Calendari Mensual Club

CLUB BASQUET VILASSAR DE MAR

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB BASQUET VILASSAR DE MAR

Data Hora Equip Visitant Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
03/11/2018
16:30
SANT CEBRIÀ C.B.TIANA C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. TARONJA TARONJA PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
04/11/2018
10:30
C.B. SANTA PERPÈTUA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERDA VERD PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
10/11/2018
09:00
UB MIR B C.T. MINI MASC. BLAU BLAU PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
10/11/2018
09:00
LOLLO CAFFÈ - C.B. CABRILS A C.T. PRE-MINI MASC. BLANC-NEGRE BLANC-NEGRE PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
10/11/2018
10:30
C.B. SANTA PERPÈTUA VERD C.T. PRE-INFANTIL MASC. VERDA VERD PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
10/11/2018
10:30
UB MIR A C.T. MINI MASC. BLAU BLAU PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
10/11/2018
12:00
C.B. CALELLA A C.T. MINI MASC. TARONJA VERD PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
10/11/2018
16:30
C.B. CABRERA C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A VERMELLA VERMELL PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
10/11/2018
18:15
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VERDA VERD PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
11/11/2018
10:30
BASQUET NEUS A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
11/11/2018
12:00
C.B. PALAFOLLS GROC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B NEGRA I GROC NEGRE I GROC PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
17/11/2018
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA 2 C.T. PRE-MINI MASC. BLANCA BLAU PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
17/11/2018
09:00
AE BOET MATARÓ C.T. PRE-INFANTIL MASC. TARONJA TARONJA PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
17/11/2018
10:30
BASQUET NEUS A C.T. MINI MASC. BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
17/11/2018
12:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL B C.T. MINI MASC. BLANCA BLANC PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
17/11/2018
16:30
GRAMENET BC A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. GRISA GRIS PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
17/11/2018
18:15
C.B. CABRERA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B VERMELLA VERMELL PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
18/11/2018
10:30
CB. GAVÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO BLAVA I VERMELLA BLAU MARÍ PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
18/11/2018
12:00
FEMENÍ OSONA - TARONJA C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL TARONJA I NEGRA TARONJA I NEGRE PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
24/11/2018
09:00
C.B. CALELLA C.T. PRE-INFANTIL FEM. TARONJA VERD PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
24/11/2018
09:00
A. BÀSQUET BUFALÀ C.T. PRE-MINI FEM. TARONJA TARONJA PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
24/11/2018
10:30
U.B. LLEFIÀ PUBLIFINCAS C.T. MINI FEM. BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
24/11/2018
12:00
C.B. PALAFOLLS GROC C.T. CADET MASC. PROMOCIO NEGRA I GROC NEGRE I GROC PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
24/11/2018
17:00
U.B. LLEFIÀ A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLAVA BLAU PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
25/11/2018
10:30
FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B VERD LIMA VERD LIMA PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
25/11/2018
12:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ VERD C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERD NEGRE PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206

Partits com a VISITANT

CLUB BASQUET VILASSAR DE MAR

Data Hora Equip Local Categoria Samarreta Pantaló Camp de joc [+]
04/11/2018
09:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ NEGRE C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL VERD NEGRE PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
10/11/2018
09:00
A.E. BOET MATARÓ 2010 C.T. PRE-MINI FEM. TARONJA TARONJA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
10/11/2018
10:30
UNIO GIRONA BLAU C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL BLAVA NEGRE PAVELLO MARISTES DE GIRONA
AVGDA. JOSEP TERRADELLAS, 5-7
10/11/2018
12:00
AE BOET MATARO A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO TARONJA TARONJA POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN
SANT CUGAT, 146
10/11/2018
12:00
C.B. SANTA PERPÈTUA C.T. MINI FEM. VERDA VERD PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
10/11/2018
16:00
UER PINEDA DE MAR C.T. PRE-INFANTIL FEM. VERMELLA VERMELL PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35
11/11/2018
16:00
C.B. PREMIÀ DE DALT C.T. CADET MASC. PROMOCIO NEGRE NEGRE PAV. MUNICIPAL PREMIA DE DALT
PG. DE CAN BALET, S/N
11/11/2018
19:30
C.E. VALLDEMIA-MARISTES SM C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. GROC I BLAU RATLLAT GROC POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
17/11/2018
09:00
CONDORCHEM - AB PREMIA C.T. PRE-INFANTIL FEM. BLANCA BLAU PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
17/11/2018
12:00
AE BADALONÈS A C.T. CADET FEMENI PROMOCIO VERMELLA NEGRE C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
17/11/2018
16:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BLANC C.T. CADET MASC. PROMOCIO VERDA VERD PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
17/11/2018
19:30
CONDORCHEM - AB PREMIA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A BLANCA BLAU PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
18/11/2018
09:00
U.E. MATARO-PMGF C.T. PRE-MINI FEM. GROGA GROC CENTRE CATOLIC MATARO
LA RIERA, 110-120
18/11/2018
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS 1 C.T. MINI FEM. VERD/NEGRE NEGRE PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
18/11/2018
17:45
AE SANT ANDREU NATZARET B C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B BLAU BLAU PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
24/11/2018
09:00
ROGER'S CB VILASSAR DE DALT BLANC C.T. MINI MASC. VERDA VERD PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
24/11/2018
09:00
C.B. SANTA PERPÈTUA NEGRE C.T. MINI MASC. VERDA VERD PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
24/11/2018
09:15
BÀSQUET ALELLA C.T. PRE-MINI MASC. VERDA VERD POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
24/11/2018
10:30
ARENYS BÀSQUET C.T. PRE-INFANTIL MASC. VERDA, BLANCA, NEGRA VERD PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
24/11/2018
11:00
CB BANYOLES C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL BLAVA BLAU PAVELLO LA FARGA DE BANYOLES
PASSEIG DE MAS RIERA
24/11/2018
12:30
C.B. VILADECANS VERD C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO VERDA VERD COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
24/11/2018
18:15
C.B. CABRERA B - ÀKTEON C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. VERMELLA VERMELL PAVELLO MUNICIPAL CABRERA MAR
LA RIERA S/N
25/11/2018
09:30
CB VILA DE MONTORNÈS C.T. MINI MASC. VERD/NEGRE NEGRE PAVELLO D'ESPORTS DE MONTORNES
GRAN VIAL, S/N
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD