Calendari Mensual Club

UNIÓ ESPORTIVA CLARET

Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

UNIÓ ESPORTIVA CLARET (PAVELLO ESPORTIU CLARET)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/05/2020
10:45
U.E. CLARET BF VILADECANS A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
10/05/2020
10:45
U.E. CLARET B JOVENTUT LES CORTS C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
10/05/2020
12:30
U.E. CLARET A UB SANT ADRIA B C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348
17/05/2020
10:45
U.E. CLARET BASQUETPIASABADELL C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO ESPORTIU CLARET
NAPOLS 348

Partits com a LOCAL

UNIÓ ESPORTIVA CLARET (COL·LEGI CLARET)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
08/05/2020
19:15
U.E. CLARET N LLUÏSOS DE GRÀCIA FEMENÍ PRE-MINI MIXTE E. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
09:30
U.E. CLARET C A.E.E. COL·LEGI CULTURAL BDN - C - MIXTE C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
09:30
U.E. CLARET B BOSCO HORTA C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
11:00
U.E. CLARET B C.B. SANTA COLOMA A C.T. PRE-MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
11:00
U.E. CLARET CB MONTPEDRÓS C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
12:30
U.E. CLARET A SANT GERVASI 1 C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
16:00
U.E. CLARET B CENTRE CATÒLIC L'H C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
17:30
U.E. CLARET A A.E.S.E. 1 C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
17:30
U.E. CLARET A OUTLETMOTO.COM CB GRUP BARNA VERMELL C.T. MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
09/05/2020
19:00
U.E. CLARET B BC SANT JOAN DESPÍ 'B' C.C. SOTS-25 FEMENI COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
09:30
U.E. CLARET B LLUÏSOS DE GRÀCIA A C.T. PRE-MINI FEM. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
11:00
U.E. CLARET A BM VILADECANS A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
12:30
U.E. CLARET 2005 CBSAPS B C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
17:30
U.E. CLARET B GALO MATEO - BÀSQUET RIBES A C.T. MINI MASC. COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333
16/05/2020
19:00
U.E. CLARET A SOLRICO - C.B. MATADEPERA TARONJA C.T. CADET MASC. PROMOCIO COL·LEGI CLARET
SICILIA, 333

Partits com a VISITANT

UNIÓ ESPORTIVA CLARET

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
03/05/2020
12:00
ARENYS BÀSQUET U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS
FONS DE LES CREUS, ZONA ESP.
09/05/2020
09:00
C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. CLARET A C.T. MINI MASC. PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
09/05/2020
09:00
EL CÍRCOL A U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI MASC. PAVELLO PAISOS CATALANS
AUSIAS MARCH, 61-77
09/05/2020
09:00
FEMENI MARESME U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI FEM. PAVELLO MUNICIPAL SANT ANDREU
CONTRABANDISTES, S/N
09/05/2020
10:30
CREU ALTA SABADELL 1 U.E. CLARET A C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
09/05/2020
10:30
A.E. MINGUELLA DRIVIM B U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAVELLO POMAR
CTRA. DE LA CONRERIA, S/N
09/05/2020
11:00
EB CIUTAT VELLA U.E. CLARET M PRE-MINI MIXTE E. INSTITUT MIQUEL TARRADELL
C/ PEU DE LA CREU 3
09/05/2020
11:00
BÀSQUET SAFA CLAROR 2 U.E. CLARET B C.T. MINI MASC. ESPORTIU CLAROR
SARDENYA, 333
09/05/2020
12:00
RECANVIS GAUDI CB MOLLET - A U.E. CLARET C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL PLANA LLEDO
AV. CALDES DE MONTBUI, 1
09/05/2020
12:00
C.B. SANTA PERPETUA U.E. CLARET 2005 C.T. CADET MASC. PROMOCIO PAV. MUNICIPAL SANTA PERPETUA
AV. GIRONA, 7
09/05/2020
21:00
COALCI - CB SANT JOSEP U.E. CLARET A C.C. TERCERA CATEGORIA FEMENINA C.P. SANT JOSEP BADALONA
ENRIC BORRAS, 40-42
10/05/2020
17:30
C.B. MATADEPERA TARONJA U.E. CLARET C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO PAVELLO MUNICIPAL MATADEPERA
ENRIC GENESCA CORTES S/N
16/05/2020
09:00
MANYANET SANT ANDREU 08 U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. COL·LEGI JESUS Mª I JOSEP
C/ PARE MANYANET, 5
16/05/2020
09:00
CBSAPS U.E. CLARET B C.T. PRE-MINI MASC. PISTA POL. 3 XEMENEIES
C/ VILA I VILA, 44
16/05/2020
09:30
CB LA SALLE HORTA VERD U.E. CLARET C C.T. PRE-MINI MASC. LA SALLE HORTA
HEDILLA, 66
16/05/2020
10:15
CB NOU ESPLUGUES U.E. CLARET A C.T. MINI FEM. CEM LES MORERES
PÇA. DE LES MORERES S/N
16/05/2020
10:30
C.B. SANT CELONI 2010 U.E. CLARET A C.T. PRE-MINI FEM. PAV. MUNICIPAL D'ESPORTS DE SANT CELONI
ESTEVE CARDELUS, S/N
16/05/2020
11:00
CB VILADECANS VERMELL U.E. CLARET C.T. PRE-INFANTIL FEM. COL.LEGI SANT GABRIEL
AV. GERMANS GABRIELISTES, S/N
16/05/2020
16:00
MAS DE SANT LLEÍ - CBVV BLAU U.E. CLARET B C.T. CADET MASC. PROMOCIO P.M.E. VILANOVA DEL VALLES
CAMI DE LA CASA ALTA, S/N
17/05/2020
10:45
A.E. MINGUELLA HOTEL MIRAMAR B U.E. CLARET B C.T. JUNIOR FEM. NIVELL B POLIESPORTIU CASAGEMAS
P. CASAGEMES, 12 CANT. A.MAURA
17/05/2020
18:00
UER PINEDA DE MAR U.E. CLARET B C.C. SOTS-25 FEMENI PAVELLO NINO BUSCATO
BARCELONA, 33-35