Calendari Mensual Club

ASSOCIACIO ESPORTIVA CENTRE CATOLIC MATARO

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO ESPORTIVA CENTRE CATOLIC MATARO (EL CASAL DE LA JOVENTUT)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLF- ALLE GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
05/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.B. ARGENTONA B C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
12/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MGM CREU ALTA SABADELL BLAU C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
12/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MLM UER PINEDA DE MAR A C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
19/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MGF- ALLE CB GRANOLLERS 2-PISOS.COM C.T. MINI FEM. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
26/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MLM ARENYS BÀSQUET BLANC C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
26/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MGM C.E. SANT NICOLAU BLANC C.T. MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N
26/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMLM MATARO PARC BOET 1 C.T. PRE-MINI MASC. EL CASAL DE LA JOVENTUT
PLAZA DE ESPAÑA, S/N

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO ESPORTIVA CENTRE CATOLIC MATARO (CENTRE CATOLIC MATARO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.N. SABADELL A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MBF- ALLE CLUB NATACIÓ CALDES A C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-MAF- ALLE BARÇA CBS BLAU C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-ILF MAS DE SANT LLEÍ - CBVV C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
05/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ-CGM CLUB JOVENTUT BADALONA 3 C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
06/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMBM C.B. ARGENTONA A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MBM SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-IGM U.E. MONTGAT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMAM CB GRANOLLERS 1-LAPAFIL C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-PIM CB LES FRANQUESES VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ-PMBM CONDORCHEM - AB PREMIA A C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
12/10/2019
19:00
U.E. MATARÓ-IGF CASA MIRÓ - C.B. ARGENTONA C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
13/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMLM A.B. RONÇANA C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
13/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE ADVISORIA BOET MATARÓ 1 C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
13/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE C.B. VILASSAR DE MAR C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
15/10/2019
19:00
U.E. MATARÓ-MAF- ALLE SNATTS SHARP SANT ADRIÀ B C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ A C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-MBF- ALLE CB GRANOLLERS 1-PISOS.COM C.T. MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE RECANVIS GAUDI CB MOLLET C.T. PRE-MINI FEM. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ-PIM MATARO PARC BOET C.T. PRE-INFANTIL MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
19/10/2019
19:00
U.E. MATARÓ-CGM VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
20/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-JLM CB PARETS NEGRE C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-MBM C.B. ARGENTONA A C.T. MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-IGM ARENYS BÀSQUET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-PMAM S.E. ESCOLA PIA GRANOLLERS LILA C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-ILF RECANVIS GAUDI CB MOLLET - B C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
26/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ-IGF JOVENTUT BADALONA FEMENÍ 1 C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-PMBM LA VACA MUU - C.B. CABRILS NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-CGF LIMA-HORTA BÀSQUET B C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2019
10:30
U.E. MATARÓ-CLM C.B. CALELLA B C.T. CADET MASC. PROMOCIO CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
27/10/2019
12:00
U.E. MATARÓ-JLM CB TONA - OSONA SUD 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120

Partits com a LOCAL

ASSOCIACIO ESPORTIVA CENTRE CATOLIC MATARO (PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-CBM CEB GIRONA C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS CBTARRAGONA A C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS TGN BÀSQUET 04A C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
18:05
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
05/10/2019
19:45
U.E. MATARÓ-JAF C.B. SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
06/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-JBM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 3 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
09:00
U.E. MATARÓ-IBM CEB GIRONA C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-MAM C.B. SANTA COLOMA A C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CBM C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 4 C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-IAF CBF CERDANYOLA A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
17:45
U.E. MATARÓ-IBF SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
19:15
U.E. MATARÓ-CGF C.B. VILASSAR DE MAR VERD C.C. CADET FEMENI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
12/10/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS MATCLIMA - AECAM C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS HORTALISSES PI - C.B. CALELLA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
13/10/2019
19:45
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE F.C. MARTINENC BÀSQUET B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IAF VILASSAR-GRANOLLERS C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CAF BASKET ALMEDA 2 C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/10/2019
18:00
U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE BASKET ALMEDA COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
19/10/2019
19:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS BARÇA B C.C. CADET MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBF JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
20/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-JBM FLOR DE SANTOS - CB SANT NARCIS U17M C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
10:45
U.E. MATARÓ-IBM BÀSQUET GIRONA U13 C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
12:30
U.E. MATARÓ-CBM AE BADALONÈS B C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ-MAM CLUB JOVENTUT BADALONA 1 C.T. MINI MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
17:30
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS BÀSQUET GIRONA U14 C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
19:00
U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE A.E. MINGUELLA DRIVIM A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
26/10/2019
20:45
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET ROIG C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/10/2019
16:00
U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12
27/10/2019
19:45
U.E. MATARÓ-JBM MARESME 3V 2003 C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PALAU D'ESP. JOSEP MORA MATARO
PASSEIG CARLES PADROS, 12

