Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT VERMELL SABADELL SUD - C.N. SABADELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/03/2019
12:30
UE SANT CUGAT BLANC HIMESA SALLENT A C.C. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/03/2019
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.E. SANT NICOLAU C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/03/2019
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE 100 ANYS PLOMS SALLE REUS A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
02/03/2019
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL QBASKET SANT CUGAT 1 C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
03/03/2019
12:45
UE SANT CUGAT NEGRE NOU BÀSQUET OLESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. LLIÇA D'AMUNT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2019
12:30
UE SANT CUGAT BLANC A.E. MIREIA-MONTGAT C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2019
18:00
UE SANT CUGAT NEGRE MARQUÈS CB LLEIDA C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
09/03/2019
21:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. NAVAS C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2019
09:15
UE SANT CUGAT VERMELL C.E.B. SANT JORDI BLAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT NEGRE F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2019
12:30
UE SANT CUGAT BLAU F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2019
16:00
UE SANT CUGAT VERD GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2019
16:00
UE SANT CUGAT BLAU CREU ALTA SABADELL VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
10/03/2019
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/03/2019
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE THE CORNER-C.B. CORNELLÀ A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
15/03/2019
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE BARÇA LASSA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2019
12:30
UE SANT CUGAT NEGRE IGUANA GRUP BBA 2006 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2019
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE BARÇA LASSA B C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2019
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE C. B. CANTAIRES TORTOSA COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2019
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL BODEGAS SOMMOS PEÑA FRAGATINA C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
16/03/2019
21:00
UE SANT CUGAT BLANC BAR MAIKEL PUJOLET C.C. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2019
09:30
UE SANT CUGAT VERD CB MANLLEU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. CORBERA C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
17/03/2019
12:45
UE SANT CUGAT NEGRE BASQUETPIASABADELL BLAU C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/03/2019
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT BLANC C.B. VILATORRADA - BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/03/2019
12:30
UE SANT CUGAT BLANC ESCOLA THAU C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/03/2019
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE SEDIS ESQUITX C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/03/2019
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE GRAMENET BC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/03/2019
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE LLUISOS DE GRACIA A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/03/2019
09:15
UE SANT CUGAT VERMELL COALCI - C.B. SANT JOSEP B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE - KIA INTEGRAL CAR C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/03/2019
12:30
UE SANT CUGAT VERD C.B. BEGUES C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/03/2019
16:00
UE SANT CUGAT BLAU C.B. RIPOLLET - TALLERES HERMACAR C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/03/2019
16:00
UE SANT CUGAT BLAU C.B.VILADECAVALLS NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
24/03/2019
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL LA NOTTA BÀSQUET BERGA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT NEGRE C.B. SANT PERE - LEO BOECK C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/03/2019
12:30
UE SANT CUGAT VERMELL SANT GERVASI 1 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/03/2019
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB CERDANYOLA AL DIA A C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/03/2019
17:45
UE SANT CUGAT NEGRE BASQUET MOLINS A COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/03/2019
19:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.E.B. SANT JORDI C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/03/2019
21:00
UE SANT CUGAT BLANC S.A. SURIA B C.C. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
31/03/2019
09:30
UE SANT CUGAT TARONJA UE BARBERA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
31/03/2019
11:00
UE SANT CUGAT VERMELL CB PRAT-AIGUES DEL PRAT A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
31/03/2019
12:30
UE SANT CUGAT VERMELL ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
09/03/2019
10:30
UE SANT CUGAT BLANC IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
09/03/2019
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/03/2019
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL C.B. CIUTAT VELLA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
30/03/2019
10:30
UE SANT CUGAT GROC A.E.S.E. B C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (C.E.I.P. CATALUNYA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
31/03/2019
10:45
UE SANT CUGAT VERMELL BÀSQUET SANT BOI C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
02/03/2019
10:30
SINORCELL - CB IGUALADA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESPORTIU LES COMES
CARLES RIBA S/N
02/03/2019
10:30
CB TONA - OSONA SUD 2 UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL D'HOSTALETS
