Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET ABRERA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET ABRERA (PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
16:00
CB ABRERA NOU BÀSQUET OLESA B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
24/10/2020
13:00
CB ABRERA CB GAVA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
24/10/2020
16:30
CB ABRERA C.B. MATADEPERA TARONJA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
24/10/2020
18:30
CB ABRERA CLUB BÀSQUET MARTORELL C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
31/10/2020
11:45
CB ABRERA NOU BÀSQUET OLESA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
31/10/2020
13:30
CB ABRERA VERMELL LA SALLE MANRESA A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
31/10/2020
13:30
CB ABRERA BLANC CB VILADECANS TELLFY VERMELL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22
31/10/2020
16:00
CB ABRERA CLUB BASQUET MARTORELL C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ABRERA
PG. DE L'ESGLESIA, 20-22

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET ABRERA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
19:00
C.B. CORBERA NEGRE CB ABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INSTAL. ESPORTIVES CORBERA
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
17/10/2020
19:00
C.E.B.SANT JORDI CB ABRERA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
18/10/2020
12:00
BÀSQUET PIERA CB ABRERA C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
24/10/2020
12:30
C.B.ROQUETES CB ABRERA C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO MUNICIPAL MIQUEL MECA TORRES
AV. CATALUNYA, 2
31/10/2020
09:00
BÀSQUET PIERA CB ABRERA C.T. PRE-MINI MASC. INSTAL. ESPORTIVES PIERA
PASSEIG DEL PRAT, 7
31/10/2020
09:00
NOU BÀSQUET OLESA B GREENTRAILER - CB ABRERA C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA
PRIORAT, S/N
31/10/2020
09:30
CB MONTPEDRÓS CB ABRERA C.T. MINI FEM. POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
31/10/2020
10:45
C.B. SANT ANDREU CB ABRERA C.T. PRE-INFANTIL MASC. C.P. JOSEP PLA
JOSEP PLA, S/N
31/10/2020
17:45
C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT 2 CB ABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
31/10/2020
19:45
PRONCAT - C.B. ESPARREGUERA CB ABRERA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO RAMON MARTI
HOSPITAL, 37