Calendari Mensual Club

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/02/2022
10:00
UE SANT CUGAT 2009 BC MORABANC ANDORRA BLAU C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE SESE A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/02/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE TGN BÀSQUET 1 C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/02/2022
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE UE.MONTGAT C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
05/02/2022
20:30
UE SANT CUGAT VERMELL CB REGINA CARMELI CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL CENTRE CATÒLIC L'H B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/02/2022
16:00
UESC LOCKOUT GERB BASQUET C.C. 3x3 Sènior Femení TGO DX PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/02/2022
16:20
UESC LOCKOUT BC ALMENAR C.C. 3x3 Sènior Femení TGO DX PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/02/2022
17:30
UESC LOCKOUT CB VILA DE MONTORNÈS 1 C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/02/2022
17:50
UESC LOCKOUT UE MATARÓ C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
06/02/2022
19:00
UE SANT CUGAT NEGRE ADVISORIA MATARÓ MARESME 1 C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/02/2022
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL CE.THAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/02/2022
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE COALCI - CB SANT JOSEP A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE MARISTES ADEMAR C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/02/2022
16:00
UE SANT CUGAT NEGRE MATARÓ PARC MARESME BOET 2008 C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
12/02/2022
20:30
UE SANT CUGAT BLANC VILABÀSQUET VILADECANS BLAU C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE BC FONTAJAU IN2IN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/02/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CLUB NATACIO TERRASSA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/02/2022
16:00
UE SANT CUGAT 2007 SESE B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
13/02/2022
18:45
UE SANT CUGAT NEGRE F.C. MARTINENC BÀSQUET LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/02/2022
10:30
UE SANT CUGAT 2009 JAC SANTS BARCELONA B C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT VERMELL AE MVP CERVELLÓ C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/02/2022
16:00
UE SANT CUGAT 2005 52MOMENTS CBS B C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/02/2022
17:30
UE SANT CUGAT VERMELL CBLLV - JUNIOR M C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/02/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL EL CÍRCOL A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
19/02/2022
20:30
UE SANT CUGAT VERMELL CB NAVÀS CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE ENVASADOS DISERPACK - C.B.L'HOSPITALET A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/02/2022
16:00
UE SANT CUGAT VERMELL CLUB NATACIO TERRASSA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/02/2022
16:00
UE SANT CUGAT BLANC C.B.COLL GROC C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/02/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE AE MINGUELLA B-DRIVIM C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/02/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLANC CE LA MARINA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/02/2022
19:00
UE SANT CUGAT BLANC CBLLV - CADET F C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
20/02/2022
19:00
UE SANT CUGAT GROC RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
23/02/2022
19:30
UE SANT CUGAT NEGRE CLUB JOVENTUT BADALONA A C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
26/02/2022
17:00
UE SANT CUGAT NEGRE JET BLAU C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N
27/02/2022
18:45
UE SANT CUGAT NEGRE ANAGAN OLIVAR LIGA EBA PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT
C/ JAUME SABAT, S/N

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (INSTITUT LEONARDO DA VINCI)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/02/2022
09:00
UE SANT CUGAT VERMELL BASKET ALMEDA NEGRE C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/02/2022
10:30
UE SANT CUGAT VERD CNB VILANOVA VERD - AKO C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
12/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT BLAU CREU ALTA SABADELL BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/02/2022
16:00
UE SANT CUGAT BLAU DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLANC C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/02/2022
17:30
UE SANT CUGAT BLANC ESCOLA IPSI 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
13/02/2022
19:00
UE SANT CUGAT BLANC VILABÀSQUET VILADECANS C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
19/02/2022
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE A.E. SANT ANDREU NATZARET-A C.T. MINI MASC. INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
19/02/2022
10:30
UE SANT CUGAT VERMELL C.E.B.SANT JORDI BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
19/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT NEGRE FERROLI BÀSQUET RIBES C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/02/2022
17:30
UE SANT CUGAT NEGRE ESPORT BASE DEL PAPIOL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
20/02/2022
19:00
UE SANT CUGAT VERMELL JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20
23/02/2022
19:00
UE SANT CUGAT 2009 C.E.SANT NICOLAU 2 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY INSTITUT LEONARDO DA VINCI
C/ D'ALFONS D'ARAGO, 20

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (C.E.I.P. CATALUNYA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
13/02/2022
09:00
UE SANT CUGAT NEGRE CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD C.T. PRE-MINI MASC. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
13/02/2022
10:30
UE SANT CUGAT NEGRE CB ABRERA C.T. MINI FEM. C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130
13/02/2022
12:00
UE SANT CUGAT BLAU CE VILA OLÍMPICA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.E.I.P. CATALUNYA
CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130

Partits com a LOCAL

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT (PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
20/02/2022
17:40
UESC LOCKOUT BC ALMENAR C.C. 3x3 Sènior Femení TGO DX PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB
C/ LLARI, 17

Partits com a VISITANT

UNIO ESPORTIVA SANT CUGAT

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/02/2022
09:00
EL CÍRCOL UE SANT CUGAT VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
05/02/2022
10:30
CN TARREGA B UE SANT CUGAT 2005 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO CLUB NATACIO TARREGA NOU
C/ VERGE DE MONTSERRAT, S/N
05/02/2022
16:00
C.E. ONYAR UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL PALAU SACOSTA DE GIRONA
JOSEP AGUILERA I MARTI, 2
05/02/2022
16:00
BC MORABANC ANDORRA AUTOESCOLA OLÍMPICA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR MASCULÍ PREFERENT PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA
C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35
05/02/2022
19:30
CLUB DE BASQUET BEGUES UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. PAVELLO JAUME VIÑAS PI
DELS ESPORTS, S/N
06/02/2022
10:45
U.E. CLARET B UE SANT CUGAT 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
06/02/2022
12:45
NAYOX CBF LLEIDA UE SANT CUGAT 2009 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
06/02/2022
13:00
CE VILA OLÍMPICA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
06/02/2022
16:00
NAYOX CBF LLEIDA UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL AGNES GREGORI DE LLEIDA
C/ BARO DE MAIALS, 117
06/02/2022
18:15
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
06/02/2022
19:30
GRAMENET BC GRIS UE SANT CUGAT BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
09/02/2022
20:45
JET BLAU UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESPORTIU CAN JOFRESA
BADALONA, 4
12/02/2022
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
12/02/2022
10:30
CBLLV - CADET F UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LLIÇA DE VALL
PASSEIG DE L'ESGLESIA, S/N
12/02/2022
10:30
FERROLI BÀSQUET RIBES UE SANT CUGAT NEGRE C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO MUNICIPAL S.PERE RIBES
CRISTOFOL MESTRES S/N
12/02/2022
10:30
CE LA MARINA UE SANT CUGAT BLANC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
12/02/2022
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET-A UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
12/02/2022
11:00
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT UE SANT CUGAT GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT
JAUME I, 30
12/02/2022
12:00
JESUÏTES GRÀCIA - KOSTKA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B ESCOLA SANT ESTANISLAU
ANTEQUERA 2-4
12/02/2022
12:00
AEC COLLBLANC UE SANT CUGAT NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
12/02/2022
16:00
BÀSQUET GIRONA U17 UE SANT CUGAT 2005 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLÓ ST EUGENIA MONTFALGARS DE GIRONA
C/ ENRIC MARQUÉS RIBALTA, 12
12/02/2022
18:15
EL CÍRCOL A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
12/02/2022
18:20
UE MATARÓ UESC LOCKOUT C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/02/2022
18:40
CB VILA DE MONTORNÈS 1 UESC LOCKOUT C.C. 3x3 Sènior Masculí TGO DX PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/02/2022
09:00
CB. CORNELLÀ B UE SANT CUGAT 2009 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT
AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL
13/02/2022
09:30
C.B GASSÓ UE SANT CUGAT NEGRE C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL B NOU PAVELLO FRANCESC BARNEDA
TAMARIT, 30
13/02/2022
10:30
C.E.B.SANT JORDI BLANC UE SANT CUGAT VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
13/02/2022
12:00
BÀSQUET SITGES A UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU PINS VENS
AV. JOSEP TARRADELLAS I JOAN
13/02/2022
12:00
CLUB NATACIO TERRASSA A UE SANT CUGAT VERMELL C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET
AV. DE L'ABAT MARCET, 200
13/02/2022
16:00
S.A.SÚRIA UE SANT CUGAT VERMELL C.T. SOTS 21 MASC. NIVELL B PAVELLO JOSEP FABREGA I TORT
SANT JOSEP, S/N
13/02/2022
16:30
NUBEM TELECOM BÀSQUET BERGA UE SANT CUGAT VERMELL CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
13/02/2022
17:45
CLUB JOVENTUT BADALONA A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
16/02/2022
20:45
SANT GERVASI 1 UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
18/02/2022
20:15
ARENES BELLPUIG CB BELLPUIG UE SANT CUGAT VERMELL C.C. SEGONA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL DE BELLPUIG
AV. DE LES GARRIGUES, S/N
19/02/2022
09:00
CB ABRERA UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
19/02/2022
09:00
CREU ALTA SABADELL BLANC UE SANT CUGAT BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
19/02/2022
09:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
19/02/2022
10:30
BASKET ALMEDA NEGRE UE SANT CUGAT VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
19/02/2022
10:45
CNB VILANOVA VERD - AKO UE SANT CUGAT VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
19/02/2022
11:00
CE VILA OLÍMPICA UE SANT CUGAT BLAU C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CLOT DE LA MEL
ANDRADE, 40 (CANT. ESPRONCEDA)
19/02/2022
12:00
NAYOX CBF LLEIDA UE SANT CUGAT VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL BARRIS NORD DE LLEIDA
C/ PRAT DE LA RIBA, 113-115
19/02/2022
16:00
ENVASADOS DISERPACK - C.B.L'HOSPITALET A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. CADET MASCULÍ PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
19/02/2022
16:00
ESCOLA IPSI 07 UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
19/02/2022
16:15
C.B GRUP BARNA VERMELL UE SANT CUGAT 2007 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
19/02/2022
17:45
CB VILADECANS B UE SANT CUGAT BLANC C.T. SENIOR A MASCULI. PODIUM VILADECANSESPORTS JOAN MASGRAU
c/ POMPEU FABRA, 5
19/02/2022
17:45
FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
19/02/2022
17:45
C.B. PREMIÀ DE DALT UE SANT CUGAT BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
19/02/2022
18:45
TEMPLE U.E. HORTA A UE SANT CUGAT NEGRE LIGA EBA U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
20/02/2022
10:45
CEJ L'HOSPITALET A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. JUNIOR FEMENÍ PREFERENT POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
20/02/2022
12:30
DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLANC UE SANT CUGAT BLAU C.T. JUNIOR MASC. NIVELL C I.E.S. FRONT MARITIM
ESPRONCEDA, 18 (CANT. TAULAT)
20/02/2022
17:00
GERB BASQUET UESC LOCKOUT C.C. 3x3 Sènior Femení TGO DX PAVELLO MUNICIPAL ELS GRAUS DE GERB
C/ LLARI, 17
23/02/2022
21:30
CBU LLORET RECREATIVOS LLORET UE SANT CUGAT NEGRE C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO MUNICIPAL EL MOLI DE LLORET DE MAR
AVINGUDA DE RIERAL, S/N
26/02/2022
10:45
SERRA S.E. CASAL VILAFRANCA VERMELL UE SANT CUGAT NEGRE C.C. INFANTIL MASCULÍ PREFERENT PAVELLO JOAN MARQUES
PASSATGE ALCOVER, 3
26/02/2022
12:00
CENG ROS UE SANT CUGAT VERMELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO D'ESPORTS D'ARTESA DE SEGRE
CRTA. MONTSONIS, S/N
27/02/2022
12:15
SESE B UE SANT CUGAT 2005 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/02/2022
12:30
OPEN SPORTS ARENYS BÀSQUET A UE SANT CUGAT NEGRE C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.