Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL DIAGONAL MAR FRONT MARITIM NEGRE C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT 2011 SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/04/2024
12:15
UE SANT CUGAT NEGRE SABADELL BQ VALLÈS U14M C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE EL CÍRCOL A 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/04/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE TAP TAP FOOD CBF CERDANYOLA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
07/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLANC QBASKET SANT CUGAT 2 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
07/04/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLAU JOVENTUT LES CORTS GROC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. SANT ANDREU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/04/2024
10:45
UE SANT CUGAT NEGRE INVOPORT - CB BLANES A C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/04/2024
12:30
UE SANT CUGAT 2007 U.E. HORTA B C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE AESE A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/04/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE CB. CORNELLÀ A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL CLUB BASQUET VILATORRADA B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CNB VILANOVA AKO JM1 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/04/2024
13:30
UE SANT CUGAT VERMELL S.E SANT JOAN DE MATA A C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B CORBERA & A.E.B LA PALMA NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/04/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE EL MASNOU BASQUETBOL SUPER COPA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT BLANC BASQUET NEUS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
14/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT BLANC CB TONA 1 C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT 2011 CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/04/2024
10:45
UE SANT CUGAT NEGRE CB GRANOLLERS 1 C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/04/2024
12:15
UE SANT CUGAT GROC E.B. ROSELLA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/04/2024
16:30
UE SANT CUGAT NEGRE JAMON&ART JET TERRASSA U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/04/2024
18:15
UE SANT CUGAT NEGRE GRAMENET BC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/04/2024
20:00
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET SANT PERE A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLANC BASQUET SANT PERE B 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
13:30
UE SANT CUGAT GROC CB.CIUTAT VELLA B C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLANC BÀSQUET SITGES B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL AULA ESCOLA EUROPEA A C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
17:30
UE SANT CUGAT BLAU U. B. LLEFIÀ B C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL LA SAMARRETTA ASFE U16M C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
19:00
UE SANT CUGAT BLANC B.F. CORNELLÀ C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE BQ MANYANET MOLINS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL MANYANET SANT ANDREU C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/04/2024
12:15
UE SANT CUGAT NEGRE BÀSQUET GIRONA U16 VERMELL C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/04/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE SALESIANS SABADELL C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUETPIASABADELL A C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/04/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLANC CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/04/2024
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE TENEA - CB ESPARREGUERA SUPER COPA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/04/2024
18:00
UE SANT CUGAT GROC CREU ALTA SABADELL BLAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT 2009 CB REGINA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
28/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT BLANC CB MANYANET LES CORTS VERD C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL UE MATARO - PRBM C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
06/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL QBASKET SANT CUGAT TARONJA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
06/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB BASQUET VILATORRADA A C. T. U12 - MINI MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
06/04/2024
13:30
UESCOLETA ESCOBOL BSGR ESCOBOL INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
07/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLAU CLUB BÀSQUET ALISOS C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
07/04/2024
17:45
UE SANT CUGAT GROC CB PEDAGOGIUM B C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
07/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT BLANC LESTONNAC A- 2006 C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE PAIDOS-ASFE U12F VERD C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL JESUÏTES CASP C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/04/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLANC C.B. PRAT - MONTIBELLO C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLAU REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/04/2024
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
14/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. LLIÇA DE VALL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL UER PINEDA DE MAR B C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE CB REGINA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE BQ MANYANET MOLINS A C. T. U12 - MINI MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL LIMA-HORTA BÀSQUET C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/04/2024
10:30
UESCOLETA CN TERRASSA VERMELL ESCOBOL INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLANC C.E. MARISTES RUBÍ C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/04/2024
13:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. CORBERA NEGRE C. T. U12 - MINI MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLAU C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/04/2024
17:45
UE SANT CUGAT BLANC BASQUET MOLINS C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
21/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA A C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
27/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB MANYANET LES CORTS GROC C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
27/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT BLAU C.B. LLINARS C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
27/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 C. T. U12 - MINI MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
