Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL CLUB BÀSQUET SANT CELONI U9M C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
02/03/2024
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE CB CASTELLBISBAL C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
02/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT GROC C.E SANT NICOLAU 3 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
02/03/2024
13:30
UESCOLETA BASQUET SANT PERE ESCOBOL ESCOBOL INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
03/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
03/03/2024
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL MARISTES ADEMAR 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
03/03/2024
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL BC TECLA SALA C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
09/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE MANRESA CBF U12 C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
09/03/2024
10:30
UE SANT CUGAT BLANC CB CASTELLBISBAL GROC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
09/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE QUALITY CLIMA CB SANTA PERPETUA C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
09/03/2024
13:30
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUETPIASABADELL A C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
10/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLAU CE VILA OLÍMPICA C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
10/03/2024
17:30
UE SANT CUGAT BLANC CB MANLLEU - ESQUIROL (U11M) C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
10/03/2024
19:15
UE SANT CUGAT NEGRE BOSCO HORTA C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE EUROFITNESS CB VILADECANS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/03/2024
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL CREU ALTA SABADELL 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE JOVENTUT BADALONA B C. T. U12 - MINI FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
16/03/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLANC VILABÀSQUET VILADECANS TARONJA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
17/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE BÀSQUET PRATENC - LISANT C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
17/03/2024
17:45
UE SANT CUGAT VERMELL CB MATADEPERA TARONJA 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
17/03/2024
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE C.B.COLL C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE VILABÀSQUET VILADECANS C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/03/2024
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL BC TECLA SALA BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/03/2024
12:15
UE SANT CUGAT VERMELL CHIRINGUITO IGUANA - BBA CASTELLDEFELS 2006M C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB NATACIO TERRASSA A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/03/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE CB SANT JOSEP A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/03/2024
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL CLUB NATACIÓ SABADELL B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLANC BC TECLA SALA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/03/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLAU UE.MONTGAT C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/03/2024
16:30
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL A SUPER COPA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/03/2024
18:15
UE SANT CUGAT 2009 LA SALLE MANRESA B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT 2011 BÀSQUET MANRESA B C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2024
10:45
UE SANT CUGAT NEGRE BASKET ALMEDA C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2024
12:15
UE SANT CUGAT VERMELL UE MATARO FM - CGF C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CNB VILANOVA AKO JF C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE SABADELL BQ VALLÈS U16F C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2024
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE BASQUET CANYELLES 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLANC BÀSQUET PIERA A 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2024
13:30
UE SANT CUGAT GROC VILABÀSQUET VILADECANS BLANC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLANC C.B.COLL - GROC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CLUB NATACIO TERRASSA A C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2024
17:30
UE SANT CUGAT VERD A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - C. T. U12 - MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2024
17:30
UE SANT CUGAT BLANC C.B. PRAT - MONTIBELLO A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2024
19:00
UE SANT CUGAT BLANC JOVENTUT SANT VICENÇ C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2024
19:00
UE SANT CUGAT BLANC AEC COLLBLANC BLAU C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT BLAU BASQUETPIASABADELL B C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2024
10:45
UE SANT CUGAT VERMELL BASKET ESPLUGUES A C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2024
12:30
UE SANT CUGAT 2007 CB SANTA COLOMA B C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE MATARÓ PARC BOET C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2024
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE CB TARRAGONA C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2024
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL UNIO ESPORTIVA BARBERA B C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB SANT JOSEP A C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLAU CB IMMA C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2024
16:15
UE SANT CUGAT NEGRE BARICENTRO BARBERA SUPER COPA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2024
18:00
UE SANT CUGAT BLAU C.B. MOLLET B C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2024
