Calendari Mensual Club

CLUB NATACIO CALDES

logo del club
Sel·lecciona el mes:

Partits com a LOCAL

CLUB NATACIO CALDES (PAV. MUNICIPAL LES CREMADES)

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
15/01/2022
16:00
CN CALDES UER PINEDA DE MAR C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
16/01/2022
10:45
CN CALDES B CB SANTA PERPETUA CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
22/01/2022
16:00
CN CALDES CB PRAT-AIGUES DEL PRAT BLAU C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
22/01/2022
17:30
CN CALDES C.B. LA GARRIGA C.C. SOTS-25 MASCULI A PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
22/01/2022
19:00
CN CALDES B BASQUETPIASABADELL B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
23/01/2022
12:30
CN CALDES A AE MINGUELLA A - DRIVIM C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
27/01/2022
21:15
CN CALDES A C.E. ONYAR C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
30/01/2022
10:45
CN CALDES B C.B. PREMIÀ DE DALT CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)
30/01/2022
12:30
CN CALDES A FEMENÍ OSONA A - CENTRE OFTALMOLÒGIC VSK C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAV. MUNICIPAL LES CREMADES
ZONA ESPORTIVA (PISCINES)

Partits com a VISITANT

CLUB NATACIO CALDES

Data Hora Equip Local Equip Visitant Categoria Camp de joc [+]
15/01/2022
17:30
AEC COLLBLANC A CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. PAV. MUNICIPAL FUM D'ESTAMPA
ROSICH, 12
16/01/2022
12:30
CB.CIUTAT VELLA CN CALDES C.C. SOTS-25 MASCULI A CEM PARC DE LA CIUTADELLA
P. CIRCUMVAL.LACIO, (E.FRANÇA)
16/01/2022
17:00
C.B.CASTELLAR B CN CALDES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. NOU PAVELLO ZONA PUIGVERT
PAIS VALENCIA, S/N
23/01/2022
10:15
VIVE - EL MASNOU BASQUETBOL CN CALDES B CAMPIONAT TERRITORIAL SENIOR FEMENI POLIESP. MUNICIPAL DEL MASNOU
CIUTAT DE SANT SEBASTIA 14
23/01/2022
10:30
CB OLOT LAVA CN CALDES C.C. CADET FEMENI INTERTERRITORIAL PAVELLO MUNICIPAL D'ESPORTS D'OLOT
AV. REPUBLICA ARGENTINA S/N
23/01/2022
18:45
F.D CASSANENC VDS. AUTOMATISMES CASSÀ CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA FEM. PAVELLO Nº 3 DE CASSA DE LA SELVA
ZONA ESPORTIVA MUNICIPAL
29/01/2022
19:30
CLUB NATACIÓ SABADELL B CN CALDES B C.C. TERCERA CATEGORIA MASC. CN SABADELL-PAVELLO 2 (abans Les Naus)
MONTCADA, 21
30/01/2022
11:30
C.B. RODA CN CALDES C.C. SOTS-25 MASCULI A PAVELLO MUNICIPAL RODA DE TER
CRTA. OLOT S/N
30/01/2022
12:15
U.E. HORTA B CN CALDES C.C. JUNIOR MASC. NIVELL A U.E. HORTA
FELIU I CODINA 27
30/01/2022
18:00
C.E.SANT NICOLAU A CN CALDES A C.C. PRIMERA CATEGORIA MASC. C.E. SANT NICOLAU
JARDI, 72-74