28/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL ELS MONJOS BC C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
28/04/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
28/04/2024
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (ESCOLA VIARÓ)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
07/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL LLUÏSOS DE GRÀCIA B C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
07/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE CB MATADEPERA TARONJA C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
07/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLANC ESCOLAPIS SARRIA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
14/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT BLAU CN CALDES A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
14/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT BLAU SANT GERVASI 1 C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
14/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT 2009 NOU BÀSQUET OLESA C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
21/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL ESCOLA IPSI 13 C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
21/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL CB MANYANET LES CORTS GROC C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
21/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE JET TERRASSA U10 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (C.E.I.P. CATALUNYA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
07/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB GRANOLLERS 1 C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
07/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRBF C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
07/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLANC CADIAUTO BÀSQUET BERGA C. T. U12 - MINI FEMENÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
13/04/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLANC BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
13/04/2024
17:30
UE SANT CUGAT VERD C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - BLANC C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
13/04/2024
19:00
UE SANT CUGAT BLAU ALZINA-CEISSA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
14/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT BLAU UE BARBERA B C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
14/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT GROC GEFF CBSAPS-SDE A C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
14/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL ELS MONJOS BC C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
14/04/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLANC CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
28/04/2024
09:00
UE SANT CUGAT BLAU CB PARETS 2 C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
28/04/2024
10:30
UE SANT CUGAT VERD CB GUINARDÓ MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
28/04/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLAU PETIT QUIXAL - CB LLÍVIA PUIGCERDÀ C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/04/2024
09:00
LESTONNAC- 2010 UE SANT CUGAT BLANC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
06/04/2024
09:00
C.B.CASTELLAR MASC UE SANT CUGAT BLAU C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
06/04/2024
09:00
AE LES CORTS-UBAE UE SANT CUGAT VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ A.E. LES CORTS
TRAV.DE LES CORTS 252-254
06/04/2024
09:00
CB SENTMENAT UE SANT CUGAT BLAU C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
06/04/2024
09:00
CB PREMIA DE DALT UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
06/04/2024
10:30
SFERIC 2013 BLANC MAXCOLCHON UE SANT CUGAT BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
06/04/2024
10:30
CB TONA 1 UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
06/04/2024
10:45
LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER UE SANT CUGAT BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT JOSEP OBRER
AV. TOMAS GIMENEZ, S/N
06/04/2024
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE UE SANT CUGAT BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/04/2024
12:00
SANT IGNASI UE SANT CUGAT BLAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
06/04/2024
12:00
CLUB BÀSQUET ARGENTONA UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA
CTRA. VILASSAR, S/N
06/04/2024
12:30
BBA CASTELLDEFELS 2009M UE SANT CUGAT BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
06/04/2024
12:45
BASQUET SAFA CLAROR 3 UE SANT CUGAT GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
06/04/2024
13:00
BASQUET SANT PERE FEMENI UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
06/04/2024
13:30
C.E SANT NICOLAU 2 UE SANT CUGAT 2009 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
06/04/2024
17:45
CB CERDANYOLA AL DIA B UE SANT CUGAT VERMELL C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
06/04/2024
17:45
BÀSQUET MANRESA VERMELL UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
06/04/2024
19:00
CE SAGRAT COR DIPUTACIO UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
06/04/2024
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A UE SANT CUGAT NEGRE SUPER COPA MASCULINA PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
07/04/2024
09:00
BC SANT JOAN DESPÍ B UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
07/04/2024
09:00
E.B. ROSELLA VERMELL UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U12 - MINI MASCULÍ POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
07/04/2024
11:00
CLUB NATACIÓ SABADELL C UE SANT CUGAT VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
07/04/2024
12:00
PAIDOS-ASFE U13F BLANC UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
07/04/2024
12:15
AEC COLLBLANC UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
07/04/2024
12:15
CB GRANOLLERS 1 UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
07/04/2024
12:30
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET NEGRE UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA
AVGDA MAS CLARA S/N
07/04/2024
12:30
CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M UE SANT CUGAT 2007 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
07/04/2024
16:00
NOU BÀSQUET OLESA UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
07/04/2024
16:00
C.B. LLINARS UE SANT CUGAT BLAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
13/04/2024
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
13/04/2024
09:30
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
13/04/2024
09:30
MARCEL CUNILL ASSEGURANCES - CB ARTÉS UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
13/04/2024
09:30
BÀSQUET PÀLCAM B UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
13/04/2024
11:00
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
13/04/2024
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
13/04/2024
12:15
FEMENÍ OSONA NEGRE - OVA PROJECTS UE SANT CUGAT BLANC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
13/04/2024
12:30
CB VILANOVA DEL VALLÈS - BLAU UE SANT CUGAT BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
13/04/2024
13:30
CLUB NATACIO TERRASSA 1 UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
13/04/2024
16:00
U13 C.E SANT NICOLAU UE SANT CUGAT 2011 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
13/04/2024
16:00
CEB. SANT JORDI BLANC UE SANT CUGAT GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
13/04/2024
20:00
ESCOLAPIS SARRIA UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
14/04/2024
09:00
CB SANT JOSEP A UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS
AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N
14/04/2024
10:30
JAC SANTS BARCELONA B UE SANT CUGAT NEGRE 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
14/04/2024
10:30
ZIGA ZAGA VILÀBASQUET VILADECANS UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
14/04/2024
11:30
JOVENTUT LES CORTS VERD UE SANT CUGAT GROC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/04/2024
16:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA B UE SANT CUGAT BLANC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
14/04/2024
17:30
S.A. SÚRIA UE SANT CUGAT BLANC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
14/04/2024
17:30
CB VILA DE MONTORNÈS UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ NOU PAVELLO MONTORNES
C/ CASTANYERS 5
20/04/2024
09:00
SANT GABRIEL RIPOLLET UE SANT CUGAT GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
20/04/2024
09:00
CB BELLVITGE - JOAN XXIII UE SANT CUGAT VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E. JOAN XXIII
NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110
20/04/2024
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA 1 UE SANT CUGAT BLAU C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
20/04/2024
09:00
CB MANYANET LES CORTS GROC UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
20/04/2024
09:00
CB GRANOLLERS 1 UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
20/04/2024
09:45
EL SOCIAL-BÀSQUET UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ C.S.C. BASQUET
FONT VELLA, 40
20/04/2024
10:00
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA UE SANT CUGAT BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
20/04/2024
10:30
CB PREMIA DE DALT UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
20/04/2024
10:30
C.E.B. PALLEJÀ NEGRE UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
20/04/2024
10:30
CARBOGARDEN-AECAM MALGRAT UE SANT CUGAT BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
20/04/2024
10:45
EL CÍRCOL B UE SANT CUGAT BLAU C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
20/04/2024
11:30
BASQUET SANT PERE A UE SANT CUGAT 2009 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/04/2024
15:45
F.C. MARTINENC BÀSQUET A UE SANT CUGAT NEGRE SUPER COPA MASCULINA PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
20/04/2024
15:45
CEJ L'HOSPITALET UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
20/04/2024
16:00
C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
20/04/2024
16:00
UB SANT ADRIA BLAU UE SANT CUGAT BLANC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
20/04/2024
17:45
LLUÏSOS DE GRÀCIA A UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
20/04/2024
19:30
BASQUET SANT PERE UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
20/04/2024
19:45
BASKET ALMEDA UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
21/04/2024
09:00
QBASKET SANT CUGAT BLAU UE SANT CUGAT BLAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
21/04/2024
12:00
CB ARTÉS UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
21/04/2024
12:15
CB GRANOLLERS 2 UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
21/04/2024
12:30
LA SALLE MANRESA 1 UE SANT CUGAT 2007 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
21/04/2024
12:30
BASKET ESPLUGUES UE SANT CUGAT BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ NOU CAN VIDALET
C/ DELS CEDRES, S/N
21/04/2024
16:00
SHAD CB MOLLET B UE SANT CUGAT VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
21/04/2024
17:45
JOVENTUT BADALONA 1 UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
24/04/2024
20:00
BASQUET-CEISSA UE SANT CUGAT BLAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO COTXERES BORBO
RAMON ALBO, 41-57 (NOU BARRIS)
27/04/2024
08:45
BASQUETPIASABADELL UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
27/04/2024
10:30
LLAVANERES FEMENÍ MARESME 2015 UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
27/04/2024
10:45
U. B. LLEFIÀ B UE SANT CUGAT BLANC C. T. U12 - MINI FEMENÍ POLIESPORTIU LLEFIA
DR. BASSOLS, 109-119
27/04/2024
11:00
JOVENTUT BADALONA 2 UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ MAGIC BADALONA
CONCORDIA, 1
27/04/2024
12:00
CB SENTMENAT UE SANT CUGAT GROC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO CAN SORTS
ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS
27/04/2024
12:00
CREU ALTA SABADELL 1 UE SANT CUGAT BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
27/04/2024
12:15
GEFF CBSAPS- SDE A UE SANT CUGAT BLANC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
27/04/2024
12:15
CB GAVÀ 11 UE SANT CUGAT BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO CAN TINTORE
RAMBLA POMPEU FABRA, 144
27/04/2024
12:15
FEMENÍ OSONA 2012 - OVA PROJECTS UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
27/04/2024
12:30
UNIO ESPORTIVA BARBERA UE SANT CUGAT 2011 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
27/04/2024
12:30
SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -MNF UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/04/2024
16:00
BASKET ESPLUGUES B UE SANT CUGAT BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
27/04/2024
19:15
F.C. MARTINENC BÀSQUET B UE SANT CUGAT NEGRE 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
27/04/2024
19:15
CB SOLSONA U16M A UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
27/04/2024
19:30
CB CERDANYOLA AL DIA A UE SANT CUGAT 2007 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
28/04/2024
09:30
CB LA GARRIGA 2008 UE SANT CUGAT BLAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
28/04/2024
10:30
C.E SANT NICOLAU 1 UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
28/04/2024
10:30
CLUB BÁSQUET MASQUEFA UE SANT CUGAT BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MASQUEFA
ROGELIO ROJO, S/N
28/04/2024
16:00
CB CERVERA MOBEL LINEA UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAVELLO FRANCESC DOMENECH PUIG DE CERVERA
CARRETERA DE GUISSONA, S/N
28/04/2024
18:00
C.B. MARTORELL B UE SANT CUGAT BLANC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
28/04/2024
18:00
C.E.B. SANT JORDI ROSA UE SANT CUGAT BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)