18:00
UE SANT CUGAT BLANC CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2024
19:30
UE SANT CUGAT 2009 SABADELL BQ VALLÈS 1 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2024
19:30
UE SANT CUGAT BLANC CB VILADECANS VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/03/2024
19:20
UE SANT CUGAT NEGRE LLAVANERES MARESME 2008 C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/03/2024
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE MANRESA CBF U16 C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB SANT JOSEP B C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/03/2024
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. BEGUES C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (ESCOLA VIARÓ)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL ACADÈMIA SAMÀ VILANOVA U11F C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
03/03/2024
10:30
UE SANT CUGAT BLAU CLUB BÀSQUET PUIG-REIG C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
03/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE FARMÀCIA GUARC - CB ESPARREGUERA NEGRE C. T. U12 - MINI MASCULÍ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
10/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL VEDRUNA GRÀCIA NEGRE C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
10/03/2024
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB NATACIÓ SABADELL C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
10/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT BLANC UE BÀSQUET MARTORELLES C. T. U12 - MINI FEMENÍ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
17/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT BLANC CLUB BÀSQUET SANT CELONI U11M C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
17/03/2024
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE LA VALLALTA BC BLANC C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2
17/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL F.C. MARTINENC BÀSQUET B C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY ESCOLA VIARÓ
AV. ALCALDE BARNILS, 2

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (C.E.I.P. CATALUNYA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
16/03/2024
16:00
UE SANT CUGAT BLANC SANT GABRIEL RIPOLLET C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
16/03/2024
17:30
UE SANT CUGAT VERD CB LES FRANQUESES VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
16/03/2024
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB PEDAGOGIUM A C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
17/03/2024
09:00
UE SANT CUGAT BLAU CREU ALTA SABADELL VERMELL C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
17/03/2024
10:30
UE SANT CUGAT GROC JOVENTUT LES CORTS MINI GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
17/03/2024
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL BASQUET SANT PERE 2N ANY C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
17/03/2024
13:30
UE SANT CUGAT BLAU LA VALLALTA BC LILA C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2024
09:00
CE VILA OLÍMPICA UE SANT CUGAT BLAU C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
02/03/2024
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U12 - MINI MASCULÍ C.E.M. CAN CASABLANQUES - Pista Nova
C/ PRIORAT s/n
02/03/2024
09:00
LA SALLE MANRESA B UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/03/2024
09:15
C.B GRUP BARNA BLANC UE SANT CUGAT BLANC C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY ESCOLA RAMBLETA DEL CLOT
ARAGON, 620
02/03/2024
10:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET A UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
02/03/2024
10:30
PRYSMIAN-CB SANTA PERPETUA UE SANT CUGAT BLAU C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
02/03/2024
10:30
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC UE SANT CUGAT BLANC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS 17
02/03/2024
10:45
C.B. VALLIRANA UE SANT CUGAT BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL DE LA BARQUERA
C/ MIQUEL DE BATLLE, 27
02/03/2024
11:00
C.E GELIDA UE SANT CUGAT BLANC C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL GELIDA
MONTCAU, S/N
02/03/2024
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER BLANC UE SANT CUGAT VERD C. T. U12 - MINI MASCULÍ COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
02/03/2024
11:45
LA SALLE MANRESA 1 UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
02/03/2024
12:00
CB ABRERA UE SANT CUGAT BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
02/03/2024
12:00
F.C. MARTINENC BÀSQUET B UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
02/03/2024
12:00
CB TORELLÓ MFN - CUIDA'T ESTÈTICA UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
02/03/2024
12:30
CB,CIUTAT VELLA UE SANT CUGAT BLANC C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
02/03/2024
12:30
C.B.COLL - GROC UE SANT CUGAT GROC C. T. U12 - MINI MASCULÍ PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
02/03/2024
13:30
CLUB BASQUET SANTA PERPETUA A UE SANT CUGAT BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
02/03/2024
13:30
GRAMENET BC TARONJA UE SANT CUGAT BLANC C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
02/03/2024
15:45
JAC SANTS BARCELONA U17 UE SANT CUGAT 2007 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
02/03/2024
16:30
S.E. SANT MEDIR UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ POLIESPORTIU SANT MEDIR
PASSATGE TOLEDO, 12-14
02/03/2024
16:30
SFERIC 08 BLANC UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO S.F.E.R.I.C.
FARADAY, 33 - 41
02/03/2024
17:15
C.B. NAVÀS B UE SANT CUGAT BLANC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
03/03/2024
09:00
CB.CANET UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL CANET DE MAR
CATALUNYA, S/N
03/03/2024
10:45
LA SALLE MANRESA 1 UE SANT CUGAT 2011 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
03/03/2024
10:45
C.B.VILASSAR DE MAR 1984 VERD UE SANT CUGAT BLANC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
03/03/2024
11:00
CÀMPING BIANYA ROSER C UE SANT CUGAT NEGRE 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
03/03/2024
11:00
CB TARRAGONA UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT TARRAGONA - PAVELLO DEL SERRALLO
JOSEP CATALA I RUFA S/N
03/03/2024
11:15
TGN BÀSQUET O8A UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
03/03/2024
12:30
LLAVANERES MARESME UE SANT CUGAT BLAU C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES
AV. SANT ANDREU, 92
03/03/2024
13:15
JOVENTUT LES CORTS UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
04/03/2024
19:00
SALESIANS SABADELL UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ COL. S. JOAN BOSCO (SALESIANS)
AV. DON BOSCO, S/N
09/03/2024
09:00
C.B. MOLLET C UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/03/2024
09:00
BBA CASTELLDEFELS 11-12F UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
09/03/2024
09:15
BÀSQUET MANRESA BLAU UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
09/03/2024
09:30
BÀSQUET PÀLCAM B UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
09/03/2024
10:30
SANT GABRIEL RIPOLLET BLANC UE SANT CUGAT GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
09/03/2024
10:30
A.E. MINGUELLA - DRIVIM UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO POMAR
CTRA. DE POMAR, S/N
09/03/2024
10:30
C.E SANT NICOLAU GRANA UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U12 - MINI MASCULÍ MÀGIC LAU
JARDI, 72-74
09/03/2024
11:00
CEB SANT JORDI ROSA UE SANT CUGAT BLAU C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
09/03/2024
12:30
EMBOTITS PEDRAGOSA ACB PALAU UE SANT CUGAT BLAU C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ PAVELLO MARIA VICTOR
P. CARRERADA, 55
09/03/2024
15:45
JAC SANTS BARCELONA U18 UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
09/03/2024
19:30
U.E. HORTA UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
09/03/2024
19:30
LA SALLE MANRESA B UE SANT CUGAT VERMELL C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
10/03/2024
09:15
CB LA SALLE HORTA UE SANT CUGAT BLANC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
10/03/2024
10:30
UE.MONTGAT - NEGRE UE SANT CUGAT 2007 C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
10/03/2024
11:00
CB LA SALLE HORTA UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
10/03/2024
12:00
CB MATADEPERA TARONJA UE SANT CUGAT 2009 C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
10/03/2024
12:30
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
10/03/2024
16:00
BARPE BUILDING - BBA CASTELLDEFELS 2006F UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER
RAMBLA BLAS INFANTE, 23
10/03/2024
16:15
BASQUETPIASABADELL UE SANT CUGAT VERMELL 2A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
10/03/2024
17:30
CBU LLORET SAMBA HOTELS UE SANT CUGAT NEGRE SUPER COPA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
10/03/2024
17:45
BASQUET TERESIANES UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
16/03/2024
09:00
SANT IGNASI UE SANT CUGAT BLANC C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/03/2024
09:00
C.B. NAVAS UE SANT CUGAT NEGRE C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ PAVELLO MUNICIPAL DE NAVAS
PAU CASALS, S/N
16/03/2024
09:00
A.E. MINGUELLA B - DRIVIM UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY POLIESPORTIU CASAGEMAS - ALBERT ESTEVE
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
16/03/2024
09:00
BC SANT JOAN DESPI B UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
16/03/2024
11:00
CB ARTÉS NEGRE UE SANT CUGAT BLANC C. T. U12 - MINI FEMENÍ PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
16/03/2024
11:15
EL SOCIAL-BÀSQUET UE SANT CUGAT BLAU C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ C.S.C. BASQUET
FONT VELLA, 40
16/03/2024
11:45
JAC SANTS BARCELONA U13 2 UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ POLIESPORTIU LA SAGI
ROGER 52
16/03/2024
12:00
SANT IGNASI VERMELL UE SANT CUGAT GROC C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ COL.LEGI SANT IGNASI
GENERAL VIVES 34
16/03/2024
12:30
AB PREMIÀ UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U11 - MINI FEMENÍ 1R. ANY PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
16/03/2024
16:00
VIROLAI UE SANT CUGAT BLANC C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
16/03/2024
16:00
GRAMENET BC TARONJA UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
16/03/2024
17:30
CB SOLSONA UE SANT CUGAT BLANC 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ PAVELLO D'ESPORTS SOLSONA
JOAQUIM BLUME, S/N
16/03/2024
17:45
AEC COLLBLANC UE SANT CUGAT BLAU C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
16/03/2024
17:45
CB. CORNELLÀ A UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U16 - CADET FEMENÍ PREFERENT PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
17/03/2024
09:00
ABADEN UE MATARÓ - IBM UE SANT CUGAT 2011 C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
17/03/2024
09:00
JAC SANTS BARCELONA U14 2 UE SANT CUGAT VERMELL C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL
PARC ESPANYA INDUSTRIAL
17/03/2024
10:30
CLUB BÀSQUET CAN PARELLADA 2 UE SANT CUGAT GROC C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ PAVELLO CAN PARELLADA
C/ EUROPA S/N JUNT CAMP FUTBOL
17/03/2024
10:30
QBASKET SANT CUGAT BLAU UESCOLETA ESCOBOL INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
17/03/2024
10:45
CB.CIUTAT VELLA UE SANT CUGAT VERMELL C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL A-1 CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
17/03/2024
16:00
MATARÓ PARC BOET 2010 UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
17/03/2024
18:30
DOMINIQUES BARCELONA UE SANT CUGAT NEGRE 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ COL.LEGI MAJOR SANT JORDI
RICARD ZAMORA 4-8
21/03/2024
21:15
CB SANTPEDOR UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
24/03/2024
17:45
SESE A UE SANT CUGAT NEGRE C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6