Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/04/2022
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB SANT JUST C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/04/2022
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/04/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL SANT GERVASI 1 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/04/2022
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/04/2022
18:45
UE SANT CUGAT NEGRE UB SANT ADRIA A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/04/2022
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE PAJARRACO SESE A LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/04/2022
20:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.E.SANT NICOLAU C CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/04/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.E.B.SANT JORDI C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/04/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL A.E.S.E. A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/04/2022
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL CLUB NATACIÓ SABADELL A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/04/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLANC LESTONNAC A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/04/2022
09:00
UE SANT CUGAT 2009 CLUB JOVENTUT BADALONA VERD C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/04/2022
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE AEC COLLBLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/04/2022
12:00
UE SANT CUGAT BLAU A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/04/2022
16:00
UE SANT CUGAT BLANC BÀSQUET CANYELLES C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/04/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB CASTELLET CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/04/2022
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/04/2022
10:30
UE SANT CUGAT 2007 LA SALLE MANRESA 1 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/04/2022
12:15
UE SANT CUGAT 2005 COALCI - CB SANT JOSEP B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/04/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL WINTYM FEMENI SANT ADRIA LILA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/04/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/04/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/04/2022
20:30
UE SANT CUGAT BLANC S.E. SANT MEDIR B C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/04/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB GRANOLLERS 3 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/04/2022
16:00
UE SANT CUGAT BLANC AE MINGUELLA D-DRIVIM C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/04/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLANC CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/04/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. LLINARS BLAU C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/04/2022
19:15
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. L'AMETLLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/04/2022
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL AE LES CORTS-UBAE B C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/04/2022
10:30
UE SANT CUGAT 2009 MAS DE SANT LLEÍ - CB VILANOVA DEL VALLÈS - GROC C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/04/2022
12:00
UE SANT CUGAT 2007 CATALANA OCCIDENT MANRESA B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/04/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/04/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. ARGENTONA B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/04/2022
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE EL CÍRCOL A C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
02/04/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE DRAFT GRAMENET NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
03/04/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE CNB VILANOVA - AKO C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
03/04/2022
19:00
UE SANT CUGAT BLAU CE.THAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
23/04/2022
09:00
UE SANT CUGAT VERD BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - CMC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
23/04/2022
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL SHAD C.B. MOLLET B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
23/04/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
24/04/2022
17:15
UE SANT CUGAT BLANC BASQUETPIASABADELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
24/04/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/04/2022
14:00
UESC LOCKOUT BC ENCAMP C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
03/04/2022
14:40
UESC LOCKOUT AD TORREFORTA C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (CENTRE ESPORTIU D'ENCAMP)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
09/04/2022
18:00
UESC LOCKOUT AD TORREFORTA C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX CENTRE ESPORTIU D'ENCAMP
PASSEIG DE L'ALGUER, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
24/04/2022
18:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. LA GARRIGA A C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/04/2022
09:00
CB SANT ANDREU GROC UE SANT CUGAT BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
02/04/2022
09:00
SANT GERVASI 2 UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
02/04/2022
10:30
A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - UE SANT CUGAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
02/04/2022
11:00
CREU ALTA SABADELL 2 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
02/04/2022
12:30
MATARÓ PARC MARESME BOET 2004 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
02/04/2022
17:30
B.F.CORNELLA UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO CAN CARBONELL
MARIANO BENLLIURE, S/N
02/04/2022
17:30
CENTRE CATÒLIC L'H B UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
02/04/2022
18:00
C.B. CASTELLAR UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
02/04/2022
18:30
SISVIAL CB BALAGUER A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
03/04/2022
09:00
BASQUET SANT PERE VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/04/2022
10:30
CANOVELLES BC 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
03/04/2022
11:30
BC MORABANC ANDORRA BLAU UE SANT CUGAT 2009 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO DEL PRAT GRAN D'ESCALDES
C/ PRAT GRAN, S/N
03/04/2022
12:00
BC SANT JOAN DESPÍ 'B' UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
03/04/2022
12:30
SFERIC 07 BLANC - REVESTIMENTS A.GALLARDO UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
03/04/2022
12:45
AE MVP CERVELLÓ BLAU UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. ZONA ESPORTIVA CERVELLO
AV. CATALUNYA, 19
03/04/2022
13:00
UE MATARÓ UESC LOCKOUT C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
03/04/2022
14:15
SABADELL BQ VALLÈS U15 UE SANT CUGAT 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
03/04/2022
17:15
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA 2005 UE SANT CUGAT 2005 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY FORUS SARDENYA
SARDENYA, 549-553
03/04/2022
17:30
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE UE SANT CUGAT VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
03/04/2022
17:45
SABADELL BQ VALLÈS UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO SABADELL SUD
PARDO BAZAN, 17
09/04/2022
11:00
BÀSQUET GIRONA U15 UE SANT CUGAT 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
09/04/2022
18:20
BC ENCAMP UESC LOCKOUT C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX CENTRE ESPORTIU D'ENCAMP
PASSEIG DE L'ALGUER, S/N
09/04/2022
19:20
UE MATARÓ UESC LOCKOUT C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX CENTRE ESPORTIU D'ENCAMP
PASSEIG DE L'ALGUER, S/N
10/04/2022
17:45
MOLDSTOCK MOLLET A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
23/04/2022
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC UE SANT CUGAT BLANC C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
23/04/2022
09:00
AULA ESCOLA EUROPEA A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. ESCOLA AULA
AV.MARE DE DEU DE LORDA,34-36
23/04/2022
09:00
A.R. MOTORS MATARÓ - C.B.ARGENTONA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
23/04/2022
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
23/04/2022
10:30
CREU ALTA SABADELL ARLEQUINAT UE SANT CUGAT BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
23/04/2022
10:45
BASKET VALLDOREIX UE SANT CUGAT VERMELL C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B ESCOLA LA FARGA
Camí de Sant Cugat a Papiol 36
23/04/2022
10:45
C.B. CABRERA UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
23/04/2022
11:00
BQ MANYANET MOLINS B UE SANT CUGAT 2009 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY COL.LEGI SANT MIQUEL ARCANGEL
PARE MANYANET, S/N
23/04/2022
11:30
BASQUETPIASABADELL UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
23/04/2022
12:30
B.I.M. UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO B. I. M.
SANT CRIST, 60
23/04/2022
12:30
CB PRAT-AIGUES DEL PRAT 10 UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
23/04/2022
18:00
CLUB NATACIÓ SABADELL A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
23/04/2022
19:30
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
24/04/2022
09:00
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI FEM. NOU CAN VIDALET
C/ DELS CEDRES, S/N
24/04/2022
18:00
C.B.COLL GROC UE SANT CUGAT BLANC C.T. MINI MASC. PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
24/04/2022
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA VERD UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
26/04/2022
21:30
VIROLAI UE SANT CUGAT VERMELL CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
29/04/2022
19:45
EL SOCIAL-BÀSQUET UE SANT CUGAT NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B C.S.C. BASQUET
FONT VELLA, 40
30/04/2022
10:30
ASME UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COMPLEX ESPORTIU LA VERNEDA
BINEFAR, 10-14
30/04/2022
12:00
SANT QUIRZE B.C. A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PISTA NOVA SANT QUIRZE DEL VALLÉS
C/ PRIORAT (davant Poliesportiu Municipal)
30/04/2022
18:00
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER BLAU UE SANT CUGAT BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B COMPLEX ESP. L'HOSPITALET NORD
MANUEL AZAÑA, S/N
30/04/2022
18:30
CREU ROJA VILADECANS UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
30/04/2022
19:00
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206