Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | FERRIMAX BÀSQUET SANT FOST | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB GUINARDO MIXTE - ESCOLA RAMON I CAJAL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB PREMIA DE DALT | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - BLANC | C.B.VILASSAR DE MAR 1984 | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | BÀSQUET ALELLA AKOMMO | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT | MATARÓ PARC BOET 2012 | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
02/03/2024
|
13:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | SAGRAT COR SARRIA | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB VILANOVA DEL VALLÈS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
03/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT | BÀSQUET SAFA CLAROR 2 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
03/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CANOVELLES BC | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
03/03/2024
|
17:45
|
UE.MONTGAT - NEGRE | C.B GASSÓ FERRETERIA VILALTA | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
03/03/2024
|
19:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CLUB BÀSQUET SANT CELONI | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
09/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - A - | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
09/03/2024
|
18:30
|
UE.MONTGAT - A | CB NAVÀS VISCOLA | LIGA EBA | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
10/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CÀMPING BIANYA ROSER BLANC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
10/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | UE SANT CUGAT 2007 | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
10/03/2024
|
12:15
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB VILASSAR DE DALT ROGER'S VERD | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
10/03/2024
|
17:45
|
UE.MONTGAT - VERMELL | UB SANT ADRIA C | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
10/03/2024
|
19:30
|
UE.MONTGAT | SANT IGNASI | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
12/03/2024
|
21:30
|
UE.MONTGAT | EL CÍRCOL | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | LA VALLALTA BC LILA | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - BLANC | C.B GRUP BARNA NEGRE | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | GRAMENET BC | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT - NEGRE | CB TORELLÓ MM NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT | EL MASNOU BASQUETBOL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | SAUNIER DUVAL UE MATARÓ FM -PRNF | C. T. U09 - PRE-MINI FEMENÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
16/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB LA GARRIGA 2015 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
UE.MONTGAT - NEGRE | FREDERIC MISTRAL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/03/2024
|
10:30
|
UE.MONTGAT | ASSOCIACIO EIXIC | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/03/2024
|
12:00
|
UE.MONTGAT - VERMELL | BASQUET MOLINS | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/03/2024
|
16:00
|
UE.MONTGAT | REFORMIT ARENYS BÀSQUET BLANC | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/03/2024
|
17:45
|
UE.MONTGAT - NEGRE | U.E. HORTA B | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
17/03/2024
|
19:30
|
UE.MONTGAT - VERMELL | CB LES FRANQUESES | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
23/03/2024
|
16:00
|
UE.MONTGAT | MATARÓ PARC BOET | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
|
24/03/2024
|
18:30
|
UE.MONTGAT - A | ANAGAN-EL OLIVAR | LIGA EBA | POLIESP. MUNICIPAL SILVIA DOMINGUEZ AV. DE LA UNIO, S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
10:30
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | ESCOLA VEDRUNA - GRACIA PÉREZ-GALDÓS, 15 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
SOL GIRONÈS BISBAL BÀSQUET | UE.MONTGAT | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAV.MUN.DE LA BISBAL D'EMPORDA AVGDA MAS CLARA S/N |
|
02/03/2024
|
12:30
|
CB CERDANYOLA AL DIA A | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA AV. GUIERA, 6-8 |
|
02/03/2024
|
16:00
|
CB TURO | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI MARINADA RAMBLA DEL CAÇADOR, 17 |
|
02/03/2024
|
16:30
|
LA CANTONADA CB CALELLA | UE.MONTGAT - VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CB SANTA COLOMA A | UE.MONTGAT - VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |
|
03/03/2024
|
10:00
|
MONTMELO CB MIXTE | UE.MONTGAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL DE MONTMELO DR. FERRAN, S/N |
|
03/03/2024
|
13:30
|
UE SANT CUGAT BLAU | UE.MONTGAT | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
16:00
|
SOMMCASA CENTRE CATÒLIC L'H B | UE.MONTGAT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | NOU PAVELLO DEL CENTRE DIGOINE-CANT.RIERA ESCORXADOR |
|
09/03/2024
|
09:00
|
BASKET ALMEDA MIXT GROC | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO ALMEDA SANT FERRAN 45 BIS |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E.LAIETÀ - ASCENSORES ENINTER - | UE.MONTGAT - BLANC | C. T. U10 - PRE-MINI FEMENÍ | C.E. LAIETA PINTOR RIBALTA, 2-8 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
PALAU PROJECTES ACB PALAU | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO MARIA VICTOR P. CARRERADA, 55 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 2 | UE.MONTGAT | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
CE LA SALLE BONANOVA VERMELL | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
09/03/2024
|
11:45
|
LA SALLE MANRESA 2 | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | COL.LEGI LA SALLE MANRESA LA PAU, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
A.E. MINGUELLA A - DRIVIM | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POMAR CTRA. DE POMAR, S/N |
|
09/03/2024
|
12:00
|
LLAVANERES MARESME 2013 | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U11 - MINI MASCULÍ 1R. ANY | NOU PAVELLO SANT ANDREU DE LLAVANERES AV. SANT ANDREU, 92 |
|
09/03/2024
|
12:00
|
CE LA SALLE BONANOVA | UE.MONTGAT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI LA SALLE BONANOVA C/ SANT JOAN DE LA SALLE 33 |
|
09/03/2024
|
15:45
|
CB PARETS | UE.MONTGAT - VERMELL | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO MUNICIPAL PARETS AV. FRANCESC MACIA, S/N |
|
09/03/2024
|
16:30
|
CLUB BÀSQUET ALISOS | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESPORTIU MUNICIPAL LA MINA AV. FERNANDEZ MARQUEZ, S/N |
|
10/03/2024
|
09:30
|
CB CALELLA TARONJA | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
09:30
|
UB SANT ADRIA BLANC | UE.MONTGAT - NEGRE | C. T. U09 - PRE-MINI MASCULÍ 1R. ANY | SANT GABRIEL SANT ADRIA RICART, 8-14 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
CB GRANOLLERS 3 | UE.MONTGAT | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
16/03/2024
|
11:45
|
CB LES FRANQUESES NEGRE | UE.MONTGAT | C. T. U13 - PRE-INFANTIL MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL LES FRANQUESES ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
U. B. LLEFIÀ A | UE.MONTGAT - VERMELL | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LLEFIA DR. BASSOLS, 109-119 |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB CALELLA | UE.MONTGAT - VERMELL | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL CALELLA SANT JAUME, 231 (PARC DALMAU) |
|
16/03/2024
|
17:45
|
UB SANT ADRIA A | UE.MONTGAT | C. C. U21 - SOTS-21 MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT ADRIA RICART, 6 |
|
16/03/2024
|
18:15
|
MATARÓ PARC BOET | UE.MONTGAT - A | LIGA EBA | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CARNISSERIES SOLER - BBA CASTELLDEFELS 2007M | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | COMPLEX ESPORTIU CAN VINADER RAMBLA BLAS INFANTE, 23 |
|
17/03/2024
|
13:30
|
LA PERPETUENCA - CB SANTA PERPETUA A | UE.MONTGAT - VERMELL | 2A. TERRITORIAL SÈNIOR MASCULÍ | PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA AV. GIRONA, 7 |
|
20/03/2024
|
18:30
|
ASSOCIACIO EIXIC | UE.MONTGAT | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTITUT ESCOLA EIXAMPLE VALENCIA, 252 |
|
23/03/2024
|
12:00
|
CB SANTA COLOMA B | UE.MONTGAT - NEGRE | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO JOAN DEL MORAL CRISTOFOL COLOM 47-49 |