Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP A | CB VILADECANS VERD | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP B | GRAMENET BC | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP A | A.E. SANT ANDREU NATZARET 'A' | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
02/03/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP | CB SANT JUST | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
03/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JOSEP A | BASKET ALMEDA | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
03/03/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP B | JAC SANTS BARCELONA U15 1 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
CB SANT JOSEP | CB SANTA COLOMA B | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
09/03/2024
|
09:30
|
CB SANT JOSEP B | CB GRANOLLERS 1 | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
09/03/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | CLUB NATACIÓ SABADELL A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
09/03/2024
|
20:00
|
CB SANT JOSEP A | CB GRANOLLERS 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
16/03/2024
|
09:15
|
CB SANT JOSEP B | A.E. SANT ANDREU NATZARET-A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
16/03/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | C.B. L'HOSPITALET A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
16/03/2024
|
16:00
|
CB SANT JOSEP B | NAYOX FORÇA LLEIDA B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP | JOVENTUT LES CORTS SOTS 25 | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
17/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JOSEP A | C.E SANT NICOLAU 1 | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
17/03/2024
|
10:45
|
CB SANT JOSEP A | C.B. PRAT - AIGÜES DEL PRAT A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB SANT JOSEP | LA SALLE MANRESA SGOL | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
22/03/2024
|
18:15
|
CB SANT JOSEP B | MATARÓ PARC BOET 2009 | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
|
22/03/2024
|
21:00
|
CB SANT JOSEP A | C.B. VIC - UNIVERSITAT DE VIC 1 | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | POLIESP. MUNICIPAL DEL BESOS AV. ST. RAMON DE PENYAFORT S/N |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP A | ESCOLA IPSI 08 | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
03/03/2024
|
16:00
|
CB SANT JOSEP B | ENDINSA'T A LA MARCA BF CASTELLVÍ DE LA MARCA JF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
03/03/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP B | CLUB BÀSQUET SANT CELONI U15F | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
03/03/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP | CANOVELLES BC | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
CB SANT JOSEP | FEMENÍ SANT ADRIÀ LILA | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
10/03/2024
|
17:00
|
CB SANT JOSEP B | MORROALTO - C.E. SANT NICOLAU | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
10/03/2024
|
18:45
|
CB SANT JOSEP A | U. B. LLEFIÀ - PERE GARCIA ASSEGURANCES | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
17/03/2024
|
16:00
|
CB SANT JOSEP A | CB PARETS NEGRE | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
17/03/2024
|
17:45
|
CB SANT JOSEP B | CNB VILANOVA AKO JF | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
17/03/2024
|
19:30
|
CB SANT JOSEP | A.E. MINGUELLA B - DRIVIM | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
|
22/03/2024
|
21:00
|
CB SANT JOSEP B | DIAGONAL MAR FRONT MARITIM BLAU | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA CAMPOAMOR, 43 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
24/03/2024
|
18:40
|
CB SANT JOSEP B | 3X3 CLUB NATACIÓ SABADELL | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
02/03/2024
|
09:30
|
U.E. GAUDI-FORUS SARDENYA A | CB SANT JOSEP B | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | JARDINS DE LA INDUSTRIA AV. S. ANTONI Mª. CLARET, 146 |
|
02/03/2024
|
10:30
|
CLUB BÀSQUET ARGENTONA NEGRE | CB SANT JOSEP B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | PAVELLO D'ESPORTS D'ARGENTONA CTRA. VILASSAR, S/N |
