Calendari Mensual Club

SANT QUIRZE BASQUET CLUB

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

SANT QUIRZE BASQUET CLUB (POLIESPORTIU SANT QUIRZE)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/01/2019
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE ESCOLA THAU C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
19/01/2019
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD CLUB NATACIO TERRASSA B C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
19/01/2019
10:15
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE IMAN CB MATADEPERA TARONJA C.T. MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
19/01/2019
11:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD SFERIC TERRASSA 2 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
19/01/2019
12:45
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE CB TORELLÓ PM1 C.T. PRE-MINI MASC. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
26/01/2019
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE U.E. CLARET B C.T. MINI FEM. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
26/01/2019
10:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB UE SANT CUGAT NEGRE C.T. PRE-INFANTIL FEM. POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
26/01/2019
11:15
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A.E.S.E. C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N
26/01/2019
12:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B U.E. MATARO-IGF C.T. INFANTIL FEMENI POLIESPORTIU SANT QUIRZE
PRIORAT S/N

Partits com a LOCAL

SANT QUIRZE BASQUET CLUB (GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/01/2019
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB F.C. MARTINENC BÀSQUET A C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
12/01/2019
11:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.B. GAVÀ 1 C.T. INFANTIL FEMENI GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
13/01/2019
09:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A JET ROSA SANIPLAST C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
13/01/2019
11:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.B. RODA B C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
13/01/2019
12:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.E. ESCOLA DEL CARME C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
13/01/2019
17:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.E. MARISTES RUBÍ C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
13/01/2019
19:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A AEC COLLBLANC-TORRASSA C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
19/01/2019
12:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A BÀSQUET SAFA CLAROR 2 C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
19/01/2019
16:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A SINORCELL - CB IGUALADA A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
19/01/2019
18:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B A. B. EL VENDRELL C.T. CADET FEMENI PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
19/01/2019
19:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C GRAMENET BC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
20/01/2019
09:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB CB VALLIRANA C.T. SOTS 25 MASCULI B. GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
20/01/2019
12:15
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB SANTA DOROTEA C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
26/01/2019
18:00
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B LESTONNAC C.T. CADET FEMENI PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N
26/01/2019
19:30
SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C JOVENTUT LES CORTS B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO GIMNAS MUNICIPAL SANT QUIRZE
FINAL AV. ARRAHONA S/N

Partits com a VISITANT

SANT QUIRZE BASQUET CLUB

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
12/01/2019
09:00
CB CERDANYOLA AL DIA B SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD C.T. PRE-MINI MASC. PARC ESPORTIU MUNICIPAL GUIERA
AV. GUIERA, 6-8
12/01/2019
13:00
E.B. ROSELLA VERMELL SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD C.T. MINI MASC. POL. MUNICIPAL SEBASTIA HOMS
CTRA. D'OLESA, S/N - ZONA ESPORTIVA CASC ANTIC
12/01/2019
16:00
A.BÀSQUET BUFALÀ TARONJA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. INFANTIL FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
12/01/2019
16:15
BASQUET LLOR SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.T. CADET FEMENI PROMOCIO E.E. LLOR
LLUIS COMPANYS, 50
12/01/2019
19:00
IMAN CB MATADEPERA TARONJA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.C. JUNIOR MASC. NIVELL B PAVELLO EPIC
CASTELLASSA 14
13/01/2019
09:30
BM VILADECANS A SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. ATRIUM VILADECANS
AV. JOSEP TARRADELLAS S/N
13/01/2019
10:30
CLUB NATACIÓ SABADELL C SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL CN SABADELL-PAVELLO 4 (abans Cademesa)
MONTCADA, 10.
13/01/2019
10:30
C.B SANT PERE - 2008 SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. MINI MASC. SANT PERE TERRASSA
MAJOR DE SANT PERE, 63
13/01/2019
13:00
BÀSQUET NOU BARRIS SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C C.T. CADET FEMENI PROMOCIO POLIESPORTIU VALLDAURA
BALTASAR GRACIAN, 7
13/01/2019
19:30
C.B. ESPARREGUERA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.T. SOTS 25 MASCULI B. PAV. MUNICIPAL EL CASTELL (ESPARREGUERA)
PASSEIG DEL CASTELL, S/N
19/01/2019
09:15
CATALANA OCCIDENT MANRESA VERMELL SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.T. INFANTIL MASC. PROMOCIO COMPLEX VELL CONGOST
CTRA. MANRESA-ST. JOAN VILATORRADA S/N
19/01/2019
10:30
C.E.B. PALLEJÀ SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB C.T. PRE-INFANTIL FEM. PAV. MUNICIPAL PALLEJA
AV. ONZE DE SETEMBRE 1714, 1
19/01/2019
12:15
C.B. LA GARRIGA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A POLIESPORTIU CAN NOGUERA
AV. AVI MUSQUERA, S/N
19/01/2019
12:30
CENTRE CATÒLIC L'H SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.T. INFANTIL FEMENI CENTRE CATOLIC DE L'HOSPITALET
RAMBLA JUST OLIVERES, 34
19/01/2019
13:00
BASQUETPIASABADELL TARONJA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. MINI FEM. ESCOLA PIA SABADELL
GARCILASO, 99
19/01/2019
15:45
CLUB NATACIO TERRASSA A SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. JUNIOR FEM. INTERTERRIT. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
19/01/2019
18:00
C.B. RAMON LLULL A SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. POL.MUNICIPAL ESTACIO DEL NORD
NAPOLS, 42
20/01/2019
12:00
A. BÀSQUET BUFALÀ SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.C. JUNIOR FEM. NIVELL A PAVELLO POLIESPORTIU BUFALA
CAMPOAMOR, 43
24/01/2019
21:45
IMAN C.B. MATADEPERA TARONJA SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB A C.C. TERCERA CATEGORIA FEM. A PAVELLO EPIC
CASTELLASSA 14
26/01/2019
09:00
CLUB NATACIO TERRASSA B SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD C.T. PRE-MINI MASC. CENTRE D'ESPORTS BONAIRE
SABADELL, S/N (POLIESPORTIU)
26/01/2019
10:30
CREU ALTA SABADELL BLAU SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB VERD C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
26/01/2019
10:30
SANT GERVASI 1 SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. PRE-MINI MASC. ESCOLA SANT GERVASI
SABADELL, 41
26/01/2019
12:00
CREU ALTA SABADELL BLANC SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB NEGRE C.T. MINI MASC. PAVELLO CAN BALSACH
CRTA. DE PRATS 2 (CREU ALTA)
27/01/2019
17:30
CLUB NATACIO CALDES B SANT QUIRZE BÀSQUET CLUB B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
Aquesta web utilitza cookies pròpies i de tercers, amb finalitats tècniques, analítiques i de publicitat per oferir-te una millor experìencia i servei. Si segueixes navegant, estaràs acceptant l’ús que fem de les cookies. Pots canviar la configuració de les cookies en qualsevol moment. Més informació
D’ACORD