Partits com a VISITANT

ASSOCIACIO ESPORTIVA CENTRE CATOLIC MATARO

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
05/10/2019
09:00
CB TONA U.E. MATARÓ-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
05/10/2019
09:00
FEMENI MARESME U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
05/10/2019
09:00
MATARO PARC BOET A U.E. MATARÓ-IGM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
05/10/2019
10:30
C.B. PREMIA DE DALT U.E. MATARÓ-MLM C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
05/10/2019
10:30
CLUB JOVENTUT BADALONA A U.E. MATARÓ-PMAM C.T. PRE-MINI MASC. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
05/10/2019
10:45
A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' U.E. MATARÓ-MAM C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
05/10/2019
11:00
C.N. SABADELL A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
05/10/2019
12:00
C.B. SANT CELONI 2011 U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
05/10/2019
12:30
C.B. BLANES B U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
05/10/2019
16:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - C U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
05/10/2019
17:45
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA B U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
05/10/2019
18:30
PIZZERIA CLASSIC - AECAM MALGRAT U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL GERMANS MARGALL
C/ GIRONA, S/N
05/10/2019
20:45
MATARO PARC BOET A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
06/10/2019
10:30
CB LES FRANQUESES BLANC U.E. MATARÓ-PMLM C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
06/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA GROC U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
06/10/2019
12:30
C.N. SABADELL B U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
06/10/2019
13:30
CB LES FRANQUESES U.E. MATARÓ-IGF C.T. INFANTIL FEMENI PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N
06/10/2019
17:45
UB SANT ADRIA 1 U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
06/10/2019
19:30
UB SANT ADRIA U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2019
09:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL U.E. MATARÓ-MLF- ALLE C.T. MINI FEM. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
12/10/2019
09:00
C.B. CORNELLÀ U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
12/10/2019
10:30
SANT GERVASI 1 U.E. MATARÓ-MBF- ALLE C.T. MINI FEM. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
12/10/2019
10:30
ADVISORIA BOET MATARÓ NEGRE U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/10/2019
11:00
SNATTS FEMENI SANT ADRIÀ B U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA
RICART, S/N
12/10/2019
13:00
C.E. SANT NICOLAU 1 - TOTALSPORT U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74
12/10/2019
16:00
ADVISORIA BOET MATARÓ A U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
12/10/2019
17:00
F.D. CASSANENC U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
12/10/2019
19:30
CAMPING BIANYA ROSER A U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
13/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3-MONFINESTRA U.E. MATARÓ-JBM C.C. JUNIOR MASCULI 1R. ANY PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
13/10/2019
10:30
C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE U.E. MATARÓ-CGM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
13/10/2019
10:30
FEMENI MARESME B U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
13/10/2019
10:45
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL A U.E. MATARÓ-CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
13/10/2019
12:15
BASKET ALMEDA U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO ALMEDA
SANT FERRAN 45 BIS
13/10/2019
19:00
CB GRANOLLERS 4-PISOS.COM U.E. MATARÓ-JLM C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 3-PISOS.COM U.E. MATARÓ-MGM C.T. MINI MASC. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
