DAURADA, S/N
13/05/2023
12:00
AULA ESCOLA EUROPEA A UE SANT CUGAT BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
13/05/2023
12:00
PAIDOS-ASFE BLANC UE SANT CUGAT BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
13/05/2023
12:45
UB SANT ADRIA VERMELL UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, 6
13/05/2023
17:30
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
13/05/2023
17:45
BÀSQUET SITGES - LA GUIXETA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
13/05/2023
19:00
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B UE SANT CUGAT 2006 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
13/05/2023
19:30
CB VILADECANS B UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR B MASCULI PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
14/05/2023
11:00
CB LA SALLE HORTA NEGRE UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
14/05/2023
13:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
14/05/2023
18:00
UE BARBERA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS-25 FEMENI POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
20/05/2023
09:00
CB MANLLEU (IM2) UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MANLLEU
PSG. DEL TER, S/N
20/05/2023
09:00
E.B. ROSELLA NEGRE UE SANT CUGAT GROC C.T. MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
20/05/2023
09:30
BÀSQUET PÀLCAM UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI FEM. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
20/05/2023
09:30
C.E GELIDA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
20/05/2023
10:30
SANT GERVASI 2 UE SANT CUGAT TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
20/05/2023
10:45
JOVENTUT BADALONA 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/05/2023
10:45
C. B. SOLSONA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
20/05/2023
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
20/05/2023
12:30
AE CASP A UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
20/05/2023
16:00
BC MORABANC ANDORRA VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
20/05/2023
16:00
CB PREMIA DE DALT UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
20/05/2023
16:00
PETROPINTO ASFE UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
20/05/2023
16:00
JOVENTUT BADALONA B UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
20/05/2023
16:00
C.B.CASTELLAR MIXTE B UE SANT CUGAT BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
20/05/2023
17:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C UE SANT CUGAT BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B JARDINS DE LA INDUSTRIA
AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146
20/05/2023
17:45
BÀSQUET GIRONA - UNI LAIA PALAU U15 UE SANT CUGAT 2008 C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL DE FONTAJAU
AV. JOSEP TARRADELLAS, 22-24
20/05/2023
19:00
BASQUET ATENEU M ONTSERRAT BLAU UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
20/05/2023
20:00
FARRATGES LA NOGUERA CB BALAGUER B UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
20/05/2023
20:15
C.B.CASTELLBISBAL B UE SANT CUGAT VERMELL CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
21/05/2023
10:30
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC UE SANT CUGAT NEGRE C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
21/05/2023
10:45
E.B. ROSELLA UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
21/05/2023
12:00
VILA DENTAL C B BLANES A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
21/05/2023
12:30
CN CALDES A UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
21/05/2023
12:30
BC MORABANC ANDORRA VERMELL UNDERCOVERLAB UE SANT CUGAT VERMELL C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
28/05/2023
16:00
CE SFERIC BÀSQUET UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR B MASCULI PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41