Calendari Mensual Club

AGRUPACIÓ BÀSQUET PREMIÀ

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

AGRUPACIÓ BÀSQUET PREMIÀ (PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/01/2023
16:00
AB PREMIÀ BC FONTAJAU IN2IN C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
14/01/2023
17:45
WECOLORS - AB PREMIÀ CB GRANOLLERS 1 COPA CATALUNYA FEMENINA PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/01/2023
09:00
AB PREMIÀ SFERIC 08 VERD C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/01/2023
10:30
AB PREMIÀ C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 2 C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/01/2023
11:00
AB PREMIA A C.B GRUP BARNA BLANC C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/01/2023
12:00
AB PREMIÀ SANT GABRIEL RIPOLLET B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/01/2023
13:00
AB PREMIÀ BLAU MATARÓ PARC BOET TARONJA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/01/2023
15:45
AB PREMIÀ BASQUET NEUS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/01/2023
18:00
AB PREMIÀ GROC BC MORABANC ANDORRA VERMELL C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
21/01/2023
19:45
AB PREMIÀ CB VILANOVA DEL VALLÈS NEGRE - BROKERS 88 C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
28/01/2023
09:00
AB PREMIÀ A NOU BÀSQUET OLESA C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
28/01/2023
09:00
AB PREMIÀ NOU BÀSQUET OLESA C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
28/01/2023
10:30
AB PREMIA B EL MASNOU BASQUETBOL C.T. PRE-MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
28/01/2023
11:00
AB PREMIA BLANC A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - 11/12 - C.T. MINI MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
28/01/2023
12:00
AB PREMIA BLAU LESTONNAC B C.T. MINI MASCULI 1R. ANY PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
28/01/2023
12:30
AB PREMIÀ EL MASNOU BASQUETBOL C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62
28/01/2023
16:00
AB PREMIÀ C.B. CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL PREMIA DE MAR
CAMI DEL MIG, 62

Partits com a LOCAL

AGRUPACIÓ BÀSQUET PREMIÀ (PAVELLO VORAMAR)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/01/2023
16:00
AB PREMIA DIAGONAL MAR FRONT MARITIM C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO VORAMAR
LA RIERA PREMIA, 68
21/01/2023
16:00
AB PREMIA BLAU CB GRANOLLERS 2 C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO VORAMAR
LA RIERA PREMIA, 68
21/01/2023
17:30
AB PREMIÀ BLANC CB L'AMETLLA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO VORAMAR
LA RIERA PREMIA, 68

Partits com a VISITANT

AGRUPACIÓ BÀSQUET PREMIÀ

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
14/01/2023
12:00
CREU ALTA SABADELL 1 AB PREMIA BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
14/01/2023
17:00
C.B. VILASSAR DE MAR AB PREMIÀ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
15/01/2023
10:45
EL CÍRCOL AB PREMIÀ BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA
21/01/2023
09:00
REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC AB PREMIA BLANC C.T. MINI MASC. PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
21/01/2023
09:15
BÀSQUET ALELLA AB PREMIA B C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
21/01/2023
09:30
COMPLEMENTS CLAUDIA BÀSQUET BERGA AB PREMIÀ C.T. INFANTIL FEMENI PROMOCIÓ PAV. MUNICIPAL ESPORTS BERGA
GUILLEM DE BERGUEDA, S/N
21/01/2023
12:15
BÀSQUET ALELLA AB PREMIÀ A C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU ABELARDO VERA
PG. CREU DE PEDRA, S/N
21/01/2023
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A WECOLORS - AB PREMIÀ COPA CATALUNYA FEMENINA ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
22/01/2023
10:45
C.B. VILASSAR DE MAR VERD AB PREMIÀ C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
22/01/2023
16:00
BASQUET NEUS AB PREMIA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO LA COLINA
GRAN BRETANYA, S/N
28/01/2023
09:00
AE MINGUELLA B-DRIVIM AB PREMIÀ C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
28/01/2023
09:00
SEGRO-CB MOLLET B AB PREMIA A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
28/01/2023
12:00
C.B. L'HOSPITALET A AB PREMIÀ GROC C.T. MINI MASC. NOU PAVELLO DEL CENTRE
DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR
28/01/2023
12:00
GRUAS BARCELONA-CB CARDEDEU AB PREMIÀ C.T. CADET FEMENI PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL DE CARDEDEU
AV. JAUME CAMPMAJOR, 30
28/01/2023
12:15
BÀSQUET LA VALLALTA - BSP07 AB PREMIÀ BLAU C.T. PRE-INFANTIL MASC. PAVELLO MUNICIPAL SANT POL
PARC LITORAL, S/N
28/01/2023
12:30
C.B. CABRILS AB PREMIÀ C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
29/01/2023
10:45
C.B. VILASSAR DE MAR AB PREMIÀ BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAV. MUNICIPAL LA BOBILA
AV. EDUARD FERRES, 190-206
29/01/2023
18:00
CB VILASSAR DE DALT ROGER'S BLANC AB PREMIA BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO ESPORTIU CAN BANUS
C/ SANTS MARTIRS, S/N
29/01/2023
18:30
CB IPSI AB PREMIA C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU IPSI
PROVENÇA, 97 (INTERIOR ILLA)
29/01/2023
19:30
TGN BÀSQUET A WECOLORS - AB PREMIÀ COPA CATALUNYA FEMENINA PALAU MUNICIPAL D'ESPORTS CATALUNYA
Camí XXV, 2