|
02/03/2024
|
10:45
|
BÀSQUET MANRESA VERMELL | CB SANT JOSEP A | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
02/03/2024
|
17:45
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
03/03/2024
|
09:15
|
BÀSQUET MANRESA B | CB SANT JOSEP B | C. C. U13 - INFANTIL MASCULÍ 1R ANY | COMPLEX VELL CONGOST CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N |
|
03/03/2024
|
12:30
|
JOVENTUT BADALONA 1 | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PALAU D'ESPORTS DE BADALONA ALFONS XIII, S/N CANT. PONENT |
|
03/03/2024
|
19:15
|
SABADELL BQ VALLÈS U17M | CB SANT JOSEP B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | PAVELLO SABADELL SUD PARDO BAZAN, 17 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
CB ESPARREGUERA NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | PAVELLO RAMON MARTI HOSPITAL, 37 |
|
09/03/2024
|
12:15
|
CB GRANOLLERS 1 | CB SANT JOSEP A | C. C. U14 - INFANTIL MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO C.B. GRANOLLERS GIRONA, 222 |
|
09/03/2024
|
18:30
|
REFORMIT ARENYS BÀSQUET | CB SANT JOSEP | 1A. TERRITORIAL SÈNIOR FEMENÍ | PAVELLO D'ESPORTS D'ARENYS FONS DE LES CREUS, ZONA ESP. |
|
09/03/2024
|
19:45
|
MATARÓ PARC BOET 2007 | CB SANT JOSEP B | C. C. U17 - JÚNIOR MASCULÍ 1R. ANY | POLIESPORTIU EUSEBI MILLAN SANT CUGAT, 146 |
|
10/03/2024
|
09:00
|
BASKET ESPLUGUES A | CB SANT JOSEP B | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | CEM LES MORERES PÇA. DE LES MORERES S/N |
|
10/03/2024
|
11:30
|
JOVENTUT LES CORTS VERD | CB SANT JOSEP B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | POLIESPORTIU UPC JORDI GIRONA 11 |
|
10/03/2024
|
12:00
|
B.F. CORNELLÀ A | CB SANT JOSEP A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | PAVELLO CAN CARBONELL MARIANO BENLLIURE, S/N |
|
10/03/2024
|
16:30
|
EPSA | CB SANT JOSEP | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | ESPORTIU ROCAFORT FLORIDABLANCA, 41 |
|
10/03/2024
|
17:45
|
SESE A | CB SANT JOSEP A | C. C. U16 - CADET MASCULÍ PREFERENT | PAVELLO MUNICIPAL VIRREI AMAT JUAN ALCOVER, 6 |
|
10/03/2024
|
18:00
|
CB CASTELLET - CASA ARIMANY | CB SANT JOSEP | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | P.M.E. SANT VICENÇ CASTELLET BARCELONA, S/N |
|
16/03/2024
|
10:30
|
52MOMENTS CBS 1R ANY | CB SANT JOSEP B | C. C. U15 - CADET MASCULÍ 1R. ANY | PALAU JUAN CARLOS NAVARRO SANTIAGO RUSIÑOL, S/N |
|
16/03/2024
|
17:45
|
FEMENÍ OSONA 2011 - OVA PROJECTS | CB SANT JOSEP | C. C. U13 - INFANTIL FEMENÍ 1R ANY | PAV. CASTELL D'EN PLANES PLAÇA DEL PARE MILLAN, S/N |
|
16/03/2024
|
19:30
|
CB. CORNELLÀ A | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PREFERENT | PARC ESPORTIU BAIX LLOBREGAT AV. BAIX LLOBREGAT / SORRAL |
|
17/03/2024
|
12:00
|
UE SANT CUGAT NEGRE | CB SANT JOSEP A | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ INTERTERRITORIAL | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CB. CORNELLA B | CB SANT JOSEP B | C. C. U15 - CADET FEMENí 1R. ANY | PAV. MUNICIPAL CORNELLA CENTRO MARQUES DE CORNELLA, S/N |
|
17/03/2024
|
12:30
|
CLUB NATACIO TERRASSA A | CB SANT JOSEP A | C. T. U10 - PRE-MINI MASCULÍ | C.N. TERRASSA - PAVELLÓ DE BÀSQUET AV. DE L'ABAT MARCET, 200 |
|
20/03/2024
|
21:45
|
EL CÍRCOL B | CB SANT JOSEP | C. C. PRIMERA CATEGORIA MASCULINA | PAVELLO LA PLANA LA PLANA, S/N |
|
23/03/2024
|
16:00
|
UE SANT CUGAT VERMELL | CB SANT JOSEP B | C. C. U18 - JÚNIOR FEMENÍ NIVELL A | PAVELLO MUNICIPAL SANT CUGAT C/ JAUME SABAT, S/N |
|
24/03/2024
|
15:40
|
EL MASNOU BASQUETBOL | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:20
|
UE MATARÓ U15F JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
16:20
|
UE MATARÓ U13F GROC JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
17:00
|
ARALIN | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
17:40
|
TALENOM BOET MATARÓ | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Cadet Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |
|
24/03/2024
|
17:40
|
UE MATARÓ U13F LILA JUNIOR REPORT | CB SANT JOSEP B | C. C. 3x3 Infantil Femení 1r Any | PAV OLIMPIC ESPANYA INDUSTRIAL PARC ESPANYA INDUSTRIAL |