19/10/2019
09:00
NAIFAR - C.B. CABRILS U.E. MATARÓ-MLM C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
19/10/2019
09:00
MARESME 3V 2008 U.E. MATARÓ-MAM C.T. MINI MASC. PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
19/10/2019
09:00
A.E. SANT ANDREU NATZARET-A U.E. MATARÓ-PMBM C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
19/10/2019
09:30
SANT GABRIEL RIPOLLET B U.E. MATARÓ-MBM C.T. MINI MASC. COL. SANT GABRIEL RIPOLLET
NORD, 32-36
19/10/2019
10:30
CONDORCHEM - AB PREMIA A U.E. MATARÓ-CLM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
19/10/2019
10:45
ADVISORIA BOET MATARO 1 U.E. MATARÓ-CGF C.C. CADET FEMENI 1R. ANY POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
19/10/2019
12:30
UB SANT ADRIA GROC U.E. MATARÓ-IBM C.C. INFANTIL MASCULI 1R ANY SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
19/10/2019
16:00
MARESME 3V 2007 U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. INFANTIL MASCULI PREFERENT PAVELLO TONI SORS
AV. TONI SORS, S/N
19/10/2019
16:00
U.E. MONTGAT - A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ
AV. DE LA UNIO, S/N
20/10/2019
10:45
AE BADALONÈS A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
20/10/2019
11:00
CB SALT B U.E. MATARÓ-SBM GRUPO MARTHE C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS DE SALT
AVGDA, PAISOS CATALANS S/N
20/10/2019
12:00
ADVISORIA BOET MATARO TARONJA U.E. MATARÓ-ILF C.T. INFANTIL FEMENI NOU PAVELLO MUNICIPAL MATARO
EUSKADI S/N
20/10/2019
16:00
GARATGE BARCELONA - C.B.CALELLA U.E. MATARÓ-IGM C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CALELLA
SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU)
20/10/2019
17:45
MARESME 3V 2005 U.E. MATARÓ-CBM C.C. CADET MASCULI 1R. ANY PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
26/10/2019
09:00
UE BÀSQUET MARTORELLES U.E. MATARÓ-MLF- ALLE C.T. MINI FEM. PAV. MUNICIPAL MARTORELLES
CAN PUIG, S/N
26/10/2019
09:00
CB GRANOLLERS 1-PEIXOS SERAFI U.E. MATARÓ-PMBF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/10/2019
10:30
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A U.E. MATARÓ-MBF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
26/10/2019
10:30
CB GRANOLLERS 2-CARDIO VALLES U.E. MATARÓ-PMGF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO C.B. GRANOLLERS
GIRONA, 222
26/10/2019
11:00
UER PINEDA DE MAR U.E. MATARÓ-MGF- ALLE C.T. MINI FEM. PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
26/10/2019
12:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ A U.E. MATARÓ-MAF- ALLE C.T. MINI FEM. PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
26/10/2019
16:00
WECOLORS - AB PREMIA U.E. MATARÓ-SF CONSTRUTONI PONCE COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
26/10/2019
16:00
CITYLIFT GEIEG UNIGIRONA A U.E. MATARÓ-IAF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT INSTALACIONS G.E.I.E.G. PAVELLO LLUIS BACH GIRONA
C/ EMPURIES, 38, 42
26/10/2019
19:30
C.B. L'HOSPITALET A U.E. MATARÓ - GERMANS HOMS C.C. CADET MASC. PREFERENT NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
26/10/2019
19:30
ADVISORIA BOET MATARÓ U.E. MATARÓ-JAF C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
26/10/2019
19:45
BARÇA CBS B U.E. MATARÓ-CAF C.C. CADET FEM. PREFERENT PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
10:30
C.B. VILASSAR DE MAR U.E. MATARÓ-PIM C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
27/10/2019
10:45
BARÇA CBS A U.E. MATARÓ-PMAF- ALLE C.T. PRE-MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
27/10/2019
12:30
CB TORELLÓ IF U.E. MATARÓ-IBF C.C. INFANTIL FEMENI PREFERENT PAVELLO MUNICIPAL TORELLO
PASSATGE DEL ESPORTS, S/N
27/10/2019
16:00
CB TONA U.E. MATARÓ-CBF C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL TONA
JAUME BALMES, S/N
27/10/2019
16:30
GRAMENET BC 'TARONJA' U.E. MATARÓ-CGM C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO DEL RAVAL
GINESTA S/N, PARC DELS PINS
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD