Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/03/2024
|
18:15
|
C.E.THAU | U.E. HORTA B | ESCOBOL | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
01/03/2024
|
18:15
|
C.E.THAU | C.B. BEGUES VERD | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
01/03/2024
|
18:15
|
C.E.THAU | VEDRUNA GRÀCIA VERD | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
01/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | CLUB BASQUET ARGENTONA | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
01/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | MANYANET SANT ANDREU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
01/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | CE LA MARINA B | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E.THAU | SARROCA BÀSQUET | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
02/03/2024
|
09:00
|
C.E.THAU A | JET TERRASSA U16 BLAU | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
08/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | AE LES CORTS-UBAE | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
09/03/2024
|
09:00
|
C.E.THAU | JOVENTUT SANT VICENÇ | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
C.E.THAU | C.E MARISTES SANTS LES CORTS | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
14/03/2024
|
18:00
|
C.E.THAU | AULA ESCOLA EUROPEA A | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
15/03/2024
|
18:15
|
C.E.THAU | CE LA SALLE BONANOVA NEGRE | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
15/03/2024
|
18:15
|
C.E.THAU B | TURÓ DEL CARGOL | ESCOBOL | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
15/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | C.B.COLL - GROC | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
15/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | FREDERIC MISTRAL | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
15/03/2024
|
19:45
|
C.E.THAU | MATARÓ PARC BOET TARONJA | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
15/03/2024
|
21:30
|
C.E.THAU | C.E.B. PALLEJÀ | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
C.E.THAU | BASQUET MOLINS B | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
C.E.THAU | TATCHEPOL AUTOESCOLA - C.B. RIPOLLET | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | INSTAL. ESPORT. ESCOLA THAU EDUARD TOLDRA, 7-11 |
Data | Hora | Equip Local | Equip Visitant | Categoria | Camp de joc | [+] |
---|---|---|---|---|---|---|
01/03/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET MASC. | C.E.THAU B | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
02/03/2024
|
12:00
|
BÀSQUET PÀLCAM | C.E.THAU | C. T. U21 - SOTS-21 FEMENÍ NIVELL B | DINAMIS TRAVESSERA DE GRACIA, 419 |
|
02/03/2024
|
12:15
|
CB BELLVITGE BLAU - JOAN XXIII | C.E.THAU | C. T. U21 - SOTS-21 MASCULÍ NIVELL B | C.E. JOAN XXIII NTRA. SRA. BELLVITGE, 100-110 |
|
02/03/2024
|
17:45
|
JESUÏTES GRÀCIA KOSTKA NEGRE | C.E.THAU B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA SANT ESTANISLAU ANTEQUERA 2-4 |
|
02/03/2024
|
19:15
|
CB SENTMENAT | C.E.THAU | C. C. U25 - SOTS-25 FEMENÍ | PAVELLO CAN SORTS ZONA ESP. MUNICIPAL CAN SORS |
|
05/03/2024
|
18:15
|
CLUB ESPORTIU LA SALLE GRÀCIA | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI MASCULÍ | LA SALLE GRACIA PLAÇA DEL NORD, 14 |
|
09/03/2024
|
10:30
|
BASQUET ATENEU MONTSERRAT BLAU | C.E.THAU | C. T. U12 - MINI FEMENÍ | B. ATENEU MONTSERRAT TORRE DAMIANS, 6 ATIC |
|
09/03/2024
|
10:45
|
INTERSPORT OLARIA - SAMÀ VILANOVA U16F NEGRE | C.E.THAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | C.E.M. ISAAC GALVEZ RONDA IBERICA, 66 |
|
09/03/2024
|
10:45
|
C.B.COLL - VERD | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL MASCULÍ PROMOCIÓ | PISTA CREUETA DEL COLL CASTELLTERÇOL, S/N |
|
09/03/2024
|
12:30
|
CÀMPING BIANYA ROSER NEGRE | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | COMPLEX ESPORTIU FORT PIENC MARINA, 111-115 SOTA PONT DE MARINA (COSTAT CAMP FUTBOL)1 |
|
09/03/2024
|
12:45
|
AE LES CORTS-UBAE | C.E.THAU | C. T. U14 - INFANTIL FEMENÍ PROMOCIÓ | A.E. LES CORTS TRAV.DE LES CORTS 252-254 |
|
09/03/2024
|
19:00
|
SFERIC VERD | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO S.F.E.R.I.C. FARADAY, 33 - 41 |
|
10/03/2024
|
09:30
|
VEDRUNA GRÀCIA VERD | C.E.THAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESP. JOSEP Mª DE SEGARRA GOLGOTA, 1 |
|
10/03/2024
|
10:00
|
BC TECLA SALA A BLANC | C.E.THAU | C. T. U16 - CADET MASCULÍ PROMOCIÓ | COL.LEGI TECLA SALA TECLA SALA, 18 |
|
15/03/2024
|
19:15
|
U.E. CLARET FEM. | C.E.THAU | ESCOBOL | COL·LEGI CLARET SICILIA, 333 |
|
16/03/2024
|
10:30
|
MARISTES ADEMAR | C.E.THAU | C. T. U13 - PRE-INFANTIL FEMENÍ | PAVELLO PAISOS CATALANS AUSIAS MARCH, 61-77 |
|
16/03/2024
|
12:00
|
CE LA MARINA | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR FEMENÍ PROMOCIÓ | POLIESPORTIU LA MARINA c/ DEL COURE, S/N |
|
16/03/2024
|
13:30
|
DSB COLEGIO ALEMÁN DE BARCELONA | C.E.THAU B | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | COL·LEGI ALEMANY DE BARCELONA AV. JACINT ESTEVA FONTANET, 105 |
|
17/03/2024
|
12:30
|
SARROCA BÀSQUET | C.E.THAU | C. T. U18 - JÚNIOR MASCULÍ PROMOCIÓ | PAVELLO POLIESPORTIU DE SANT MARTI SARROCA PASSEIG ESPORTIU, 15-17 |
|
17/03/2024
|
19:45
|
BASQUETPIASABADELL | C.E.THAU A | C. T. U16 - CADET FEMENÍ PROMOCIÓ | ESCOLA PIA SABADELL GARCILASO, 99 |