Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS MINI VERD | BIM | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | U.E. HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS | CB MANYANET LES CORTS VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | AULA ESCOLA EUROPEA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS PREMINI | UB SANT ADRIA BLAU | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | SANT GABRIEL RIPOLLET | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | C.B. VILADECAVALLS | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT LES CORTS | WECOLORS - AB PREMIÀ | SUPER COPA FEMENINA | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
03/03/2024
|
19:45
|
JOVENTUT LES CORTS | BC SANT JOAN DESPI A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS | CB LES FRANQUESES | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
10/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | SANT IGNASI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT LES CORTS U18 | SABADELL BQ VALLÈS U18F CLÍNICA DENTAL TRES-D | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C.E. XAMBA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
12/03/2024
|
20:15
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | CB.CIUTAT VELLA B | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
13/03/2024
|
18:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | ESCOLA IPSI 11 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
ESCOLETA JLC | U.E. CLARET MASC. | ESCOBOL | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | CB SENTMENAT | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS | VEDRUNA GRÀCIA | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | MARISTES ADEMAR | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS | E.B. ROSELLA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT LES CORTS PREMINI | MANYANET SANT ANDREU 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
16/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | CEJ L'HOSPITALET A | SUPER COPA FEMENINA | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | JESUÏTES CASP | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | FREDERIC MISTRAL A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
JOVENTUT LES CORTS | U.E. HORTA | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
JOVENTUT LES CORTS U16 | CB TARRAGONA BLAU 2 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
JOVENTUT LES CORTS | C. B. RAMON LLULL A | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | MANRESA CBF 2 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
23/03/2024
|
09:00
|
JOVENTUT LES CORTS | JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
|
24/03/2024
|
19:00
|
JOVENTUT LES CORTS U18 | DISHELEC 65 VILÀBASQUET VILADECANS | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | CARPA PARC DE LA BEDERRIDA C7 MARTI FRANQUES 15 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
03/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CB TORELLÓ CFN - PERRUQUERIA XAMPRÓ | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | 52MOMENTS CBS U14 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | NAYOX FORÇA LLEIDA A | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS U13 | C.B. L'HOSPITALET 2011 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U16 | A.E. SANT ANDREU NATZARET-BLAU | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS | UE SANT CUGAT NEGRE | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
03/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U18 | SANT IGNASI NEGRE | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
04/03/2024
|
19:30
|
JOVENTUT LES CORTS U15 | SESE B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
08/03/2024
|
18:00
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | VIROLAI B | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U13 | FISIOTERAPIA EL CENTRE - C.E. XAMBA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | LIMA-HORTA BÀSQUET | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U15 | AESE A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | CB PARETS VERMELL | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | CB SANT JOSEP B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U16 | JOVENTUT BADALONA 2 FEM. | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | CB LES FRANQUESES | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U15 | SANT IGNASI NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U15 | C.B GRUP BARNA VERMELL | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
09:45
|
JOVENTUT LES CORTS U13 | SESE B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS U14 | F.C. MARTINENC BÀSQUET | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS GROC | CB LA SALLE HORTA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U18 | BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | LA CASA AGENCY - C.B. SANT JOSEP OBRER B | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
17/03/2024
|
13:15
|
JOVENTUT LES CORTS U17 | AB VENDRELL | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
CB LA SALLE HORTA | ESCOLETA JLC | ESCOBOL | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
S.E SANT JOAN DE MATA B | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CB VALLS SOLIDITY | JOVENTUT LES CORTS U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | VALLS - PAVELLO JOANA BALLART CARRER DEL VILAR S/N |
|
02/03/2024
|
11:00
|
CB LA SALLE HORTA | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
02/03/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO ESPAI CAN PRAT PLAÇA DE CAN PRAT, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
02/03/2024
|
12:30
|
MANRESA CBF U18 | JOVENTUT LES CORTS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
02/03/2024
|
16:00
|
FEMENÍ SANT ADRIÀ B | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
A. BASQUET BUFALÀ FEMENÍ TARONJA | JOVENTUT LES CORTS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
02/03/2024
|
17:30
|
F.C. MARTINENC BÀSQUET B | JOVENTUT LES CORTS U17 | C. C. U17 - JÚNIOR FEMENÍ 1R. ANY | PAV. POLIESPORTIU DEL GUINARDO TELEGRAFOS, 31-45 |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CNB VILANOVA AKO JF | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
03/03/2024
|
11:45
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H | JOVENTUT LES CORTS GROC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
03/03/2024
|
12:00
|
CB CASTELLBISBAL LILA | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL L'ILLA AGRICULTURA, S/N |
|
03/03/2024
|
12:15
|
C.B. SANT ANDREU | JOVENTUT LES CORTS U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
03/03/2024
|
17:30
|
VILABÀSQUET VILADECANS BLANC | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | ATRIUM VILADECANS AV. JOSEP TARRADELLAS 17 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CE LA SALLE BONANOVA | JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. LA SALLE BONANOVA SANT JOAN DE LA SALLE, 20-36 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
JAC SANTS BARCELONA U12 3 | JOVENTUT LES CORTS MINI VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CENTRE ESPORTIU LA BORDETA NOGUERA PALLARESA 34-42 |
|
09/03/2024
|
11:00
|
NOU BÀSQUET OLESA VERMELL | JOVENTUT LES CORTS | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE BASQUET-OLESA PRIORAT, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CE LA MARINA A | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
09/03/2024
|
12:15
|
TALENOM BOET MATARÓ 2009 | JOVENTUT LES CORTS U15 | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
09/03/2024
|
12:30
|
BASKET VALLDOREIX | JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C. T. U25 - SOTS-25 MASCULÍ NIVELL B | ESCOLA LA FARGA Camí de Sant Cugat a Papiol 36 |
|
09/03/2024
|
13:30
|
VITALDENT C.B. L'HOSPITALET | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
09/03/2024
|
16:00
|
CÀMPING BIANYA ROSER C | JOVENTUT LES CORTS | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD NAPOLS, 42 |
|
09/03/2024
|
18:00
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA SAF | JOVENTUT LES CORTS | SUPER COPA FEMENINA | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA B | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ NIVELL B | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
10/03/2024
|
10:30
|
BC SANT JOAN DESPI A | JOVENTUT LES CORTS U16 | C. C. U16 - CADET MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESPORTIU FRANCESC CALVET AV. BARCELONA, 45 |
|
10/03/2024
|
10:45
|
AE BADALONÈS VERMELL | JOVENTUT LES CORTS PREMINI | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
10/03/2024
|
11:30
|
BC MORABANC ANDORRA 2011 | JOVENTUT LES CORTS U13 | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
10/03/2024
|
13:15
|
BC MORABANC ANDORRA VERMELL | JOVENTUT LES CORTS U14 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN ALAY D'ANDORRA C/ BAIXADA DEL MOLI, 31-35 |
|
10/03/2024
|
19:45
|
VEDRUNA GRÀCIA NEGRE | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
15/03/2024
|
19:15
|
CB LA SALLE HORTA | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | LA SALLE HORTA HEDILLA, 66 |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB BLANES A | JOVENTUT LES CORTS U14 | C. C. U14 - INFANTIL FEMENÍ INTERTERRITORIAL | CIUTAT ESPORTIVA BLANES MAS CUNI, 43 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
BASKET ESPLUGUES B | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | NOU CAN VIDALET C/ DELS CEDRES, S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
REUS DEPORTIU VIORCAM NEGRE | JOVENTUT LES CORTS U16 | C. C. U16 - CADET FEMENÍ INTERTERRITORIAL | REUS - PAVELLÓ REUS DEPORTIU CARRER ANTONI GAUDI 66 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP | JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
16/03/2024
|
19:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET RAMBLA JUST OLIVERES, 34 |
|
16/03/2024
|
19:15
|
CB IPSI B | JOVENTUT LES CORTS GROC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESPORTIU IPSI PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA) |
|
17/03/2024
|
09:00
|
EL MASNOU BASQUETBOL | JOVENTUT LES CORTS GROC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14 |
|
17/03/2024
|
10:30
|
UE SANT CUGAT GROC | JOVENTUT LES CORTS MINI GROC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | C.E.I.P. CATALUNYA CTRA.SANT CUGAT-EL PAPIOL, 130 |
|
17/03/2024
|
12:00
|
C.B. SANT ANDREU | JOVENTUT LES CORTS VERD | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | C.P. JOSEP PLA JOSEP PLA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
MAYO U.E.MATARÓ FM -PIF | JOVENTUT LES CORTS U13 | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | CENTRE CATOLIC MATARO LA RIERA, 110-120 |
|
22/03/2024
|
19:00
|
CEJL'HOSPITALET A | JOVENTUT LES CORTS U18 | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES SANT RAFAEL, S/N |
|
24/03/2024
|
19:45
|
ROSTISSERIA MONIJOS - BBA CASTELLDEFELS SUB21M | JOVENTUT LES CORTS | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |