Calendari Mensual Club

CLUB JOVENTUT LES CORTS

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB JOVENTUT LES CORTS (INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC LESTONNAC A C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD U.E. HORTA B C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
06/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS C.B GRUP BARNA A C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/11/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 BASQUET MOLINS C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/11/2021
17:30
JOVENTUT LES CORTS INTER C.B. VILASSAR DE MAR NEGRE C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
07/11/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS REUS PLOMS SALLE COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD VEDRUNA GRÀCIA VERD C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
13/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
14/11/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 07 UE SANT CUGAT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
14/11/2021
17:30
JOVENTUT LES CORTS 06 CB TARRAGONA 2 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
14/11/2021
19:30
JOVENTUT LES CORTS GROC C.B. JOVENTUT CASTELLDEFELS FEMENÍ A CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
16/11/2021
19:00
JOVENTUT LES CORTS 08 U.E. CLARET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
17/11/2021
19:45
JOVENTUT LES CORTS 08 U.E. CLARET A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD LLUÏSOS DE GRÀCIA B C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS NEGRE UE SANT CUGAT NEGRE C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS GROC U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
20/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE C.T. CADET FEMENI PROMOCIO INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
11:00
JOVENTUT LES CORTS INTER CBU LLORET RECREATIVOS LLORET C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
13:00
JOVENTUT LES CORTS 08 CB MONTPEDROS A C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 C.E. XAMBA NEGRE C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER LA SALLE MANRESA A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
21/11/2021
19:45
JOVENTUT LES CORTS CB. CORNELLÀ B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A C.T. MINI MASC. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS VERD BÀSQUET SAFA CLAROR 1 C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
27/11/2021
10:30
JOVENTUT LES CORTS GROC SESE B C.T. MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
09:00
JOVENTUT LES CORTS U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
11:30
JOVENTUT LES CORTS GROC FREDERIC MISTRAL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
13:15
JOVENTUT LES CORTS 06 C.B. MANYANET LES CORTS VERD C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
15:45
JOVENTUT LES CORTS 06 BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS INTER CB SANT CELONI C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142
28/11/2021
19:45
JOVENTUT LES CORTS CB VALLS LEAR COPA CATALUNYA FEMENINA INST.MUNICIPALS ILLA DIAGONAL
NUMANCIA, 142

Partits com a LOCAL

CLUB JOVENTUT LES CORTS (POLIESPORTIU UPC)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
07/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS 07 CB LA SALLE HORTA VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS GROC BÀSQUET-CEISSA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS VERD CB LA SALLE HORTA NEGRE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 08 VEDRUNA GRÀCIA C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS 05 A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC UE BARBERA BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS S25 CENTRE CATÒLIC L'H C.T. SOTS 25 MASCULI B. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
07/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS S21 CE SANT IGNASI C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS 09 BASQUET NOU BARRIS C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
13/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 08 AULA ESCOLA EUROPEA A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS VERD AE LES CORTS-UBAE C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC S.E. SANT JOAN DE MATA B C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
14/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC BASQUET ATENEU MONTSERRAT C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS VERD C.B. ALISOS C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
10:00
JOVENTUT LES CORTS 09 CNB VILANOVA - AKO C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 07 SESE B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS 05 UE SANT CUGAT VERMELL C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
21/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS S21 CLUB BÀSQUET CAT C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS GROC CÀMPING BIANYA ROSER BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
27/11/2021
12:00
JOVENTUT LES CORTS 07 CB SAGRAT COR DIPUTACIO VERMELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS GROC C.B.COLL BLAU C.T. CADET MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
16:00
JOVENTUT LES CORTS VERD SAFA-HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS GROC FEMENÍ - CB TURO CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11
28/11/2021
17:45
JOVENTUT LES CORTS 08 BBA 2008 FEM C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ POLIESPORTIU UPC
JORDI GIRONA 11

Partits com a VISITANT

CLUB JOVENTUT LES CORTS

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
06/11/2021
09:00
BARÇA CBS - B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
06/11/2021
10:45
BÀSQUET SAMÀ VILANOVA - IFA JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ C.E.M. ISAAC GALVEZ
RONDA IBERICA, 66
06/11/2021
11:00
TGN BÀSQUET 06A JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL TARRAGONA - COL. SAGRAT COR
STA. JOAQUIMA VEDRUNA, 10
06/11/2021
11:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
06/11/2021
11:30
VIROLAI JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
06/11/2021
12:15
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO NOU CAN VIDALET
C/ DELS CEDRES, S/N
06/11/2021
12:30
CÀMPING BIANYA ROSER VERMELL JOVENTUT LES CORTS NEGRE C.T. MINI FEM. COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC
MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1
06/11/2021
16:00
C.B. RAMON LLULL B JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
07/11/2021
10:45
AE MINGUELLA A-DRIVIM JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
07/11/2021
16:00
ASFE SANT FRUITOS JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. POLIESPORTIU MUNICIPAL SANT FRUITOS DE BAGES
CTRA. DE LES BRUCARDES, S/N
07/11/2021
16:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA B JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
07/11/2021
17:45
S.E. SANT JOAN DE MATA JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
07/11/2021
18:00
DOMINIQUES BARCELONA TARONJA JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI DOMINICAS MALLORCA
MALLORCA, 349
07/11/2021
19:30
CB PEDAGOGIUM JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
11/11/2021
19:45
C.B. MANYANET LES CORTS JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
13/11/2021
09:00
CB PRAT-MONTIBELLO B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI FEM. CEM ESTRUCH-PAV.JOAN BUSQUETS
AV. PARE ANDREU DE PALMA, 9
13/11/2021
09:30
U.E. CLARET B JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
13/11/2021
10:30
CB IMMA JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL.LEGI SAGRAT COR-DIPUTACIO
DIPUTACIO, 326 CANT. PG S.JOAN
13/11/2021
12:00
C.E. XAMBA JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/11/2021
12:00
C.E. XAMBA JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAVELLO NOU LA GAMBA
AV. CATALUNYA S/N
13/11/2021
12:30
BÀSQUET PÀLCAM A JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI FEM. DINAMIS
TRAVESSERA DE GRACIA, 419
13/11/2021
16:00
CE LA MARINA JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A POLIESPORTIU LA MARINA
c/ DEL COURE, S/N
13/11/2021
17:30
C.B. MANYANET LES CORTS JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. COL·LEGI PARE MANYANET
PRAT D'EN RULL, 6
13/11/2021
17:45
CB. CORNELLÀ JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO
MARQUES DE CORNELLA, S/N
13/11/2021
18:00
ESCOLAPIS SARRIA JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. COL.LEGI ESCOLAPIS SARRIA
IMMACULADA, 25-35
13/11/2021
18:00
CB BLANES A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CIUTAT ESPORTIVA BLANES
MAS CUNI, 43
13/11/2021
18:00
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET FEMENI PROMOCIO LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
13/11/2021
18:00
C.E.B.SANT JORDI BLANC JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
14/11/2021
10:30
BASQUET MOLINS BLANC JOVENTUT LES CORTS NEGRE C.T. MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
14/11/2021
10:45
CEJ L'HOSPITALET B JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL POLIESP. MUNICIPAL LES PLANES
SANT RAFAEL, S/N
14/11/2021
12:15
CLUB BASQUET NOU ESPLUGUES JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
14/11/2021
17:30
C.E.B.SANT JORDI BLAU JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. PAV. C.E.B. SANT JORDI
CERVANTES S/N (ESC.MONTSERRAT)
20/11/2021
09:00
CB PEDAGOGIUM JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MPAL. JOSEP COMELLAS
NEPTU, 12
20/11/2021
09:00
CN CALDES JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
20/11/2021
11:00
CB MONTPEDROS JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESP. SANTA COLOMA CERVELLO
AV. PAISOS CATALANS 1-3
20/11/2021
11:30
LIB BON SOLEIL JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. LYCÉE FRANÇAIS GAVA - BON SOLEIL
CAMI DE LA PAVA, 15
20/11/2021
12:30
MARISTES ADEMAR A JOVENTUT LES CORTS 06 C.C. CADET MASCULI INTERTERRITORIAL PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
20/11/2021
12:30
CE LA SALLE BONANOVA JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI LA SALLE BONANOVA
C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33
20/11/2021
12:45
U.B.SANT ADRIA 2 JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
20/11/2021
17:30
VIROLAI JOVENTUT LES CORTS GROC CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAVELLO VIROLAI
PORTELL 9
21/11/2021
10:30
SESE B JOVENTUT LES CORTS GROC C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
21/11/2021
12:30
LLUÏSOS DE GRÀCIA A JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. MINI MASC. LLUISOS DE GRACIA
PLAÇA DEL NORD, 7-10
21/11/2021
18:00
C.B GRUP BARNA A JOVENTUT LES CORTS COPA CATALUNYA FEMENINA NAU PARC CLOT
CANTONADA C/ LLACUNA Nº. 170
21/11/2021
18:00
FREDERIC MISTRAL A JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI PADRE DAMIAN DE LOS SAGRADOS CORAZONES
AV. VALLVIDRERA, 10
27/11/2021
09:15
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 JOVENTUT LES CORTS 08 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
27/11/2021
10:30
BC SANT JOAN DESPÍ 'A' JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU FRANCESC CALVET
AV. BARCELONA, 45
27/11/2021
10:30
BASQUET ATENEU MONTSERRAT GROC JOVENTUT LES CORTS NEGRE C.T. MINI FEM. B. ATENEU MONTSERRAT
TORRE DAMIANS, 6 ATIC
27/11/2021
12:00
CE.THAU JOVENTUT LES CORTS S21 C.C. SOTS 21 MASC. NIVELL A-2 INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU
EDUARD TOLDRA, 7-11
27/11/2021
12:15
SESE A JOVENTUT LES CORTS C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT
JUAN ALCOVER, 6
27/11/2021
12:30
CB SANTA COLOMA - MONTIGALÀ JOVENTUT LES CORTS S25 C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
27/11/2021
12:30
C.B.COLL JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PISTA CREUETA DEL COLL
CASTELLTERÇOL, S/N
27/11/2021
12:45
BÀSQUET SAFA CLAROR 1 JOVENTUT LES CORTS VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
27/11/2021
16:00
CB SANTA COLOMA JOVENTUT LES CORTS 05 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO JOAN DEL MORAL
CRISTOFOL COLOM 47-49
27/11/2021
18:00
C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER A JOVENTUT LES CORTS 07 C.T. CADET MASC. PROMOCIO C.E. LAIETA
PINTOR RIBALTA, 2-8
28/11/2021
09:15
S.E. SANT JOAN DE MATA B JOVENTUT LES CORTS GROC C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO INSTAL·LACIONS ESPORTIVES TORRAS I BAGES
PASSEIG TORRAS I BAGES, 170-172
28/11/2021
12:15
C.B.SANTFELIUENC JOVENTUT LES CORTS 09 C.T. PRE-INFANTIL MASC. PALAU JUAN CARLOS NAVARRO
SANTIAGO RUSIÑOL, S/N
28/11/2021
13:00
CLUB NATACIO TERRASSA A JOVENTUT LES CORTS INTER C.C. JUNIOR MASC. INTERTERIT. C.N. TERRASSA - PAVELLO POLIESPORTIU
JOCS OLIMPICS, S/N
28/11/2021
17:45
VODAFONE SANT JUST - CB SANT JUST JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL LA BONAIGUA
PASSEIG DE LA MUNTANYA, 27