Calendari Mensual Club

CIRCOL CATOLIC BADALONA

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CIRCOL CATOLIC BADALONA (PAVELLO LA PLANA)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
09:00
EL CÍRCOL JET - JAMON&ART C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
18/10/2020
10:45
EL CÍRCOL C.E. LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - A C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
18/10/2020
12:30
EL CÍRCOL B C.B GRUP BARNA C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/10/2020
09:00
EL CÍRCOL SUPREME GRIP UER PINEDA DE MAR C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/10/2020
10:45
EL CÍRCOL C.E.B. PALLEJÀ C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/10/2020
12:30
EL CÍRCOL A C.B.CANYELLES C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/10/2020
16:00
EL CÍRCOL A C.B. FARNERS A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/10/2020
17:45
EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA SANT GERVASI 1 COPA CATALUNYA MASCULINA PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
25/10/2020
19:30
EL CÍRCOL B OXYGEN GROUP - C.B. RAMON LLULL A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
31/10/2020
09:00
EL CÍRCOL FIT4LIFE CBF CERDANYOLA B C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
31/10/2020
10:45
EL CÍRCOL C.B. VILASSAR DE MAR C.T. INFANTIL FEM. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
31/10/2020
17:45
EL CÍRCOL B U. B. LLEFIÀ A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N
31/10/2020
21:15
EL CÍRCOL VETERANS BÀSQUET ALELLA A C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO LA PLANA
LA PLANA, S/N

Partits com a LOCAL

CIRCOL CATOLIC BADALONA (PAVELLO PAISOS CATALANS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
21:15
EL CÍRCOL VETERANS C.B. CANET C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
24/10/2020
19:30
EL CÍRCOL BLAU EL CÍRCOL BLANC C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
31/10/2020
09:00
EL CÍRCOL B BÀSQUET NEUS A C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
31/10/2020
10:45
EL CÍRCOL A C.B. CABRERA VERMELL C.T. MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
31/10/2020
12:30
EL CIRCOL C.B. PREMIÀ DE DALT C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77

Partits com a LOCAL

CIRCOL CATOLIC BADALONA (POLIESPORTIU CASAGEMAS)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
31/10/2020
09:00
EL CÍRCOL B MARISTES ADEMAR C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
31/10/2020
10:45
EL CÍRCOL A FEMENI MARESME-UEM C.T. PRE-MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
31/10/2020
10:45
EL CÍRCOL A A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
31/10/2020
12:30
EL CIRCOL LA SALLE BONANOVA VERMELL C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA

Partits com a LOCAL

CIRCOL CATOLIC BADALONA (POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
31/10/2020
17:45
EL CIRCOL BLAU C.B. SANTA COLOMA C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESPORTIU JOAQUIM BLUME
COLL I PUJOL CANT. C/ SELVA

Partits com a VISITANT

CIRCOL CATOLIC BADALONA

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
17/10/2020
16:00
FEMENÍ OSONA BLANC - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK EL CÍRCOL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAV. CASTELL D'EN PLANES
PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N
17/10/2020
17:45
U.B. SANT ADRIA 4 EL CÍRCOL BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
17/10/2020
18:00
BÀSQUET SAFA CLAROR A EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
18/10/2020
16:00
A.E. MINGUELLA - DRIVIM EL CÍRCOL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/10/2020
17:00
F,D CASSANENC EL CÍRCOL A C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
18/10/2020
17:45
A.E. MINGUELLA - DRIVIM A EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
18/10/2020
18:15
CB.CIUTAT VELLA EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA COPA CATALUNYA MASCULINA CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
24/10/2020
12:30
BASQUET MOLINS LIMA EL CÍRCOL C.C. INFANTIL FEMENI 1R ANY PAVELLO MUNICIPAL MOLINS REI
SANT ANTONI Mª CLARET, S/N
24/10/2020
16:30
LA CONCÒRDIA-C.B. CABRILS EL CÍRCOL VETERANS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO MUNICIPAL CABRILS
CAN BLANCH, S/N
25/10/2020
10:30
U.B SANT ADRIÀ EL CÍRCOL B C.C. SOTS 21 MASC. PREFERENT SANT GABRIEL SANT ADRIA
RICART, 8-14
25/10/2020
12:45
CE PALAMOS GROC EL CÍRCOL C.C. JUNIOR MASC. INTERTERRIT. PAVELLO MUNICIPAL DE PALAMOS
C/GASPART MATAS S/N
31/10/2020
09:00
CBSAPS A EL CÍRCOL B C.T. PRE-MINI FEM. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
31/10/2020
11:00
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL EL CÍRCOL BLANC C.T. PRE-INFANTIL MASC. POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
31/10/2020
16:00
C.E.VALLDEMIA-MARISTES S21F EL CÍRCOL C.T. SOTS 21 FEM. NIVELL A POLIESPORTIU VALLDEMIA
MOSSEN FORNELLS, S/N
31/10/2020
16:00
JOVENTUT BADALONA FEMENÍ 3 EL CÍRCOL C.T. CADET FEM. PROMOCIO PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
31/10/2020
16:00
DRAFT GRAMENET GROC EL CÍRCOL C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO LA BASTIDA
PRAT DE LA RIBA F. ATLETISME
31/10/2020
18:00
C.B. RAMON LLULL A EL CÍRCOL A C.C. SEGONA CATEGORIA FEM. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
31/10/2020
19:00
JAC SANTS B EL CÍRCOL B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. CENTRE ESPORTIU LA BORDETA
NOGUERA PALLARESA 34-42
31/10/2020
19:30
CLUB JOVENTUT BADALONA 4 EL CÍRCOL C.T. CADET MASC. PROMOCIO PALAU D'ESPORTS DE BADALONA
ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT
31/10/2020
19:30
COALCI - CB SANT JOSEP EL CÍRCOL COTONIFICI BADALONA COPA CATALUNYA MASCULINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42