Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/05/2024
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB TORELLÓ MFN - CUIDA'T ESTÈTICA C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
04/05/2024
10:30
UE SANT CUGAT BLAU PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
04/05/2024
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
04/05/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLANC C.E GELIDA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
05/05/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLAU JOVENTUT BADALONA 2 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
05/05/2024
17:45
UE SANT CUGAT BLANC U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
11/05/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. MOLLET C C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
11/05/2024
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE BÀSQUET MANRESA BLAU C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
11/05/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.E SANT NICOLAU GRANA C. T. U12 - MINI MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
11/05/2024
13:30
UE SANT CUGAT GROC SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/05/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLAU EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/05/2024
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL C.E. MARISTES RUBÍ - REDBAR 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/05/2024
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE U.E. HORTA B C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/05/2024
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL GRAMENET BC C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
26/05/2024
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL U. B. LLEFIÀ B C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/05/2024
10:45
UE SANT CUGAT NEGRE CB TARRAGONA C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
04/05/2024
12:30
UE SANT CUGAT NEGRE ADEPAF-GRIFEU TXOT'S C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
04/05/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
04/05/2024
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE AEC COLLBLANC B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
11:45
UE SANT CUGAT 2007 JAC SANTS BARCELONA U17 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
11:45
UE SANT CUGAT BLANC C.E. MARISTES RUBÍ - AUTOCARS RIPOLLET TRAVEL 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLANC CB ABRERA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLAU LLAVANERES MARESME C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLANC CB,CIUTAT VELLA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
17:30
UE SANT CUGAT BLANC GRAMENET BC TARONJA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
17:30
UE SANT CUGAT BLAU C.B. VALLIRANA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE CB.CANET C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
19:15
UE SANT CUGAT BLANC VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/05/2024
19:15
UE SANT CUGAT VERMELL SFERIC 08 BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
11/05/2024
09:00
UE SANT CUGAT 2011 CB SANT JOSEP B C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
11/05/2024
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE BBA CASTELLDEFELS 11-12F C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
11/05/2024
10:30
UE SANT CUGAT 2009 CB MATADEPERA TARONJA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
11/05/2024
12:30
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET MOLINS C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
11/05/2024
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL NOU BÀSQUET OLESA B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/05/2024
13:30
UE SANT CUGAT VERMELL BÀSQUET RIBES A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/05/2024
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL A.E. MINGUELLA - DRIVIM C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/05/2024
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE NOU BÀSQUET OLESA A SUPER COPA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
18/05/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE CB MATADEPERA TARONJA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (C.E.I.P. CATALUNYA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/05/2024
17:30
UE SANT CUGAT VERD CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
04/05/2024
19:00
UE SANT CUGAT BLAU CE VILA OLÍMPICA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
05/05/2024
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL LA SALLE MANRESA 1 C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
05/05/2024
10:30
UE SANT CUGAT GROC C.B.COLL - GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
05/05/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE LA SALLE MANRESA B C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
05/05/2024
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
05/05/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLANC C.B GRUP BARNA BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
05/05/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLANC C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD C. T. U12 - MINI FEMENÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
12/05/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL BÀSQUET PÀLCAM B C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
12/05/2024
09:00
UE SANT CUGAT BLAU CEB SANT JORDI ROSA C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
04/05/2024
09:00
E.B. ROSELLA VERMELL UESCOLETA ESCOBOL POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
04/05/2024
09:00
CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
04/05/2024
09:45
BC TECLA SALA BLANC UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
04/05/2024
10:30
VILABÀSQUET VILADECANS UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
04/05/2024
10:30
CB GRANOLLERS 3 UE SANT CUGAT 2011 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
04/05/2024
10:45
ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
04/05/2024
12:00
FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
04/05/2024
12:00
BASQUET SITGES UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
04/05/2024
12:30
CLUB BÀSQUET PUIG-REIG UE SANT CUGAT BLAU C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY INSTAL. MUNICIPAL PUIG REIG
PASSEIG RIERA DE LA SALA, 3
04/05/2024
16:00
C.E SANT NICOLAU 3 UE SANT CUGAT GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
04/05/2024
18:00
CLUB BÀSQUET ALISOS UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA
AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N
05/05/2024
09:00
CB CASTELLBISBAL UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
05/05/2024
09:30
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
05/05/2024
10:30
AEC COLLBLANC UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
05/05/2024
12:00
UE.MONTGAT UE SANT CUGAT BLAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
05/05/2024
12:00
C.B. RIPOLLET A UE SANT CUGAT NEGRE SUPER COPA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL JOAN CREUS
RAMBLA PINATONS, S/N
05/05/2024
18:00
C.B. RIPOLLET B UE SANT CUGAT VERMELL C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
05/05/2024
18:00
C.B. MARTORELL UE SANT CUGAT VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
05/05/2024
18:30
NOU BÀSQUET OLESA A UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
05/05/2024
19:30
LA SALLE MANRESA B UE SANT CUGAT 2009 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
11/05/2024
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA A UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
11/05/2024
09:00
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA VEDRUNA - GRACIA
PÉREZ-GALDÓS, 15
11/05/2024
09:00
C.B.COLL - GROC UE SANT CUGAT BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
11/05/2024
09:00
JOVENTUT SANT VICENÇ UE SANT CUGAT BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO SANT JOSEP
AV. FERROCARRIL, S/N
11/05/2024
09:00
QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
11/05/2024
09:30
CLUB NATACIÓ SABADELL UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
11/05/2024
10:30
CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) UE SANT CUGAT BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANLLEU
AV. DEL TER, S/N
11/05/2024
10:30
UE BÀSQUET MARTORELLES UE SANT CUGAT BLANC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
11/05/2024
10:30
CE VILA OLÍMPICA UE SANT CUGAT BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
11/05/2024
12:00
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - UE SANT CUGAT VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
11/05/2024
12:00
AEC COLLBLANC BLAU UE SANT CUGAT BLANC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
11/05/2024
12:30
MANRESA CBF U12 UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ESCOLA JOVIAT
FOLCH I TORRES CANT PG. RIU
11/05/2024
12:30
CLUB BÀSQUET CAT UE SANT CUGAT BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B COL·LEGI ADELA DE TRENQUELLON
GUIPUSCOA, 24 (ENT. BACH RODA)
11/05/2024
13:30
BASQUETPIASABADELL A UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
11/05/2024
19:30
BC SANT JOAN DESPI A UE SANT CUGAT BLANC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
12/05/2024
10:30
CB CASTELLBISBAL GROC UE SANT CUGAT BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA
AGRICULTURA, S/N
12/05/2024
10:45
C.B. PRAT - MONTIBELLO A UE SANT CUGAT BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
12/05/2024
11:15
CBF CERDANYOLA U18 INTER UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/05/2024
16:00
TRIOMF - UB MIR A UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MIQUEL POBLET
CAMI DE LA FONT FREDA, S/N
12/05/2024
16:00
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC UE SANT CUGAT GROC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
12/05/2024
16:00
ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
12/05/2024
17:45
AE BADALONÈS UE SANT CUGAT NEGRE 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POLIESPORTIU MONTIGALA
ROSSINI, S/N
12/05/2024
19:00
SFERIC BÀSQUET A UE SANT CUGAT BLANC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
12/05/2024
19:30
UE MATARO FM - CGF UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/05/2024
16:00
VEDRUNA GRÀCIA VERD UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA
GOLGOTA, 1
19/05/2024
19:30
CB MONTPEDRÓS UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
26/05/2024
12:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21