POLIGON LA BOBILA
02/03/2019
16:00
EPSA A UE SANT CUGAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B C.E.M. RAVAL - CAN RICART
SANT OLEGUER. 10
02/03/2019
16:00
A. BÀSQUET BUFALÀ UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
02/03/2019
16:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
03/03/2019
11:00
C.B. SANT PERE VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
03/03/2019
12:30
BASKET ALMEDA 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
03/03/2019
18:00
C.E. SANT NICOLAU A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
09/03/2019
09:00
CREU ALTA SABADELL 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
09/03/2019
09:00
C.B. LA MERCÈ UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL MARTORELL
AV. FELIX DURAN I CANYAMERES,1
09/03/2019
09:00
CREU ALTA SABADELL BLAU UE SANT CUGAT TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
09/03/2019
10:00
LESTONNAC A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL.LEGI LESTONNAC
PAU CLARIS 123
09/03/2019
11:00
IMAN CB MATADEPERA TARONJA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
09/03/2019
11:00
C.B. NOU BADIA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. INST.ESP. BADIA DEL VALLES
VIA DE LA PLATA S/N
09/03/2019
16:00
C.B. LLINARS UE SANT CUGAT VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL LLINARS
AV. EUROPA DE LES NACIONS S/N
09/03/2019
17:45
MARTISA C.B. SANTPEDOR UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
10/03/2019
10:30
SALLE PLOMS REUS 01 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. REUS - PAVELLO JOAN SIROLLA
AVINGUDA MARIA FORTUNY, 5
10/03/2019
12:00
ASSOCIACIÓ VILABÀSQUET V UE SANT CUGAT BLANC C.C. SENIOR A MASCULI. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
10/03/2019
17:30
BASQUET FEMENI CORNELLA - MASCULI UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL RIERA
FRANCESC MORAGAS, 3-9
10/03/2019
17:45
CLUB NATACIO TERRASSA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
10/03/2019
19:00
C.B. CASTELLAR A UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
16/03/2019
09:00
C.B. SANTPEDOR UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MPAL. DE SANTPEDOR RAFA MARTINEZ
CTRA NAVARCLES, S/N
16/03/2019
12:00
C. JOVENTUT BADALONA 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/03/2019
12:30
CAL XIRRICLÓ CB BALAGUER A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
16/03/2019
18:30
Q2 CONSULTORS CB BALAGUER UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLÓ 1R D'OCTUBRE
C/ URGELL, 96
16/03/2019
19:30
CB ARTÉS UE SANT CUGAT VERMELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO ESPORTIU D'ARTES
BARCELONA, S/N
17/03/2019
17:00
B.C. TECLA SALA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI TECLA SALA
TECLA SALA, 18
23/03/2019
09:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULI INTERTERRITORIAL C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
23/03/2019
09:00
BÀSQUET SITGES B UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
23/03/2019
09:00
COL·LEGI L'AVE MARIA UE SANT CUGAT TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE ESPORTIU LES BASSES
CINTAIRES, 30-32
23/03/2019
09:00
C.B. CALELLA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
23/03/2019
09:30
F.C. MARTINENC BÀSQUET B UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO
TELEGRAFOS, 31-45
23/03/2019
10:30
CGTPLUS - C.B. ESPARREGUERA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37
23/03/2019
10:30
COL·LEGI IMMACULADA CONCEPCIÓ UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COL. IMMACULADA CONCEPCIO
VALENCIA, 252
23/03/2019
11:00
U.E. CLARET UE SANT CUGAT VERMELL C.T. PRE-INFANTIL MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
23/03/2019
13:00
U.E. HORTA UE SANT CUGAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
23/03/2019
16:00
AUTOCARS SALVIA MARISTES LLEIDA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MARISTES MONTSERRAT DE LLEIDA
AV. DE MADRID, 40
23/03/2019
16:30
BARBERA TEAM VALUES B UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. POLIESPORTIU CAN SERRA
PASSEIG DR. MORAGAS, 112
23/03/2019
18:00
CANOVELLES BC UE SANT CUGAT VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL TAGAMANENT
DIAGONAL, S/N
24/03/2019
11:00
CB VILA DE MONTORNÈS 2 UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO NOU PAVELLO MONTORNES
C/ CASTANYERS S/N
24/03/2019
12:30
CÍRCOL COTONIFICI BADALONA UE SANT CUGAT NEGRE COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
24/03/2019
16:00
BASQUET CARDONA UE SANT CUGAT BLANC C.C. SENIOR A MASCULI. PAV. MUNICIPAL CARDONA
CRTA. D' EL MIRACLE, S/N
24/03/2019
16:00
C.B. NOU ESPLUGUES UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
24/03/2019
19:00
QBASKET FEMENÍ SANT CUGAT NEGRE UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
30/03/2019
09:00
CB SAGRAT COR DIPUTACIO UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
30/03/2019
09:00
C.E.B. NAVARCLES UE SANT CUGAT BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE NAVARCLES
JOAQUIM BLUME S/N
30/03/2019
12:30
JESUITES CASP UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO COL.LEGI CASP
ROGER DE LLURIA, 19
30/03/2019
16:15
ODENA CLUB BASQUET UE SANT CUGAT VERMELL C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU MUNICIPAL ODENA
PLAÇA MESTRE VILAVELL S/N
30/03/2019
17:30
CB GRANOLLERS 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
31/03/2019
10:00
U.B. SANT ADRIÀ 2 UE SANT CUGAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
31/03/2019
11:00
DENTAL MANRESA LA SALLE A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL COL.LEGI LA SALLE MANRESA
LA PAU, S/N
31/03/2019
12:00
BÀSQUET SANT BOI B UE SANT CUGAT VERD C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C PAVELLO CAN MASALLERA
VIDUA VIVES, 14-16
31/03/2019
17:30
C.E. MARISTES RUBÍ GROC UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO MARISTES RUBI
CA N'ORIOL, 25
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD