Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | CLUB BASQUET SANTA PERPETUA NEGRE | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB L'AMETLLA | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
02/03/2024
|
12:00
|
CB L'AMETLLA | CB LA GARRIGA 2009 | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
10/03/2024
|
10:30
|
CB L'AMETLLA | EUROPEAN INT. SCHOOL OF BARCELONA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
10/03/2024
|
16:00
|
CB L'AMETLLA | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U16M | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
10/03/2024
|
17:30
|
C.B. L'AMETLLA | U.E.RIPOLL | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
10/03/2024
|
19:30
|
C.B. L'AMETLLA | CB LES FRANQUESES | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
|
16/03/2024
|
09:00
|
CB L'AMETLLA | GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU LA MINA LA MINA |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
10:30
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/03/2024
|
20:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET 2 | C.B. L'AMETLLA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | CB L'AMETLLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
03/03/2024
|
19:15
|
SANT IGNASI B | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | COL.LEGI SANT IGNASI GENERAL VIVES 34 |
|
08/03/2024
|
21:45
|
RIPOTRANS CB LLIÇÀ D'AMUNT A | C.B. L'AMETLLA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAV. D'ESPORTS LLIÇA D'AMUNT JAUME I, 30 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
GEFF CBSAPS-SDE | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PISTA POL. 3 XEMENEIES C/ VILA I VILA, 44 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
SANT GERVASI 3 | CB L'AMETLLA | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | ESCOLA SANT GERVASI SABADELL, 41 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
CB CALELLA TARONJA | CB L'AMETLLA | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
17:30
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - B | C.B. L'AMETLLA | C. C. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL A | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
16/03/2024
|
18:00
|
BÀSQUET ARBÚCIES | C.B. L'AMETLLA | C. C. SEGONA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO MUNICIPAL CAN PONS D'ARBUCIES Ctra. de Santa Fe, 42 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
BASQUET NOU BARRIS | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESPORTIU VALLDAURA BALTASAR GRACIAN, 7 |
|
17/03/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB L'AMETLLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |